spalio 24, 2020, 18:38:53

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Rekolekcijos

Pradėjo Emilija, gegužės 17, 2013, 16:13:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Emilija

Ką manote apie rekolecijas ir jų organizavimą?
Kaip ir kokie tinkamiausi būdai kviesti žmones į rekolecijas?

Silvija

Kviesti ir organizuoti?  :-\

Na, manau, kad tai daryti visų pirma turėtų ne bet kas. Nes juk žodis rekolekcijos - reiškia savęs su(si)rinkimą kai esame "išsibarstę" ar "suskilę", taigi, rekolekcijos žmogui būtinos tada, kai jam reikalinga tam tikra pagalba. O kas gali suteikti tokią pagalbą? Čia jau, matyt, kaip ligoniui daktarai, taip dvasiškai pabirusiam žmogui - sielų gydytojai.

Tikriausia pirma mūsų žvilgsniai nukryps į tuos, kurie eina koja kojon su Dievu kasdienybėje ir turi didelę patirtį tikėjimo reikaluose. Tai greičiausiai bus žmonės su sutanom ar vienuolių apdarais, gal dar kai kurie pasauliečiai, atstovaujantys patikimą bendruomenę, turintys teologinį išsilavinimą ir be abejo žinomi kaip dvasiniai žmonės.Tomas M.

Atrodo, kad šiais laikais žmonės kažkaip atsainiai žiūri į rekolekcijas ar tiksliau į žodį "rekolekcijos"... aišku jų pačių nenaudai. Gal tas žodis yra toks "bažnytinis"? Atrodo vyksta bendruomenėje keletą rekolekcijų per metus ir matai vis tuos pačius veidus... O jei pavadinus "paskaita", "temine paskaita" ar "paskaitų ciklu"? Įdomu būtų keletą metų paeksperimentuoti ir pažiūrėti ar tai turi įtakos lankomumui ir dalyvių amžiaus grupei.

Aš asmeniškai nedalyvauju bendro pobūdžio rekolekcijose, bent man asmeniškai labiau patinka labai siauros temos nagrinėjimas, taip jaučiasi, kad daugiau sužinojai ir daugiau naudos buvo. Bet čia gal tik mano toks "skonis"  :oh-no:

Taip pat turint aiškią ir siaurą temą, lengviau numatyti, kokius žmones galima sudominti, kas lemtų ir skelbimo būdus, ar iš lūpų į lūpas, o gal FaceBook ar bukletai su skelbimais...

Ir be abejonės sutinku su Silvija, kad srities ekspertas visados suteiks papildomo svorio, sprendžiant apie dalyvavimą renginyje, o to pasekoje žmonės ir ateityje labiau būtų linkę dalyvauti, vedami gerų prisiminimų.

Iš bendruomenės vadybos pusės taip pat manau svarbu būtų pagalvoti, kur geriau rengti rekolekcijas ir kaip renginys užsibaigs? Ar bus galimybės žmonėms po renginio pabūti drauge ir aptarti temą, gal prie arbatos puodelio? Tuomet salė bendruomenės centre labai tinka, o gal tema yra labai asmeniška ir žmonės norėtų ramiai tyloje pasimelsti, tuomet koplytėlėje rengti?

Emilija

Rekolekcijos manau bent jau man yra pabuvimas arčiau Dievo ir su Dievu įsigilinant, ar nagrinėjant  tam tikrą temą, ar tam tikrą laiką leidžiant tyloje asmeninėje ar bendroje maldoje, klausantis giesmiu ar jas giedant.

Taigi norėčiau surasti bendraminčių, kurie norėtu dalyvauti rekolekcijose manau užtektu 10 žmonių, pasidalintu dominančiomis temomis, vieta, laiku.....

Na, o mano pasiūlimas būtu toks gal kas susidomėtu.
Rekolekcijų miestas Klaipėda. (Dėl patalpų galėtume išsinuomoti kiek žiūrinėjau tai 1 val. būtu apie 20 lt gal kas žinote, kur dar galėtume organizuotis).
Tema Žmogaus vertybės šiuolaikiniame pasaulyje.
Tinkamiausias laikas savaitgalis galėtu būti birželio men. Galėtumėme organizuoti kelių val. ar paros rekolekcijas.
Rekolekcijas galėtu pravesti vienas institutas jie atvažiuoja ir siūlo savo temas, tai galėtume rinktis ir iš jų temą.
Na, o svarbiausia tai kaina manau apie 50 lt nors visakas priklauso nuo žmonių skaičiaus.
Laukiu minčių, pasiūlimų svarstymų ir atsiliepimų.........

