liepos 06, 2020, 16:13:59

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Lietuvos krikščioniškojo gyvenimo bendruomenė

Pradėjo Kaštonas, liepos 26, 2015, 08:05:35

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Kaštonas

,,Mūsų bendruomenę sudaro visų socialinių sluoksnių krikščionys - vyrai ir moterys, vyresni ir jauni, - norintys kuo labiau sekti Jėzumi Kristumi ir drauge su juo statyti Karalystę bei atpažinę, kad Krikščioniško gyvenimo bendruomenė yra jų asmeninis pašaukimas Bažnyčioje." (Mūsų Charizma, 4)
http://www.kgbendruomene.lt/bendruomene-lietuvoje-2/

Kaštonas


Įspūdžiai iš Prancūzijos KG bendruomenės kongreso (Jūratės pasidalinimas}
Įstabaus masto (daugiau kaip 2500 dalyvių) ir nesuvokiamai gerai organizuotos logistikos renginys. O juk viską darė patys bendruomenės žmonės! Kaip supratau, samdyti buvo tik įgarsinimo, multimedijos ir saugumo tarnybos darbuotojai (nors gal kai kurie iš jų irgi yra bendruomenėje:)
Tai nebuvo renginys, kurį vieni organizuoja, o kiti jame dalyvauja. Didžioji dauguma buvo įtraukta į įvairias tarnystes - nuo pasidalijimo grupelių moderavimo iki eismo reguliavimo ir sriubos pilstymo per pietus. Kai renginyje buvo paprašyti atsistoti žmonės, šiuo metu turintys tarnysčių bendruomenėje arba kada nors jų turėję, sėdinčių beveik neliko (nebent svečiai, kurių iš viso pasaulio buvo per 100). Taigi principas ,,bendruomenė - bendruomenei" pas juos įgyvendintas seniai. Tarnauti nebijoma. Kai renginyje buvo parašyta dar 50-ties savanorių, atsirado bematant.
Žavėjo prancūziškas gebėjimas programoje rimtus dalykus keisti žaismingais, taip padedant nepavargti ir palaikant džiugią nuotaiką. Apskritai, labai daug džiaugsmo ir kitų pozityvių išgyvenimų. Be galo nuoširdus priėmimas. Kai atsidurdavai grupelėse ir sužinodavo, kad atvykai iš svetur, ir jei dar ką nors suregzdavai prancūziškai, džiaugsmui nebūdavo galo. ...
https://lt-lt.facebook.com/pages/Lietuvos-krik%C5%A1%C4%8Dioni%C5%A1kojo-gyvenimo-bendruomen%C4%97/1387036628242701

Aukštyn