liepos 08, 2020, 23:51:26

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kristaus kančia 2004

Pradėjo Donatas, kovo 27, 2016, 17:01:54

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Donatas

Nesenai rodė per TV. Peržiūrėjau, filmas pažymėtas "s" greičiausiai dėl smurto scenų. Man pasirodė stiprus, ypač per Didįjį penktadienį. Kažkada šiame forume skaičiau, kad jis plačiai kritikuojamas. Gal turite savo kritikos pasidalinimui?

Silvija

Matyt dėl to smurto scenų ir kritikuotas, nes kaip žinom, seksas ir smurtas kine labiausiai masina žiūrovus, tad nežinia, koks tikrasis režisūros motyvas, gal du zuikius norėjo nušauti vienu metu  :-\

Bet man tai nekliudė, o veikiau padėjo. Kaip ir tau, Didžiojo penktadienio scenos labai stipriai atskleidė Įvykį ir mane pačią tai panardino į tylą.

Tomas M.

Aš neskaičiau didelės kritikos, atvirkščiai, tiek katalikai, tiek pravoslavai pažymi, kad tos smurto scenos yra tikroviškos - juk taip ir būdavo tais laikais, tad gerai, kad Gibsonas nedavė mums Kančios versijos, pamatytos per rožinius modernaus žmogaus akinius.

Sigitas

Tą filmą reikia žiūrėti kino teatre. Pirmą kart jį taip ir žiūrėjau 2004 metų gavėnioje. Labai stiprus, galingas, nuostabiai realistiškas ir kokybiškas filmas! Režisierius ir aktoriai nesuchaltūrijo, padarė darbą puikiai ir profesionaliai iki galo!  :thumbup:
Jį nuo tų metų taip kiekvieną Didįjį Tridienį ir žiūriu. Labiausiai patinka itin subtili, jautriai ir vykusiai pastatyta, trumputė Prisikėlimo scena pačioje flmo pabaigoje.  :pentecostal:

O kritikai tegu kritikuoja, toks jų darbas. Juk visas tas smurtas yra užrašytas Šventajame Rašte ir Tradicijoje. Ar pastebėjote dvigubą nuplakimo sceną? Iš pradžių rykštėmis, o vėliau kapojamais rimbais? Toji scena paimta iš RKB mistikų regėjimo.

O raidelė "s" tą ir reiškia  - arba seksas arba smurtas arba siaubas (arba visos tos blogybės kartu). Kiekvienam pagal jo sugedimo pakraipą.  :-\

Aukštyn