Silvija

Matai, kad tarp mūsų, aktyviai bendraujančių šiame forume, žmonių iš žemaitijos kaip ir nėra :-\

Ir aš būčiau linkus diskutuoti šiuo klausimu, ar gerai yra Bažnyčios žmonėms rodyti tokią iniciatyvą atskirai nuo ganytojų. Bažnyčia juk turi savo struktūrą, visi priklausom kokiai nors parapijai, o parapijos tikrai organizuoja tiek rekolekcijas, tiek paskaitas ir susitikimus su įvairiais žmonėmis. Bet jei ir neorganizuotų, mes, pasauliečiai turim pilną teisę (net ir pareigą) siūlyti savo ganytojams tai daryti ir kitaip dalyvauti parapijos gyvenime. Ir paprastai renginiai, vykstantys parapijose, kainuoja žymiai mažiau arba ir visai nieko.

Yra Kaune GTI (gyvenimo ir tikėjimo institutas), kuris gali padėti visais klausimais (rengiant rekolekcijas, ugdant pasauliečius tokiai veiklai ir t.t.).

Tomas M.

Būtų idealu, kad visos iniciatyvos galėtų eiti per parapijas, bet iš mano asmeninės patirties tai nėra taip lengva. Dažnai prieš realiai susilaukiant dėmesio, turi būti "apsišvietęs" bendruomenėje ir "įrodęs" savo galimybes ir patikimumą. Kitu atveju, galima sulaukti gana šalto priėmimo. Todėl nesistebiu, kad tokios idėjos kyla "iš apačios", nes ne visi ganytojai turi noro, laiko o gal net ir galimybių atsiliepti į naujus pasiūlymus.

Įdėsiu į mūsų FaceBook, gal atsiras daugiau klaipėdiečių? Kita vertus, galima pabandyti savo bažnyčioje pakabinti skelbimuką su nuoroda į forumą ar tiesiog el. paštu ir gal atsiras norinčių prisidėti?

Dar galima pagalvoti ar yra kažkokia katalikiška organizacija ar vienuolija, kuri kuruoja vieną ar kitą temą, tokiu atveju, viskas žymiai paprasčiau būtų, jie gal turėtų ir ta tema besidominčių žmonių kontaktų.

Emilija

Jūs esate visiškai teisus dėl rekolekcijų organizavimo pas kunigus taip paprastai nepateksi, o jei ir pateksi tai maža tikimybė, kad išklausys ir sulauksi pagalbos. Tam reikalingas užnugaris, o jei jo neturi tai atsitrenki kaip į sieną, bet visa tai jau yra žinoma. Dar būtu galimybė vykti į rekolekcijas į Vilnių, Kauną ar dar kur,  bet norėtusi rekolekcijų Klaipėdoje.
Ačiū už pagalbą platinant žinutę

ritajuo

Mačiau, kad liepos 14-21 d. Pakūtuvėnuose (Plungės r.) vyks Atsinaujinimo Šventojoje Dvasioje stovykla rekolekcijos, lektorius - brolis Gediminas Numgaudis OFM.

Tai visai netoli Klaipėdos. Gal reiktu kreiptis į brolius vienuolius patarimo?

Emilija

Taip žinoma domėjausi vykstančiomis rekolekcijomis, bet manau su  Klaipeda būtu getresnės susisiekimo galimybės tiek autobusais tiek mašinomis beto dar vienas pliusas jūra. Ar taip nemanote.
O dėl susisiekimo su vienuoliais tai gal patartum kokie būtu tinkamiausi būdai su jais susisiekti nesinori atsitrenkti į sieną.

ritajuo

http://pakuta.lt/

http://pakuta.lt/kontaktai

ten galima rašyti ir klausti. Facebook'e yra Pakūtos puslapis - susirask ir klausk kas domina.

Esu buvusi Pakutuvėnuose "Pakūtos meno dozėje" - nuostabus renginys, daug jaunimo susirenka.


Kiek žinau Dalia Kanclerytė klaipėdietė, ar ne? Galima per ją bandyti.

http://pakuta.lt/2013/04/25/dalios-kanclerytes-filmas-%E2%80%9Epadovanok-svajonei-sparnus%E2%80%9C

Plungėje gyvena šaunus žmogutis - Arūnas Raudonius. Facebook'e įvesk jo pavardę ir pakviesk į draugus ir po to drąsiai visko klausk - jis tau labai daug galės patarti. Gal galėtumėte susiorganizuot susitikimą su juo?

http://pakuta.lt/2011/07/28/arunas-raudonius-liudijimas-ir-slovinimas-2011-07-28

Sėkmės...

