sausio 23, 2021, 07:42:44

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Įdomūs žmonės

Pradėjo kukulis, rugpjūčio 25, 2015, 16:46:37

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Donatas

Citata iš: Tikintysis  birželio 06, 2016, 09:05:37
Na kaip ten bebūtų - jis į boksą atėjo būdamas 12-ikos, po to, kai pavogė jo dviratį...

Prieš tai norėjo dviratininku tapti, ar užsidegė neapykanta vagims?

Tikintysis

   Norėjo tą vagį surasti. Turėjai paskaityti nuorodą: ..."14. Galbūt ir buvau didis boksininkas, tačiau už ringo ribų aš toks žmogus, kaip visi. Aš noriu gerai gyventi, tarnauti Dievui, visiems padėti. Ir dar. Vis dar ieškau vaikino, kuris nušvilpė mano dviratį, kai buvau 12-os, ruošiuosi jam įkrėst! Geras buvo dviratis...".
   Mano akimis, jo pavyzdys įkvėpė JAV juodaodžius ir suteikė jiems vilties kovoje su rasizmu ir pačiu gyvenimu... Manau tiesiog jo kelias toks buvo ir visai nesvarbu kokia ta jo makaulė nudaužyta... Galbūt jis buvo toks koks turėjo būti...

Kaštonas

Šv. Pranciškus Asyžietis

1205 m. Šv. Damijono bažnytėlėje išvysta regėjimą, kurio metu Kristus pakviečia jį eiti ir atstatyti Bažnyčią. Konfliktas su tėvu dėl vargšams išdalinto turto.

1206 m. Asyžiaus vyskupo teisme bylinėdamasis su tėvu atsisako teisių į turto paveldėjimą. Apsivelka atsiskyrėlio abitą, imasi atstatyti Šv. Damijano bažnytėlę. Atstato San Pietro ir Porciunkulės bažnytėles.
wiki

1206 m. Asyžiaus vyskupo Gvido II (1204-1228) akivaizdoje Pranciškus viešai nusimetė drabužius, atsisakė tėvo turtų ir paskyrė save Dievui: ,,Iki šiol Petrą Bernardonę vadinau tėvu, o nuo dabar turėsiu tik vieną tėvą, į kurį galėsiu kreiptis: Tėve mūsų, kuris esi danguje".
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2009-10-04-tikras-krikscionis-po-kristaus-beturtis-zmogus-kuris-praturtino-pasauli/7456

"Tačiau kai puotų ir dainų šurmulys  išsisklaidydavo, Asyžių apgaubusioje naktyje į jo širdį atsėlindavo bodėjimasis sotumu Ir noras įprasminti savo gyvenimą."

"Pranciškus Asyžietis, nuolankus ,,neturto sužadėtinis", - šventasis, savo gaiviu žavesiu, savo Dievo vaikų laisvės dvasia sužavėjęs visų kraštų ir visų tikėjimų žmones. Protestantai ir katalikai, musulmonai ir budistai, tikintieji ir ateistai, nepaisant visų skyrybų bei juos skaldančių senų ir naujų nesutarimų, jo
skelbtoje taikos ir gėrio žinioje vis dar randa bendrumų, kad kartu galėtų imtis tarnauti vargšams bei prispaustiesiems ir skleisti taiką."
http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,1242.msg16768.html#msg16768

kukulis

Joo .. Pranciškus Asyžietis paliko gilų pėdsaką Katalikų Bažnyčios istorijoje  :thumbup:

Arčiau mūsų laikų: https://en.wikipedia.org/wiki/Fulton_J._Sheen
Vyskupas, Fullton Sheen.  1895 -  1979 . Arčiau mūsų laikų, nes aš jau buvau gimęs, kai jis mirė  :D .
Charizmatiška asmenybė. Per televiziją evangelizuodavo žmones, ir turėjo tam paskirtą laidą.

Tai va - užvakar per EWTN kanalą žiūrėjau jo laidos įrašą. Jis pasakojo apie tai, kad žmogaus viduje vyksta konfliktas, kai viena jo pusė yra paremta puikybe, godumu ir kitomis ydomis, ir ji konfliktuoja su kita žmogaus puse - tokia, kokią sukūrė Dievas. Ir žmogus tada tampa nelaimingas.  "Tai tarsi pilietinis karas", - sako F.S., - " vykstantis kiekvieno žmogaus viduje. Ir kai pasaulyje atsiranda tokių žmonių dauguma, įvyksta tikras karas pačiame pasaulyje. T.y. pasaulyje vykstantys karai yra tarsi atspindys mūsų visų dvasinės būsenos - išorinė išraiška mūsų 'pilietinių karų', vykstančių kiekvieno žmogaus viduje".

Kaštonas

https://www.facebook.com/laisvavisuomene/videos/1003301369718324/
G. Nausėda: ,,Stipri valstybė be stiprios šeimos yra neįmanoma".

Nausėda - netikėtai :

Aukštyn