Natūralus šeimos planavimas: Kreitono modelis ir gydymas pagal NaPro technologiją

Pradėjo sparnai, lapkričio 28, 2012, 07:59:24

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Ėjauprošalį

na sakykim, aš  specas  :D, nes būtent tokiu keliu, apribojus angliavandenius, nustojus užkandžiauti, sumažinant insulino išskyrimą, per pusmetį susimažinom cukraus kiekį kraujyje iki normos, ir dar,  kai racione  dominuoja gyvuliniai riebalai, iki normos krito cholesterolis. O prieš tai jau buvo priešdiabetinė būklė.
apie metforminą
http://www.emedicina.lt/lt/zurnalai//lietuvos_gydytojo_zurnalas_2010/9/metformino_antidiabetinis_ir_kardioprotekcinis_poveikis.html

CitataMetformino veikimo mechanizmas nėra iki galo aiškus. Jis gali mažinti glikemiją keliais būdais: slopina gliukoneogenezę kepenyse, didina insulinui jautrių audinių - raumenų ir riebalinio audinio - jautrumą insulinui bei skatina periferinį gliukozės sunaudojimą.

Taip šis vaistas prievartauja organizmą, vėliau, kai atsparumas insulinui dar pagilėja, net metforminas nebepadeda, tenka leistis dirbtinį insuliną.   Toliau tik degradacija.


Dar- labai netinkamas angliavandenis yra fruktozė- vaisiai.

CitataNepaisant to, kad fruktozės glikeminis indeksas labai mažas, ji diabetikams muša per cukrų kitu lazdos galu, ji stipriai mažina jautrumą insulinui, t. y. blogina antro tipo diabeto būklę (antro tipo diabetas iš esmės ir yra labai toli pažengęs sisteminis atsparumas (nejautrumas) insulinui).

Aš pasisakiau, nes su tuo teko iš arčiau susidurt. Darykit kaip išmanot. Sėkmės.

Tomas M.

Na, mes šeimoje stengiamės kiek įmanoma pagal Paleo valgyti, bet čia pasirinkimo teisė kiekvienam. Ačiū labai už įžvalgas!  :thumbup:

Beje, gal galėtum pasidalinti savo patirtimi, kaip sekasi maitintis pagal Paleo mitybą Lietuvoje ir kokie pagrindiniai sunkumai, kaip juos sprendžiate, gal galėtum duoti kokių patarimų, kur perkate produktus ir pan. Bet perkeliam šią diskusiją į tam skirtą temą:

http://tavorankose.org/forumas/index.php/topic,516

Ėjauprošalį

Sveiki,  užsukau pasakyt :  per neilgą laiką ( per metus)  pastojo dvi moterys, kurios rimtai laikėsi paleo mitybos. Iki to laiko pastoti nepavyko, jos manė, kad jau visam. Čia Supermamos forume, paleo temoj.

Pilgrim

CitataNaProTechnologija (arba Natūrali prokreacinė technologija) yra paprasčiausiai gera ginekologija. Ji prasideda nuo geros diagnozės, o paskui vyksta sunkus darbas, siekiant pašalinti pačią nevaisingumo priežastį.


http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-07-11-dr-hab-piotr-kieniewicz-mic-naprotechnologija-perversmas-gydant-nevaisinguma/119677

sparnai

Geras straipsnis, tik kainos pateiktos kiek padidintos. Realiai jos kur kas prieinamesnes, ir lyginant su IVF klinikomis islaidos skiriasi tikrai daugiau nei dvigubai, nes net puses vienos IVF proceduros kainos zmoniu daugelis nepasiekia per metus gydymo.  8)

ingrityte

Laba diena,

Mokausi Kreitono modelio ir žadu tapti šios sistemos mokytoja.
Po savo pirmosios studijų sesijos kviečiu visas ir visus besidominčius šia sistema į pristatomąją nemokamą paskaitą Kaune rugsėjo 22d. vakare. Laikas ir konkreti vieta bus patikslinta registracijos metu.
Kviečiu į pristatomąją paskaitą apie vieną iš natūralaus šeimos planavimo metodų - Kreitono Modelio sistemą. Tai standartizuota gimdos kaklelio gleivių stebėjimo sistema, kurią gali efektyviai (96,8%) taikyti tiek šeimos, norinčios atidėti nėštumą, tiek siekiančios pastoti. Šis metodas taip pat tinka žindančioms moterims bei moterims, kurios nustojo vartoti kontraceptines tabletes ar yra premenopauzėje.

