sausio 17, 2021, 01:13:32

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Įdomūs žmonės

Pradėjo kukulis, rugpjūčio 25, 2015, 16:46:37

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

kukulis

Kai pagalvoji - kadangi žmogus yra gražiausias Dievo kūrinys... ir iš tiesų kai kurie žmonės yra tikros asmenybės, tuomet kodėl neturėtume daugiau pakalbėti apie tas asmenybes? :)

Paskutiniu metu domiuosi Vladimiru Pozneriu, kuris save prisistato kaip ateistas, tačiau perklausęs kelis jo pasisakymus įsidėmėjau kelis jo teiginius:
* Žmogui būtina viltis, nes be vilties jis turėtų visai pražūti.
* "Mažasis Princas" tai romanas kuriame suspindi tikras šviesos spindulėlis šiame pragmatiškame pasaulyje.
* Aleksandro Diuma "muškietininkai" yra mano vaikystės idealų romanas, apie draugystę, kilnumą ir ištikybę.
* Man pats mėgstamiausias laikas buvo Michailo Gorbačiovo laikas, kada buvo "perestroika", tuomet tiesiog ore tvyrojo pakylėta nuotaika, kad štai dabar jau bus kažkas tokio, štai dabar pagyvensim.

Jam pačiam dabar 80 + metų. Tačiau jis atrodo sveikesnis nei dauguma šešiasdešimtmečių, o energijos jam pavydėtų daugelis žmonių.

Gimė Prancūzijoje. 12 metų išsikėlė gyventi į Ameriką. Jo tėvas buvo komunistas, todėl susikūrus Tarybų Sąjungai jo tėvas su šeima išsikėlė gyventi į Rusiją. Tačiau jis jau pagyvenęs Amerikoje pajuto, kad tarybinėje santvarkoje toli gražu ne viskas taip kaip komunizmo idealuose.

Griūvant Tarybų Sąjungai, jis dalyvavo kaip pagrindinis vedantysis TV tilte tarp Tarybų Sąjungos ir JAV. Po to išvyko į JAV, ir tuomet pamatė, kad ir čia nėra tikrosios laisvės, o visi tarnauja komercijai, nes kai jis vienoje iš televizijos laidų pasakė, kad JAV neparduoda automobilių Japonijoje ne dėl to, kad nedaro ten pakankamai marketingo, o dėl to, kad japonų automobiliai geresni už amerikietiškus, gavo papeikimą iš savo vadovo, nes jų kanalą kaip tik rėmė stambi JAV automobilių gamintoja. Vėliau jis buvo iš ten atleistas, kaip pats sakėsi dėl politinių motyvų.

Tuomet jis grįžo atgal į Rusiją.

Pastaraisiais metais jis veda pokalbių laidas, kurios taip ir vadinasi "pas Poznerį".

Pati pirmoji, kurią klausiau, (ir man turbūt pati įdomiausia) jo laida, yra su populiariu pravoslavų popu Dmitrijumi Smirnovu (kuris, kaip asmenybė man taip pat labai patinka).

https://www.youtube.com/watch?v=kRV2Eitt1Ys

Įstrigo toks epizodas iš jų pokalbio:
V.Pozneris: jūs sakote, kad netikintis į Dievą žmogus yra beprotis, bet tokiu būdu, jūs įžeidžiate daugybę žmonių, o taip pat ir mane. Ką apie tai pasakysite?
D.Smirnovas: Taip bedievis yra beprotis, bet jūs nesate beprotis, nes pats nežinote, kad tikite į Dievą.


Liberalas iki kaulų smegenų, tačiau jo asmenybės paveikslas ne toks, kokį įsivaizduodavau kaip tipinį liberalą anksčiau, kol nepradėjau juo domėtis. Nuolat kritikuoja Rusų Pravoslavų Bažnyčią. Tai man sukeldavo anksčiau didelę antipatiją jo atžvilgiu, tačiau dabar jis man nesukelia beveik jokios antipatijos :)

Tomas M.

Anksčiau žiūrėjau tą laidą su tėvu Dimitrijum, ten jie aršiai pasikapojo :)

Gal jis yra tas šaltas, bet ne drungnas? Prieštarauja Dievui, bet stengiasi atkasti Tiesą, nors pats nežino, kad ta tiesa, kurios jis ieško yra Tiesa?  :-\

Silvija

Kažkada norėjau tokią temą kurti, tik jau užmiršau apie kokį žmogų :D

O kodėl nėra nuorodų?

kukulis


kukulis

Ben Carson

Respublikonų kandidatas į JAV prezidentus. Pasisako prieš abortų legalizavimą, už tradicinę šeimą ir kitas krikščioniškas vertybes.
Neuro chirurgas.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ben_Carson

kukulis

Генадий Фаст
http://predanie.ru/protoierei-gennadii-fast/

Čia tai asmenybė.