Emilija

Ačiū už informaciją pabandysiu susisiekti, gal kas pavyks. Bet kiek žinau Pakutuvenų bendruomenė rekolekcijas ir stovyklas organizuoja pas save, o kad Klaipedoje vyktu reikaligas tam tikras skaičius žmonių.
Jei kas susidomėtu rekolekcijomis Klaipedoje parašykite lauksiu

Silvija

Rekolekcijos Klaipėdoje - šiandien ir ryt. Žemaičiai, jei nespėjote, nenusiminkit, dar vyks Telšiuose 3 - 9 d. ir Palangoje 10 - 14 d.

Birželio 16 - 20 d. - Vilniuje.

Emilija

Ačiū už informaciją.
Kartais dėl tam tikrų priežasčių nepastebime informacijos apie rengiamas rekolekcijas.
Visada lauksime ir kitos informacijos apie busimas rekolekcijas  įvairuose miestuose bei jų vietas, kainas, trukmę ir t.t.


Giedrė

Oho, koks lobynas  :D Ačiū, Silvija!

Silvija


Silvija

Rekolekcijų ir dvasinės atgaivos savaitgaliai Guronių rekolekcijų namuose 2014 m.

Informacija ir registracija e-paštu rekolekcijos@sje.lt, interneto
puslapyje www.sje.lt arba tel. 8 600 56 206.

Eucharistinio Jėzaus seserų inf.

* * * * *

2014 m. vasario 7--9 d. d. Dvasinės atgaivos savaitgalis ,,Ar aš galiu pasitikėti Dievu?"

Skausmo patirtis labai dažnai mus nutolina nuo tikrovės ir neleidžia pasitikėti nei savimi, nei Kitu. Jei kada nors akis į akį susidūrei su tirštėjančia skausmo ir praradimo tamsa ar sielvartu, kurį sukėlė mylimo žmogaus, santykių, sveikatos netektis, esi laukiamas(-a) šioje programoje. ,,Niekas taip nestumia į vienišumą, kaip mūsų paslaptys" (Polas Turnjė). Šio savaitgalio metu surizikuosime atskleisti savo paslaptis, giliau pažvelgti į netekties ir sielvarto naštą ir, Jo malonės vedami, per tylą, maldą, pokalbius, mokymus ir refleksiją, eisime nuo praradimo sielvarto link atradimo džiaugsmo. Programą veda s. Judita Stankūnaitė SJE.

2014 m. vasario 14--16 d. d. Rekolekcijos merginoms, ieškančioms savo pašaukimo "Aš pašaukiau tave vardu, esi mano"

Jėzus kiekvieną kviečia būti Jo - priimti Jį ir Jo dovanojamą Karalystę visa širdimi. Vieni tampa tos Karalystės piliečiais vaisingame šeimos ar profesiniame gyvenime, o kai kurie - artimiausiu būdu sekdami Jėzų pašvęstojo gyvenimo ir tarnysčių keliu. Leistis į šią mokinystės ir sekimo kelionę - tai nuotykis, kuriam reikia drąsos ir pasitikėjimo. Tai atrasti savo pašaukimą, kuriame Dievas nori duoti apsčiai gyvenimo. Vienas dvasinis rašytojas yra pasakęs, kad mano pašaukimas yra ten, kur mano giliausias troškimas ir Dievo giliausias troškimas susitinka. Ten įvyksta malonės sprogimas, kurio energija išsilieja atliepu į skaudžiausias žmonijos bei visos kūrinijos dejones. Šis savaitgalis - tai galimybė įsižiūrėti į meilingą Jėzaus žvilgsnį, įsiklausyti į Jo kvietimą ir ryžtis eiti ten, kur trokštu, galiu ir reikia. Rekolekcijas veda s. Linda Ceple SJE ir s. Signė Sirma SJE

2014 m. vasario 28 d.--kovo 2 d. Rekolekcijos intravertams ,,Dievas mane sukūrė visiškai teisingai"

Per rekolekcijas Jūs nelabai mėgstate, kai esate kviečiami garsiai dalintis savo dvasine patirtimi? Jūsų nežavi perkrautos savaitgalio programos, ilgi pasisėdėjimai salėje su kitais? Ilgitės tylos ir norite tiesiog ramiai pabūti tik dviese su Dievu? Tada šios rekolekcijos kaip tik Jums. Ramiai įsižiūrėsime į save, Dievą, ir į tai, kokie susitikimai su kitais mums, intravertams, tikrai patinka. Kalbėti nereiks. Rekolekcijas veda s. Jolita Dudaitė SJE.

