sausio 23, 2021, 10:47:35

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kas nauja su koronavirusu

Pradėjo Eugenijus, kovo 11, 2020, 16:31:05

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Eugenijus

Singapūre visose 32 katalikų parapijose uždrausta šv. Mišios, tačiau lankytis bažnyčiose neuždrausta. Žmonės įeina, pabūna ir išeina. Meldžiasi ne iš maldaknygių, o iš mobilių telefonų. Išpažinties klausyti klausykloje - uždrausta. Išpažinčių klausoma atviroje bažnyčios vietoje, prieš tai tikinčiajam nusiplovus rankas antiseptiku ir užsidėjus veido kaukę.

Saulius

Dievas padarė tiek daug stebuklų, tiek paliko regimų ženklų -jų tūkstančiai, kaip ir šventųjų, kurie savo gyvenimais patvirtino kad Dievo žodis visada yra pirmas ir tuo pačiu paskutinis. Kyla klausimas: jei per kitas epidemijas žmonės plūsdavo į šv. Mišias apsivalyti ir dažnai pasveikdavo, kodėl šiandien, žmonės savo noru (prievartos dar nėra), kalinami savo namuose. Mūsų bažnyčioje taip pat šv.Mišios nėra aukojamos... nuo kada Šv.vanduo tapo užkrato šaltiniu?

Nuolatos "baimės ragą" pučia žiniasklaida, bet ar tai nėra dirbtina, juk palyginti su gripu (jis taip priklauso sars tipui) sars cov2 (covid-19 kaip mes jį vadiname) nėra labiau pavojingas už gripą ar kitus daug pavojingesnius virusus. Pagal statistiką kasmet pasaulyje nuo gripo komplikacijų miršta nuo 250tūkst. iki 500tūkst. žmonių, bet iki šiol niekas gripo nepavadino pandemija.

Eugenijus

Ne visiškai taip yra. Covid-19 yra agresyvesnis ir greičiau plintantis už gripą. Anksčiau ar vėliau juo turės persirgti visa žmonija ir su juo susygeventi, kaip kad susigyvenome su kitais virusais. Tačiau karantinu norima epidemiją ištempti, siekiant išvengti sveikatos priežiūros sistemos kolapso. Geriau bus , jei visi persirgs pamažu, nei vienu metu bus didelė katastrofa. Juk yra skirtumas, kai į ligoninę per dieną atveža 3-4 ligonius, ar visą šimtą.Jeigu vienu metu susirgtų tūkstančiai, būtų tragedija, ligoninės nespėtų priimti sunkiai sergančių. Anksčiau ar vėliau visi juo persirgsime, tiktai griežto karantino dėka nebus masinio sirgimo vienu metu ir ligoninių perpildymo, plitimas bus lėtas.

Saulius

Eugenijau, tikrai pradžiuginai. Jau šiandien būtų trečia diena kai pastebiu, kad esu vienintelis prisijungęs šioje svetainėje, bet štai tu atsiliepei.
Prieš tris metus čia virė karštos diskusijos pačiais įvairiausiais klausimais - todėl labai nustebau kai prieš tris dienas nieko neberadau. Kas atsitiko... kur visi pasidėjo?

O dėl epidemijos tu žinoma dalinai teisus. Tačiau, sunkiai serga tik seni žmonės sergantys ir kitomis sunkiomis ligomis. Kol kas niekas nematė perpildytų ligoninių, o skaičiai gali būti išlaužti iš piršto, o per masines žiniasklaidos priemones nuolat perdedama dirbtinai sėjama baimė. Juk žinome kam priklauso tariamai visuomeninės medijos.

Kasmet, infa.lt duomenimis dingsta be žinios vien Europoje 250000 vaikų. Kasmet, pasaulyje  nužudomi 7 milijonai kūdikių - ir niekas dėl to labai nesijaudina. Kažkas ne taip su mūsų pasauliu - kaip manai, - kokią religiją išpažįsta šio pasaulio galingieji turtuoliai.

Eugenijus

Pažiūrėkim iš kitos pusės - šitos epidemijos seniai reikėjo, ar kokio karo, ar kito sukrėtimo - nes pasaulis išsikraustė iš proto ir ritasi į bedugnę. Milijonai  ir milijardai lėšų eikvojama tuštybės mugėms, o aukščiausiu gėriu ir siekiamybe laikoma visokie iškrypimai. Ir kuo toliau, tuo labiau. Sodoma ir Gomora. Dievo pirštas pagrasino žmonijai epidemija - atsikvošėkite pagaliau, nustokite garbinti aukso veršį. Epidemija, karantinas - tarsi priverstinė gavėnia visiems ( jei tikrąją gavėnią pqamiršote), tarsi priverstinės rekolekcijos visiems - susimąstykite ir pagalvokite, užuot ritesi į bedugnę. Dabar labai nemadinga kalbėti apie Dievo bausmes, Dievas esąs vien tik meilė. Bet aš čia matau Dievo pirštą, pagrasinusį žmonijai - atsikvošėkite. Gal ir gerai kad uždarė bažnyčias - nors kiek susimąstys tie, kurie tik formaliai lankydavosi jose - atsijos grūdus nuo pelų.Tik netektis padeda įvertinti tai, ką turėjai brangaus.

Saulius

Taip netektis padeda įvertinti, bet tie, kurie formaliai retokai lankydavosi bažnyčiose - nejaus netekties. Dėl to kad Dievas leidžia įvykti epidemijoms, karams turime "dėkoti" patys sau už abejingumą, drungnumą.
Na gal ne tiek Sodoma ir Gomora šiam laikmečiui būdinga, kiek atviras Liuciferio garbinimas, turiu omenyje Pasaulio elitą (jei tikėt kai kuriais anoniminiais šaltiniais, jie yra susitepę nekaltų vaikų krauju, kuris vadinasi "adrenochromas"naudojamas jų apeigose. Dauguma žmonių maitinasi elito duota informacija, kultūra ("mirties kultūra") kurią pasauli globalistai nuolat moderuoja. Siaubingi tai dalykai.

Bet baisiausiai skamba Luko Evangelijos eilutė (Lk18,8) kur yra tokie Jėzaus žodžiai: Aš sakau jums: netrukus Jis apgins jų (išrinktųjų, nuskriaustųjų) teises. Bet ar atėjęs Žmogaus Sūnus beras žemėje tikėjimą".    Kažkas dar turi įvykti labai negero ir baisaus, kad kriščionių beveik visai neliktų Žemėje. Todėl mano įsitikinimu reikia ne tik melstis, bet kaip Jėzus prašė apaštalų: "Budėkite ir melskitės kad nepakliūtumėte į pagundą" ...ir tris kart juos rado miegančius. Panašu, kad šiandien bažnyčia miega, todėl, raginimas budėti, įgauna ypač svarbią reikšmę.

Saulius

Tikras karantinas svetainėje.

Užklysti į svetainę kaip pavienis pakeleivis: aplinkui tik vėjas ir smėlis papilkėjusio dangaus fone.
Laiko smiltys užpila anksčiau nagrinėtas temas ir vykusias diskusijas.
Kiekviena žinutė, kurią palieku - tartum pėda smėlyje.
Ar ne per ilgai užtruko karantinas mūsų šalyje?

Panašūs pamąstymai Simono Bendžiaus straipsnyje "Tikintieji be Komunijos - ar ne per ilgai?"  
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-04-23-tikintieji-be-komunijos-ar-ne-per-ilgai/179977

Te laimina Viešpats kiekvieną interneto keliautoją apsilankantį "Tavo Rankose" svetainėje.

Aukštyn