rugpjūčio 13, 2020, 04:26:01

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Savas vaikelis ar įsivaikintas?

Pradėjo Ginta, lapkričio 30, 2012, 16:21:00

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Varlė keliauninkė

Sveikinu, Romi.
Pati irgi turėjau tokių minčių, todėl gal galėtum pasidalint daugiau, kodėl įsivaikinot, kodėl taip vėlai (turiu galvoje tavo amžių), su kokiais sunkumais ar džiaugsmais susidūrėt..

Eugenijus

Kiek teko keliauti po musulmonų kraštus, tai ten vaikų namų išvis nėra. Mirus ar žuvus tėvams, giminės laiko didžiausia garbe ir pareiga pasiimti vaikus ir auginti kaip savus. O jeigu kokia moteriškė sugalvotų pamesti vaikus ir imti kekšauti (kas įprasta krikščionių kraštuose), tai tokia moteriškė tuojau pat būtų atstumta visuomenės ir greitai galą gautų, galbūt net būtų užmėtyta akmenimis.Tad šiuo atžvilgiu musulmonų kultūra yra pranašesnė už krikščioniškąją.

Giedrė

Sveikinu. Įsivaikinimas - rimtas žingsnis. Tegu Dievas ir aplinkiniai padeda ...

Sigitas

Citata iš: Eugenijus  rugsėjo 02, 2016, 16:39:28
Kiek teko keliauti po musulmonų kraštus, tai ten vaikų namų išvis nėra. Mirus ar žuvus tėvams, giminės laiko didžiausia garbe ir pareiga pasiimti vaikus ir auginti kaip savus. O jeigu kokia moteriškė sugalvotų pamesti vaikus ir imti kekšauti (kas įprasta krikščionių kraštuose), tai tokia moteriškė tuojau pat būtų atstumta visuomenės ir greitai galą gautų, galbūt net būtų užmėtyta akmenimis.Tad šiuo atžvilgiu musulmonų kultūra yra pranašesnė už krikščioniškąją.
Na taip, musulmonų kultūra pranašesnė už krikščioniškąją, ypač žinant, jog doram musulmonui galima turėti keletą žmonų ir dar priedo keletą kekšių, sugulovių ir meilužių, o dar priedo bet kada panorėjus prievartauti svetimtikes moteris...

Eugenijus

Jūs nepažįstate musulmonų kultūros.Tai, ką pateikia žiniasklaida ir propaganda, labai skiriasi nuo realybės. Musulmonai turi tik po vieną žmoną. Išvis, ar musulmonui turėti žmoną, ar ne, sprendžia bendruomenė. Bendruomenė nusprendžia, ar vyras galės išlaikyti žmoną ir išmaitinti vaikus ir leidžia arba neleidžia vesti. Koranas leidžia turėti iki keturių žmonų, bet tai yra labai reta išimtis, ne vieną žmoną gali turėti tik didžiausi turtuoliai, kurie gali jas išlaikyti ir išmaitinti pulką vaikų. O jei bendruomenė nusprendžia, kad nepajėgsi išlaikyti žmonos ir išmaitinti vaikų, tai ir išvis neturėsi teisės vesti. Daugpatystė pas musulmonus yra labai reta išimtis, o ne taisyklė. Be to, stebina musulmonų rodoma pagarba moteriai - motinai. Motinos žodis šeimoje yra šventas ir galutinis. Mūsiškiai, prisiskaitę stereotipų, galvoja, kad musulmonų moterys yra labai užguitos. O musulmonų moterys kalba atvirkščiai - kad tai vakarų, krikščionių moterys yra užguitos - turi dirbti , pametę vaikus, šeimą, turi girtuokliauti ir kekšauti. Dirbanti moteris musulmonų pasaulyje - šeimos gėda. Moteris turi būti namų saugotoja, vaikų augintoja, visiškai išlaikoma vyro. Skyrybos yra leidžiamos, bet tai irgi sprendžia bendruomenė, o ne tas, kam užeina ant seilės. Skyrybų leidžiama priežastis - moters nevaisingumas. Tokią moterų, nevaisingą, reikia gražinti atgal tėvams.

Varlė keliauninkė

Panašius gražius atsiliepimus apie musulmonų šeimas girdėjau ir aš iš bičiulių katalikų.