2014 m. kovo 7---9 d. d. Gavėnios rekolekcijos "Duok man gerti"

Dažnas jaučiamės kaip ta gyvenimo mėtyta ir vėtyta moteris prie šulinio, kurią Jėzus mokė prašyti: ,,Duok man gerti". Jėzus mus nuolat kviečia ateiti prie Jo - Gyvojo vandens šaltinio ir gerti, kad turėtume apsčiai gyvenimo. Jis laukia visų ištroškusių, pavargusių, perdegusių, nuliūdusių, ieškančių atleidimo ir paprasčiausiai trokštančių giliau atsiverti Jo gaivinančiai meilei ir galbūt - įsimylėti iš naujo. Šių Gavėnios rekolekcijų metu drauge su moterimi samariete (Jn 4) ateisime prie savo gyvenimo šulinio susitikti su Jėzumi, esančiu ir veikiančiu mūsų kasdienybėje per Šventąją Dvasią, kad vis labiau būtume viena su Tėvu. Rekolekcijas veda s. Ligita Ryliškytė SJE ir s. Judita Stankūnaitė SJE.

2014 m. kovo 28---30 d. d. Gavėnios rekolekcijos šeimoms

Šiose rekolekcijose laukiame šeimų, trokštančių kartu atnaujinti savo ryšį su Dievu ir tarpusavyje. Registruojantis prašome pranešti, ar atvyksite su vaikais, ir kokio amžiaus - ketiname organizuoti programą ir jiems. Gavėnia yra tinkamas laikas iš naujo išeiti į dykumą, kurioje patiriame esą Tėvo mylimieji sūnūs ir dukros, ir leidžiamės iš naujo uždegami ta meile, kuri "visa pakelia, visa tikisi, viskuo viliasi". Labai jūsų laukiame! Rekolekcijas veda seserys eucharistietės.

2014 m. balandžio 25--27 d. d. Dvasinės atgaivos savaitgalis ,,Apie keistas Švento Rašto vietas"

Ar tikrai turiu atsukti kitą skruostą, kai mane užgauna? Ir kodėl turiu atiduoti savo paskutinius marškinius tam, kuris ir taip skolos negražina? Ar Jėzus mane moko būti visų stumdomu nevykėliu? Kaip tai suprasti? Savaitgalį veda s. Jolita Dudaitė SJE

2014 m. gegužės 9--11 d. d. Dvasinės atgaivos savaitgalis "Apie tikėjimą kitaip"

Viešoje erdvėje plačiai diskutuojama ir vis aktualesne tampa mokslo ir tikėjimo santykio tema. Požiūris, kad mokslas ir tikėjimas nesuderinami, atsispindi viešose kultūrinėse ir intelektualinėse diskusijose, ypač universitetinėje aplinkoje. Neretai jauni žmonės ima abejoti krikščioniškąja pasaulėžiūra ir ieškoti naujų argumentų jai pagrįsti. Iš tiesų, pagrįsti savo krikščioniškąjį tikėjimą siekiame mes visi - mokiniai, studentai, alumnai, mokytojai, tėvai, kunigai ir t. t. Kaip gamtos mokslus derinti su religiniu tikėjimu? Ar mokslas paneigia Dievą kaip asmenį? Ar galima tikėti dieviškąja apvaizda pripažįstant Darvino evoliucijos teoriją? Ar stebuklai galimi? Ar Visata sukurta, ar atsiradusi atsitiktinai? Ar gyvybė apibūdinama tik medžiagos cheminėmis reakcijomis? Ar mokslas gali visiškai paaiškinti ir pagrįsti moralę? Ar žmonės yra kuo nors ypatingi Visatos kontekste? Ar Visata turi tikslą? Kokią teologinę reikšmę turėtų gyvybės ir protingų būtybių atradimas kitose planetose? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime per mokymus, refleksiją, diskusijas ir tylą. Programą veda T. Vytautas Sadauskas, S.J. ir talkina seserys eucharistietės.

2014 m. gegužės 23--25 d. d. Dvasinės atgaivos savaitgalis su menu ,,Šlovinu tave, nes esu nuostabiai padarytas" (Ps 139, 14)

Įsikūnijimo slėpinys, sutaikinęs dangų su žeme, mūsų žmogišką prigimtį užneša ligi dangaus - Jėzuje mūsų kūnas yra pašventintas. Vis dėlto ne vienas nedrįstame melstis visu savimi, kūrybingai naudodami Dievo duotas įvairias meninės raiškos priemones. Šio savaitgalio metu Dievą šlovinsime ir Jo klausysimės per mokymus, maldą, meną, judesį ir sakralinio šokio elementus, leisdami Jam pilniau veikti ir keisti mūsų gyvenimus, gydyti mūsų žaizdas. Rekolekcijas veda s. Ligita Ryliškytė SJE ir s. Judita Stankūnaitė SJE.