Giliai tikinčių protestantų vokiečių šeima, gyvenusi Rusijoje. Už tikėjimą ištremti į Sibirą. Ten ir gimė Genadijus Fastas.

https://www.youtube.com/watch?v=MDa6GgzTFAk

Turi aukštojo mokslo diplomą, dėstė fundamentaliosios fizikos katedroje kvantinę fiziką. Per vieną paskaitą pradėjo pasakoti studentams apie Dievą ir apie Evangeliją, dėl ko buvo išmestas iš universiteto.

Vėliau baigė seminariją ir tapo ortodoksų šventiku. Yra labai daug įdomių paskaitų youtubėje.

Silvija

Kažkaip vis į tą Rusiją pasižiūrim  :-\ Šįkart - Sibiras, Chakasijos sritis, ten, kur kadais mūsų seneliai tremty buvo.

Starovieras, kuris nebijo karo, Maidano nei vilkų, tik... geležinkelio.

Gražaus visiems šeštadienio vakaro! :)

https://youtu.be/l0V1mnTTkP0

Eugenijus

Užteks vien į Rusiją žiūrėti, pažiūrėkite per visą pasaulį.2014 metais liepos mėnesį mirė turtingiausias Vokietijos žmogus, Karl Albrecht. Jo turtas siekė 18 su viršum milijardų eurų. Aštuntas pagal turtingumą pasaulyje.
Karl Albrecht buvo pigių prekių parduotuvių tinklo "Aldi" (sutrumpinimas iš Albrecht Discount) įkūrėjas. Gimęs neturtingoje konservatyvių katalikų šeimoje ir visą gyvenimą griežtai laikęsis katalikybės principų. Jo tėvas buvo kepėjas, turėjęs nedidelę kepyklėlę. Grįžęs iš karo, kur rytų fronte buvo sužeistas, Karl Albrecht perėmė tėvų kepyklėlę ir ėmė pardavinėti maisto prekes. Jo šūkis buvo - "Viskas turi būti pigu". Ilgainiui nuo kepyklėlės jo verslas išsiplėtė iki pasaulinio tinklo. Pradžioje verslą vykdė kartu su broliu, vėliau jis su broliu susipyko dėl paprastos priežasties - brolis pardavinėjo savo parduotuvėse ir tabaką. O Karlas laikė, kad tabako pardavimas yra nuodėmė, ir jų su broliu keliai išsiskyrė - tokiu būdu atsirado "Aldi Süd" ir "Aldi Nord".
    Nepaisant milžiniškų turtų, pats jis gyveno labai kukliai. Niekada nesirodydavo viešumoje. Niekada niekam neduodavo jokių interviu. Niekada niekur nesifotografuodavo. Yra išlikę iš viso tik trys jo nuotraukos.
   Ir pasaulis apie jo mirtį sužinojo tik tada, kai jau buvo palaidotas.
Taip apie jį rašė "Sueddeutsche Zeitung" ir "Frankfurter Allgemeine".

Varlė keliauninkė


kukulis

Robertas Fišeris ( Bobby Fischer ) https://lt.wikipedia.org/wiki/Robert_James_Fischer
Gimė JAV 1943 m., mirė Islandijoje 2008 m.
11 pasaulio šachmatų čempionas. Sukūrė laiko skaičiavimo sistemą ir laikrodžius šachmatams, kurie taip ir pavadinti fišerio laikrodžiai. Iškėlė šachmatus į pasaulinį lygį ir padarė daug pelno nešančia sporto šaka.

Našlaitis. Autistas. Negalėjo susiorientuoti miestuose.

Vienu metu metė šachmatus. Pasidarė antisemitas. Vėliau Jugoslavijoje žaidė revančinį mačą su B. Spaskiu 1992 metais.
Dėl antisemitizmo buvo jam iškelta byla. Gyveno įvairiose šalyse - Japonijoje, Jugoslavijoje, Islandijoje.

Paskutiniame įraše keli metai prieš mirtį pareiškė, kad nekenčia šachmatų, nes ten laimi ne tas kur protingesnis, o tas kur daugiau žino teorijos.

Ar jis buvo intelektualus? Ar šis žmogus buvo protingas?