Sigitas

Mano tėvų kaimynai (gyvena tame pat penkaiaukštyje, kitoje kraštinėje laiptinėje) musulmonai. Vienas musulmonas buvo pamėgęs labai anksti rytą (gal kokią 03:30 ) eit ant gretimais esančio dirbtinio kalno ir garsiai šūkaut savo maldas. Kaimynai tą pastebėjo, o policija pamokė kad nevalia trukdyti kitų ramybę.  :D

Dėl vaikų įsivaikinimo - reikia žiūrėti kaip atsirado vaikų namai, priežastis, o ne pasekmes, kaip dabar. Gi būtent krikščionys rūpinasi vaikų teisėmis, todėl beglobiams vaikams, gatvės vagiliams, buvo suteikiama galimybė išmokti amato ir pragyventi doru darbu. Iš kur žmonės apskritai sužinojo, jog turi teises? Tai kyla tik krikščioniškoje terpėje, iš krikščionybės. O tai, jog dabartinės krikščionių moterys dirba - taip pat yra pasekmė to, jog moteris turi tokias pat krikščionių Dievo suteiktas teises į savarankišką uždarbį ir gali būti šeimos išlaikytojos, lygiai kaip ir vyrai. Musulmonų religijoje moteris nėra lygi vyrui, todėl ji negali dirbti to paties darbo kaip kad jos sutuoktinis.

Beje, kas dėl forumo temos: "Savas vaikelis ar įsivaikintas?" Aš niekada neskirsčiau vaikų į savus ir svetimus. Įsiviaikinti tolygu prisijaukinti, pasak įžymaus rašytojo Santuano de Sent Egziuperi, prisijaukinti reiškia būti kartu, įsipareigoti viens kitam, jaustis reikalingu. ... Taip su kiekvienu žmogumi yra, nesvarbu kokiu keliu jis atsiranda tavo artimiausioje aplinkoje - ar parvežamas iš gimdymo namų naujagimiu, ar parvežamas iš vaikų namų jau nebe kūdikiu, ar ateina ir apsigyvena tavo namuose savarankiškai, ar parvežamas iš kaimo jau senyvo amžiaus - reikia prisijaukinti, įsipareigoti ir pajausti, jog esi reikalingas. ABIPUSIAI!  :thumbup:

romis

Sveiki. Pasidalinsiu patirtimi.
Įvaikinimas nemokamas, bet žiniasklaidoje skelbiami siūlymai įsivaikinti visiškai neatitinka tikrovės. Mes vaikelio norėjome nuo 3m iki 6m., laukėme beveik pusantrų metų ir tik po aktyvių savarankiškų paieškų, (po "blatų") ir tik ypač gerų žmonių, kurių yra tik vienetai dėka, ir tik Dievo pagalba gavome ko norime. Tikėtis,kad atitinkamos įstaigos tuo pasirūpins yra beprasmiška. Taip ir liko nežinomi tamsūs labirintai, bet tokie ryškiai matėsi. Negaliu atvirai viską teigti kaip ten viskas vyksta, bet kad kažkas negerai vyksta galiu drąsiai patvirtinti.Bet pasikartosiu: visam tam procesui reikia pasikliauti tik Dievo valia. Tuo dar kartą įsitikinau ir mano tikėjimas dar labiau sustiprėjo, nes ryškiai matėsi JO veikimas.
  Kodėl tai vėlai, pagal amžių?Tai mano antra santuoka, žmona 11 metų jaunesnė. Iš ankstesnės santuokos turiu du suaugusius vaikus.Pagal ištirtą pašaukimą, įsitikinau, kad visa širdimi galiu pasiaukoti ir auginti svetimą vaiką. Ir ko gero tai dar bus ne paskutinis........
   Kiek sugebu ir kaip sugebu stengiuosiu įsiklausyti į širdies balsą. Nežinau ar gerai, bet kol kas taip gyvenu...
    Ačių už sveikinimus ir nuomones. Esame kol kas visi laimingi.

Sigitas

Aleliuja! Dievui garbė! Džiaugiuosi! Ramybės ir stiprybės pašaukimo vykdyme!  :thumbup:

P.S. Atsiprašysiu už offtopiką, netyčia radau nuorodą apie labai gražią musulmonų šeimynėlę, visi bedarbiai, valstybės išlaikytiniai (5 žmonos, 14 vaikų).

Varlė keliauninkė

Tikrai aleliuja!  :) ačiū kad pasidalinai, Romi, tokie liudijimai kaip tavo - gali tapti tikru įkvėpimu abejojantiems ir padėti apsispręsti. Kaip sakė šv. Pilypas Neris: būkite geri jei galite.

Eugenijus

Citata iš: Sigitas  rugsėjo 06, 2016, 09:48:49
Aleliuja! Dievui garbė! Džiaugiuosi! Ramybės ir stiprybės pašaukimo vykdyme!  :thumbup:

P.S. Atsiprašysiu už offtopiką, netyčia radau nuorodą apie labai gražią musulmonų šeimynėlę, visi bedarbiai, valstybės išlaikytiniai (5 žmonos, 14 vaikų).

