rugpjūčio 05, 2020, 05:42:09

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Apie "toleranciją" ir "naująją moralę"

Pradėjo Nieko nežinau, rugsėjo 13, 2012, 03:56:52

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Nieko nežinau

Šiandien užmačiau tokį, paskaičiau pradžią ir kažkaip ... liūdna paliko. Bet čia tai ko irgi negalim nematyti

http://www.propatria.lt/2012/09/andrius-narbekovas-es-ideologija.html

"Vadinamosios ,,tolerancijos" ir ,,naujosios moralės" diegėjai jau nebesivargina maskuoti savo netolerancijos visų kitokių nei jie atžvilgiu - prieš mėnesį Lurde šv.Mišias aukojęs kunigas buvo jų paduotas į teismą už tai, kad maldavimuose Dievo prašė galimybės vaikams augti turint mylinčią motiną ir tėvą. Esą toks maldavimas įžeidžia tos pačios lyties asmenų ,,šeimas" ir jose augančius vaikus."


Silvija

O čia - kad nebūtų liūdna . Šiaurės ministrų taryba nusprendė uždaryti Nordic Gender Institute. Priežastis - Norvegijos televizijos parodyta dokumentinė laida apie gender ideologijos mokslinį nepagrįstumą. Taigi, mes ne vieni.

Tomas M.


Silvija

Genderizmas patyrė fiasko - didžioji dauguma lietuvių gali lengviau atsikvėpti  :bravo:

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/demaskuotas_lyciu_lygybes_pseudomokslas

Man patiko gydytojos Birutės Obelenienės, profesorės ir edukologijos mokslų daktarės taikliai suformuluoti atsakymai į žurnalistės klausimus. Vienas iš jų:

Citata- Lyčių lygybės tyrimai - mokslas ar labiau propaganda?

- Tai daugiau teorija. Visos teorijos bandomos grįsti mokslu. Tačiau kai pradedama stengtis bet kokią teoriją prievarta padaryti visuotinę, totalitarinę... Dabar tai ir yra daroma, net per darželius. Visa tai kvepia totalitarizmu. Teorija pavirto į ideologiją. Sugalvotas ištisas represinis mechanizmas. Žmonės, kurie pasisako prieš, išvadinami homofobais ir kitokiais fobais. Prasideda gąsdinimai ir bauginimai.Silvija

Tačiau Prancūzijoje padėtis šeimos ir santuokos klausimais kelia rūpestį -

CitataPrancūzijos vyriausybė ir toliau tęsia užsibrėžtą tikslą pakeisti santuokos apibrėžimą. Įstatymo projektas, kuris įteisintų vienos lyties ,,santuokas", Prancūzijos ministrų tarybai turėtų būti pateiktas spalio pabaigoje. Teisingumo ministrė Christiane Taubira pristatė vyriausybės rengiamą projektą pagrindinei gėjų lobistų grupei ,,Interassociative lesbienne, gay, bi et trans". Siūlomo įstatymo tekstas vis dar tebetvarkomas. Prezidentas François Hollande'as jau pažadėjo, jog dirbtinio apvaisinimo galimybės taps prieinamos ir lesbiečių poroms. Gėjų lobistai priima pradinius apribojimus įstatymo projekte, idant vyriausybė galėtų ,,greičiau judėti į priekį", paaiškino Nicolas Gougain, ,,Interassociative lesbienne, gay, bi et trans" atstovas.

Tomas M.

Dėl Prancūzijos, tai nereikia pamiršti, kuri pirmoji valstybė nusprendė atskirti šalies reikalus nuo tikėjimo...


Tomas M.

Pradžioje bandžiau dar "ištempti" tą reklamą, įsivaizduodamas, kad jie suplėšo turto padalinimo skyrybų atveju sutartį, kurios jau tampa kasdienybe, bet diktoriaus žodžiai "jokių ilgalaikių įsipareigojimų" visgi "damuša" tą reklamą...

Silvija

Neišsigąskit, viskas gerai ;)

CitataŠiandien Lietuvoje tapo įprasta konstruoti priešpriešą tarp ,,tradicinės" ir ,,netradicinės" šeimos, dažnai apie tradicinį šeimos pavidalą kalbant kaip apie tramdomuosius marškinius, apie Prokrusto lovą, nesuderinama su santykių ir šeimos pavidalų įvairove.

Šio projekto tikslas - atskleisti tą vidinę įvairovę, kuri sutelpa į ,,tradicinės šeimos" sampratą. Į šeimą projekte siūloma žiūrėti,- kaip į sodą, kuris yra tiek laisvės, tiek mūsų pastangų dermė. Sodas yra įvairovės simbolis ir taip pat žinome, kad šią įvairovę reikia ginti nuo pūvinių, piktžolių - reikalinga nuolatinė pastanga. Tad šio projekto žinia - šeima ne griauna, bet kuria laisvės santykius, kuriuose gali išsiskleisti kiekvieno šeimos nario unikalumas.


http://www.seimos.org/seima-bendrystes-sodas/

Aukštyn