Atnaujintas forumas - vertos dėmesio naujovės

Pradėjo Tomas M., rugpjūčio 19, 2017, 03:24:09

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Sveiki, atnaujinau forumo programą. Nauja versija geriau pritaikyta mobiliems įrenginiams, taip pat dar kelios geros naujovės:

Rašant, galima paminėti kažkokį forumo narį ir jis prisijungęs matys pranešimo ikoną - taip lengva atkreipti kažkieno dėmesį. Pvz. pradedame rašyti @ ir tęsiame vartotojo vardą - @Silvija - atsiras interaktyvus langelis, rodantis panašius vartotojų vardus, kas labai palengvina užduotį :D

Antras patobulinimas labai pravers mėgstantiems cituoti ( @Augustas ) - dabar galite pažymėti tekstą kito nario žinutėje ir atsiras mygtukas, skirtas įterpti ne visą žinutę, bet tik pažymėtą tekstą Quote selected text :)

Kitas palengvinimas moderatoriams. Dabar prie žinutės apatiniame dešiniajame kampe vienas iš papildomų pasirinkimų yra Įspėjimas. Kaip suprantu, forumo temos vertimas į LT nėra visiškai baigtas, tai matome More... ir tuomet Issue Warning. Moderatorius tuomet gali pasirinkti įspėjimo lygį ir iškart matysite, kokias pasekmes tas lygis duos, pvz. surinkus 60 įspėjimo taškų, forumo narys negalės daugiau skelbti žinučių. Įspėjimai turi savybę kauptis, t.y. jei vienas moderatorius skirs 30 tšk. įspėjimą ir vėliau kitas moderatorius skirs antrą 30 tšk. įspėjimą, suma bus 60 tšk. ir forumietis bus izoliuotas. Dabar nustačiau, kad vienas moderatorius per dieną gali skirti maksimaliai 30 "taškų". Taškų skaičius per dieną sumažėja 10-čia taškų, t.y. jei neklaužada forumietis surinko 60 taškų per keletą dienų ar tą pačią dieną nuo kelių moderatorių, jam reikės laukti 24 val., kol jo "turtas" sumažės 10-čia taškų ir jis vėl galės rašyti žinutes. Tokiu būdu nereikia imtis baninimo ir tikiuosi toks švelnus įspėjimų metodas pasiteisins.

Kiti patobulinimai: lengviau įterpti nuorodas.

Prisijungiant, kad padidinti saugumą, galite naudoti Two-Factor authentification (šį nustatymą galite aktyvuoti savo profilyje).

Prie profilio nustatymų taip pat galėsite pasirinkti Gravatar sistemos profilio nuotraukas, jei šią sistemą naudojate.

Jei bus kokių problemų ar pastebėjimų, duokite žinoti ;)

Tomas M.

P.S. Greitu metu svetainę kelsiu į naują serverį, tad jei taip atsitiks, kad svetainė/forumas nesikrautų, nenusiminkite, tik pabandykite apsilankyti po valandos, kitos ;)

Augustas


Tomas M.

Atrodo nebuvau pilnai sutvarkęs paminėjimų nustatymų, dabar turėtų visi galėti naudoti šią funkciją.

Keistuolis

Citata iš: Tomas M.  rugpjūčio 19, 2017, 23:38:44Atrodo nebuvau pilnai sutvarkęs paminėjimų nustatymų...

Gerai. Bet gal dar kartą peržiūrėk nustatymus.
Nes registruotis tai galima. Tik ar kas kartą naujai registruotis?
Nes nerandu kaip prisijungti, jei jau esu užsiregistravęs.

Varlė keliauninkė

padirbėjai, Tomai

Keistuoli dabar kitoje vietoje, pačiame viršuje, kur yra eilutė 'login' or 'sign in' - ten galima prisijungti

kukulis


Donatas

Puikus darbas, yra viena smulkmena - pranešimų laikas iš ateities.

Silvija

Citata iš: Tomas M.  rugpjūčio 19, 2017, 03:24:09Kitas palengvinimas moderatoriams. Dabar prie žinutės apatiniame dešiniajame kampe vienas iš papildomų pasirinkimų yra Įspėjimas. Kaip suprantu, forumo temos vertimas į LT nėra visiškai baigtas, tai matome More... ir tuomet Issue Warning. Moderatorius tuomet gali pasirinkti įspėjimo lygį ir iškart matysite, kokias pasekmes tas lygis duos, pvz. surinkus 60 įspėjimo taškų, forumo narys negalės daugiau skelbti žinučių. Įspėjimai turi savybę kauptis, t.y. jei vienas moderatorius skirs 30 tšk. įspėjimą ir vėliau kitas moderatorius skirs antrą 30 tšk. įspėjimą, suma bus 60 tšk. ir forumietis bus izoliuotas. Dabar nustačiau, kad vienas moderatorius per dieną gali skirti maksimaliai 30 "taškų". Taškų skaičius per dieną sumažėja 10-čia taškų, t.y. jei neklaužada forumietis surinko 60 taškų per keletą dienų ar tą pačią dieną nuo kelių moderatorių, jam reikės laukti 24 val., kol jo "turtas" sumažės 10-čia taškų ir jis vėl galės rašyti žinutes. Tokiu būdu nereikia imtis baninimo ir tikiuosi toks švelnus įspėjimų metodas pasiteisins.

:thumbup:

P.s. tuo pačiu prisiminkime: http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,9.0.html

Tomas M.

Citata iš: Donatas  rugpjūčio 21, 2017, 09:59:38Puikus darbas, yra viena smulkmena - pranešimų laikas iš ateities.

Laiko nustatymas šioje forumo versijoje yra iš mistikos srities, bet rodos pavyko pataikyti.

Aukštyn