Kiek nuorodų (ne mažiau tūkstančio) rastumėt apie prasigėrusias lietuvių "šeimynėles", kurios gimdo vaikus tik tam, kad už juos gautų pašalpą, kurią galėtų pragerti. Arba tokios "šeimynėlės" tėvai gautą labdarą maistu ir drabužiais neša turgun, kad prasimanytų pinigų išgėrimui. Arba apie "šeimynėles".marinančias vaikus badu ir šalčiu. Arba, kaip išprotėję nuo alkoholio, skandina vaikus šulinyje.
   Musulmonų pasaulis turi vieną didelį pranašumą - yra laisvas nuo alkoholizmo.

Kaštonas

Anie geri, o šitie blogi.
Arba pradėk nuo savęs, Eugenijau.
Pilnas internetas kliedinčių kokie blogi anie   .... , tikintys ir bažnyčia.
Neradau "ant greičio" "užrašuose" kada atleidimo rekolekcijos bet radau šį skelbimą:

"Sielovados bendruomenė ,,Gailestingumo versmė"  kviečia į renginius:
Vidinio išgydymo pamaldas su misionieriumi Marcin Zieliński (Lenkija):
Rugsėjo  9 d., Šilinių atlaiduose, Šiluvoje, 18.00-21.00.
Rugsėjo 10 d., Šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje, Klaipėdoje, 17.45-20.00.
http://www.juozaponamai.lt/media/VID._GYD.pdf


Vidinio išgydymo programą ,,Pradžioje..."
Programa prasidės 2016 m. spalio 5 d.
Arkivyskupijos katechetikos centro salėje, Kaune, A. Jakšto g. 4.
Būtina registracija iki rugsėjo 23 d. el. paštu: gversme@gmail.com
http://www.gailestingumoversme.lt/programos.html

Atvirus vidinio išgydymo vakarus ,,Pasinerk į Gailestingumą"
Vakarai vyks 2016 m. spalio 21 d. ir lapkričio 25 d., Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje, Kaune, 18.00-21.00.
Ugdymo seminarus ,,Gailestingumo mokiniai"
Seminarai vyks 2016 m. spalio 22 d. ir lapkričio 26 d., 10.00-18.00.
Kolpingo kolegijos salėje, Kaune, A. Jakšto g. 6.
Daugiau informacijos telefonu 8 621 11674."

LEISK VAIKUI UŽAUGTI SVEIKAM.
Žmonės negimsta alkoholikais.

Tomas M.


Kaštonas

tiesiog, be jokių preliudijų:


"В России ситуация очень неоднородна. Огромное количество мужей-алкоголиков, неработающих, бьющих своих жен, которые... не уходят от них! А с другой стороны - куча приличных, непьющих, образованных мужчин - представителей среднего класса и выше, испытавших на себе все прелести развода.

В нынешнем мире брак мужчине невыгоден брак, женщины, отношения 
Оставшиеся без жилья, без детей, без четверти зарплаты, на съемной хате (еще ползарплаты долой!), с истрепанными нервами, долгами по чужим кредитам и перспективой весь остаток жизни вкалывать, чтобы заново заработать на квартиру...... Но посмотрите на такой нюанс: где самая высокая рождаемость? О, ужас! В тех странах, где о правах женщин и слыхом не слыхивали. Где женщина - скорее домашнее животное без права на мычание. А вот каждое очередное «торжество равенства полов» почему-то заметно снижает рождаемость. Парадокс?

http://fishki.net/2114554-v-nyneshnem-mire-brak-muzhchine-nevygoden.html

Tomas M.

Startavo labai graži nauja iniciatyva. Budinti globa Kaune startavo šiemet.

CitataUž budinčių globėjų veiklą atsakingo vaikų gerovės centro ,,Pastogė" direktorius Ričardas Kukauskas pasakojo, kad budinti globa Kaune startavo šiemet, šiuo metu yra 8-9 budinčių globėjų šeimos. Jis pastebėjo, kad kauniečiai ir apskritai šalies gyventojai nėra aktyvūs vaikų globai, o poreikis nemažas.

Kandidatai turi pereiti atranką, lankyti mokymus, o profesionaliai paruošus - vienas iš tėvų yra įdarbinimas. Globojami nuo gimimo iki 10 metų amžiaus vaikai.

Tai laikina globa susiklosčius netikėtoms situacijoms, kai šeima bet kuriuo paros metus gali priimti vaiką, kad jo nereiktų vežti į Krizių centrą ar vaikų namus, kur vaikas patiria didesnį šoką, negu paimamas į kitą šeimą. Globos terminas nuo 3 iki 6 mėnesių. Šis globos stilius naudojamas dešimtmečiais, daug kur užsienyje, populiarus Vokietijoje.

,,Budinčiais globėjais tampa atsakingi, altruistiški, vaikus mylintys asmenys, pasitaiko ir jau užauginusių savo vaikus ir jaučiančių ištuštėjusių namų sindromą, taip pat ryžtasi esantieji vaiko auginimo atostogose: kartu savo užaugins ir kitam pagelbės", - sakė R. Kukauskas.

Aukštyn