Paskaitos metu turėsite galimybę trumpai susipažinti su savo kūno ypatumais bei pokyčiais, kaip juos stebėti ir vertinti - tai gali būti naudinga ir informatyvu ne tik kalbant apie savo vaisingumo pažinimą ar šeimos planavimą, bet ir apie savo ginekologinę sveikatą bei ligų prevenciją. Paskaita yra tik pažintinė ir nemokama.

Ji vyks rugsėjo 22d. vakare (laiką patikslinsiu užsiregistravusiems žmonėms)
Kauno arkivyskupijos šeimos centre, Vilniaus g. 29, Kaunas
Planuojama trukmė - 1 val.

Registracija:
el. paštu: i.vuosaityte@gmail.com
Prašau nurodykite savo vardą, pavardę, ar atvyksite viena, ar su sutuoktiniu/sužadėtiniu ir kas Jums būtų aktualu (planuojate pastoti, norite nėštumą atidėti, esate žindanti ir pan.)

Jei susidomėjote, bet atvykti nurodytu laiku negalite, taip pat praneškite - aš Jus informuos, kai paskaita bus kartojama. Jei žmonės yra ne Kaune, vistiek drąsinu kreiptis, nes konsultacijos įmanomos ir nuotoliniu skype pagalbos būdu. Esant poreikiui esu lanksti ir  pristatomajai paskaitai galiu vykti į kitus miestus.
Po pristatomosios paskaitos norinčios mokytis Kreitono modelio sistemos poros kviečiamos registruotis į individualius mokomuosius susitikimus (iš viso 8 )

Būčiau labai dėkinga jei šia informacija pasidalintumėte su tai žmonėmis, kam būtų aktualu  :)

ingrityte

Sveiki!

Pristatomoji paskaita apie Kreitono modelio sistemą Vilniuje!

Kviečiu į pristatomąją paskaitą apie vieną iš natūralaus šeimos planavimo metodų - Kreitono Modelio vaisingumo pažinimo ir priežiūros sistemą. Tai standartizuota gimdos kaklelio gleivių stebėjimo sistema, kurią gali efektyviai (96,8%) taikyti tiek šeimos, norinčios atidėti nėštumą, tiek siekiančios pastoti. Šis metodas taip pat tinka žindančioms moterims bei moterims, kurios nustojo vartoti kontraceptines tabletes ar yra premenopauzėje.

Paskaitos metu turėsite galimybę trumpai susipažinti su savo kūno ypatumais bei pokyčiais, kaip juos stebėti ir vertinti - tai gali būti naudinga ir informatyvu ne tik kalbant apie savo vaisingumo pažinimą ar šeimos planavimą, bet ir apie savo ginekologinę sveikatą bei ligų prevenciją.

Paskaita yra pažintinė ir nemokama.

2015m. Sausio 9d. 18val. (planuojama trukmė - 1 val.) medicinos ir ekologiškos gyvensenos centre ,,Sveika Pradžia",  J.Balčikonio g. 3, Vilnius

Paskaitos turinys:

* Kas yra FertilityCARE ir NaProTECHNOLOGIJA?

* Moters ir vyro anatomijos bei fiziologijos pagrindai, vaisingumas

* Kreitono modelio sistemos pristatymas ir apžvalga

* IšvadosTolimesni kursai:

Po pristatomosios paskaitos norinčios mokytis šios sistemos poros ir moterys kviečiamos registruotis į individualius mokomuosius susitikimus (iš viso 8 ). Vieno susitikimo kaina - 51,79lt/15eur bei vienkartinis 62,15lt/18eur mokestis už dalomąją medžiagą. Konsultacijos vyktsta Kaune, tačiau galimos ir nuotoliniu Skype pagalbos būdu (įvadinė paskaita ir pirmi 2 susitikimai vyksta susitikus su mokytoju gyvai, likę 6 susitikimai galimi nuotoliniu būdu).Būtina išankstinė registracija į paskaitą. Prašau nurodykite savo vardą, pavardę; atvyksite viena, ar su sutuoktiniu/sužadėtiniu ir kas Jums būtų aktualu (planuojate pastoti, norite nėštumą atidėti, esate žindanti ir pan.)

i.vuosaityte@gmail.com  tel. 8 670 59669


Maya


Silvija

Jūsų aktyvi nuoroda nėra apie NŠP, o kaip suprantu - apie parduodamus produktus. Apie natūralų šeimos planavimą, visus renginius ir naujienas rasite čia:
http://www.nspinfo.lt

Arba žr. Teofilės profilį ;)Tomas M.


Aukštyn