Taip ir ne :)

Kaštonas


Tikintysis

Citata iš: kukulis  rugpjūčio 26, 2015, 10:44:00
Štai: http://pozneronline.ru


Kad jau apie Poznerį rašai - tai turėtum pamatyti filmą, jei dar nespėjai - http://pozneronline.ru/2015/12/13668/
Pasirodęs šiemet sausį - kaip tik tuo metu ir mačiau. Yra ir juokingų vietų...
Ten vieno žydo klausia apie Dievą ir pačią tautą (nebeatmenu tiksliai), tai jis sako: "Aš kiekvieną dieną tiek idiotų sutinku - tai ir galvoju - kaip mes galime būti Išrinkta Tauta?"...  ;D

kukulis

Biškį tingiu, bet reiks kada nors pažiūrėti :)

Silvija

Žiūrėjau :) įdomu buvo tai, kaip kolega Poznerį (tasai sakosi esąs ateistas) provokuoja atsakyti į klausimą, nejaugi jo nejaudina šventos vietos. Ir jei teisingai išgirdau, vienoje vietoje Pozdneris įpročiu įterpia slava Bogu :)

Tomas M.

Ali. Musulmonas, sportininkas... Daug jo minčių tinka ir krikščionims:

CitataAš nerūkau, bet nešiojuosi kišenėje degtukų dėžutę. Kai apima pagunda parūkyti, užsidegu degtuką, prinešu jį prie pat delno ir sakau sau: ,,Ali, jei tu negali iškęsti šito karščio, tai kaip ištversi nepakenčiamą pragaro ugnį?"


15 įkvepiančių Muhammado Ali minčių

O čia labai aktualios mintys apie EU plintantį multikultūrizmą ir tarp-rasines vedybas, kurie pagal EU vadovų užmačias turi sunaikinti tautas:

Muhammad Ali Attacks Anti-White BBC Parkinson

Eugenijus

Mintys gal ir aktualios, bet žmogus visiškai neįdomus, ir nesektinas ir nesižavėtinas. Tuštybės mugėje nuolatiniu daužymu atitrankęs smegeninę ir gavęs parkinsonizmą, nieko gražaus ar kilnaus nenuveikęs, tik dėl tuščios garbės visą gyvenimą užsiėmęs beprasmiu daužymu. Tuštybių tuštybė.Kaip ir visi didieji sportininkai (oro maišytojai).

Tikintysis

Citata iš: Eugenijus  birželio 05, 2016, 16:42:06
Mintys gal ir aktualios, bet žmogus visiškai neįdomus, ir nesektinas ir nesižavėtinas. Tuštybės mugėje nuolatiniu daužymu atitrankęs smegeninę ir gavęs parkinsonizmą, nieko gražaus ar kilnaus nenuveikęs, tik dėl tuščios garbės visą gyvenimą užsiėmęs beprasmiu daužymu. Tuštybių tuštybė.Kaip ir visi didieji sportininkai (oro maišytojai).


   Jis pasirodęs tuo metu, kai juodaodžiai JAV buvo bepradedantys kovoti už savo teises. Daug prisidėjo prie šios kovos, pažįsta Liuterį Kingą. Čia dabartiniai sportininkai tinkantys tavo apibūdinimui, bet ne tokie kaip Cassius. Jei neklįstu 18 metų laimėjo olimpinį auksą Romos olimpiadoje. Nori nenori - tokios aukštumos, tokioje jaunystėje susuka galvą. Man jis labai patiko, tik nemėgau tos reklamos, kurią darydavo prieš kovas - išsityčiodavo iš varžovo, kad pritraukti daug žmonių. Vien ką reiškia tarp sunkiasvorių čempionų rankas laikyti šalia juosmens...
   Boksuotis, taip kaip boksuojasi Muhamedas Ali - gali tiktai pats Muhamedas Ali (berods iš dokumentinio filmo žodžiai). Tau šito nesuprasti. Net Obama Ali pirštines laiko ovaliame kabinete po stiklu - nejaugi Obama toks idiotas ir neįžvelgė jame to, ką tu įžvelgei?

kukulis

Kadangi Kaštono pranešime nebuvo nieko parašyta apie jokį konkretų žmogų, tai perkėliau į temą "Prakalbinusios mintys".

Silvija

Manau neturėtume niekinančiai komentuoti vieni kitų komentarų, tegu kai kurios Ali mintys, ar net gyvenimas, pasirodys keistokas. Bet juk Dievas dažnai įkvepia per kitus (netobulus) žmones, o toliau jau judame patys. Todėl jų paniekinimas gali tapti paniekinimu Paties Dievo.

Kaštonas, kaip aš supratau, siūlo eiti kitu keliu, ieškant Vienintelio Autoriteto įkvėpimo. Todėl man jo atliepas buvo visai vietoj ;)

Tikintysis

Na kaip ten bebūtų - jis į boksą atėjo būdamas 12-ikos, po to, kai pavogė jo dviratį...

Aukštyn