rugpjūčio 22, 2019, 11:15:25

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Nuo šiol užduoti klausimus galime pačiam Popiežiui!

Pradėjo Silvija, gruodžio 12, 2012, 10:08:47

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Silvija

Va čia tai bent komunikavimas - Benediktas XVI prisijungė prie Twitter tinklų ir nuo šiol su juo galime komunikuoti kiekvienas:
Citata...bendravimas žiniatinklyje neturėtų būti priešpastatytas tylėjimui. Popiežiaus tweet'as bus trumpa žinia, galinti padėti žmonėms susimąstyti, taigi, kelti esminius klausimus, o taip pat dialoguoti su popiežiumi. Klausimai popiežiui gali būti siunčiami jo Twitterio adresu: #askpontifex.


Pirmoji Popiežiaus trumpoji žinutė: ,,Brangūs bičiuliai, su džiaugsmu prisijungiu prie jūsų twitteryje. Dėkoju už gausius atsiliepimus. Nuoširdžiai visus laiminu." ("Dear friends, I am pleased to get in touch with you through Twitter. Thank you for your generous response. I bless all of you from my heart.")

(info iš http://lt.radiovaticana.va/Articolo.asp?c=646858)

Tomas M.

RadioVaticana žinutė apie popiežių ir Twitter labai jau neinformatyvi - parašė, kad popiežius naudoja Twitter, bet neįdėjo adreso į jo kanalą, o tai yra pavojinga, nes pilna netikrų kanalų popiežiaus vardu...

Ištaisom klaidą: http://twitter.com/Pontifex

Silvija

Deja, paskutinė popiežiaus Benedikto XVI žinutė buvo ne atsakymas į klausimus, bet padėka, primenanti atsisveikinimą ir palinkėjimas: "Ačiū už meilę ir paramą. Tegul jus visada lydi džiaugsmas, kuris ateina išlaikant Kristų savo gyvenimo centre".

Tomas M.

Manyčiau, kad šį Twitter kanalą naudos ir ateities popiežiai, nes pavadinimas rodos specialiai parinktas bendrinis, kad tiktų visiems.

Silvija

Taip. Naujasis popiežius Pranciškus, paimdamas Bažnyčios vairalazdę į rankas, pirmiausia paprašė visų mūsų maldos, to jis prašo ir pirmojoje žinutėje @pontifex:
Citata,,Brangūs draugai, nuoširdžiai dėkodamas prašau, kad toliau melstumėtės už mane. Popiežius Pranciškus"
.

[-O<

Tomas M.

Daug šaltinių rašo, kad prie šio popiežiaus daug kas keisis, bet visi spėlioja kas būtent... reikia melstis, kad būdamas popiežius jis labiau galvotų ir darytų ne kaip jam patinka, bet kaip Šventoji Dvasia nori ;)

[-o<

Aukštyn