Savaitės rekolekcijos su asmeniniu palydėjimu.

2014 m. birželio 18 d.--25 d. Ignacinės rekolekcijos su t. Kizito Kiyimba, SJ

Rekolekcijose, kurias ves afrikietis jėzuitas, kunigas ir filosofijos profesorius t. Kizito Kiyimba, SJ, dalyviai per kasdienes konferencijas bus kviečiami keliauti Šv.Ignaco pramintu keliu link didesnės laisvės ir dosnumo atsiliepiant Dievo kvietimui Jį garbinti ir Jam tarnauti visa siela, visomis jėgomis, širdimi, protu ir valia. Konferencijose bus aptariamos tokios ignaciškos temos kaip Dievo radimas visame, "magis" (daugiau), ignaciškos "indiferencijos" tema, t.y. ignaciško dvasingumo siekis išsilaisvinti nuo netvarkingų prisirišimų, kurie trukdo asmeniui laisvai atsiliepti Dievui, renkantis tik tai ir tiek, kiek reikalinga šiam tikslui pasiekti, ir kt. Norintiems bus sudaryta galimybė susitikti asmeniniam dvasiniam pokalbiui su rekolekcijų vedėju (anglų k.) arba seserimis eucharistietėmis. Šios rekolekcijos rekomenduojamos visiems, norintiems giliau pažinti ignacinį dvasingumą.

2014 m. birželio 27 d. - liepos 4 d. Ignacinės rekolekcijos SJE seserims su t. Kizito Kiyimba, SJ

2014 m. liepos 21 d. - 29 d. Ignacinės rekolekcijos su fotografija (vyks Kišiniove, Moldova)


Šių rekolekcijų tikslas - atrasti ryšį su Dievu naudojant fotografijos meną: spalvas, formas, šviesą. Rekolekcijose nebus mokoma fotografijos technikos ar patariama, kaip pagerinti nuotraukų kokybę, bet kaip fotografijos procese patirti Dievą, kaip fotografija gali tapti malda ir dvasinės patirties liudijimu bei Dievo žodžio skelbimu. Šios rekolekcijos skirtos tiems, kurie savo fotografijoje ieško Dievo ir nori tuo dalintis su kitais. Tai mokymasis kontempliuoti ir pamatyti, kaip fotografavimas padeda šiame maldos procese. Rekolekcijas veda T. Janez Sever, S.J. (JAV-Maskva). Rekolekcijos vyks rusų kalba. Rekolekcijų metu bus suteikiama galimybė asmeniniam dvasiniam palydėjimui anglų, rusų ar lietuvių kalba.

2014 m. liepos 13--20 d. d. ir liepos 24 - 31 d.d. Rekolekcijos su asmeniniu palydėjimu pagal šv. Ignacą

Šiose rekolekcijose remsimės Šv. Ignaco palikimu, kuris pabrėžia, jog pasilikdami Dievo meilėje augame Kristaus pažinimu ir vidine laisve atsiliepti Jo troškimams. Rekolekcijų metu bus galimybė kasdien  susitikti asmeniniam dvasiniam pokalbiui su dvasiniu(-e) palydėtoju(-a). Asmeninė malda, rytinės konferencijos, kasdienis Eucharistijos šventimas, pokalbiai su dvasiniu palydėtoju, tyla padės įsiklausyti, kur Dievas kalbina ir kviečia šiame gyvenimo etape. Rekolekcijose palydės kunigai, seserys eucharistietės ir pasauliečiai.

Rekolekcijų su asmeniniu palydėjimu metu dėmesys sutelkiamas į asmens Dievo patirtį esamoje tikėjimo kelionės atkarpoje. Šių rekolekcijų metu reguliariai susitinkama su dvasiniu palydėtoju peržvelgti kas vyksta, kai asmuo bando atsiverti Dievui ir tapti jautresnis Šv.Dvasios veikimui savo gyvenime. Rekolektantas kviečiamas pastebėti, kaip patiria Dievą savo maldoje, kokios mintys, jausmai ateina ir pan. Palydėtojas klausosi ir duoda pasiūlymus maldai ateinančiai dienai. Nors tokių rekolekcijų metu visa diena gali būti suprantama kaip malda, dieną dažniausiai siūloma suskirstyti į tam tikrus maldos laikotarpius, dažniausiai keturis ar penkis. Palydėtojas neturi išankstinių tikslų ir lūkesčių rekolektanto maldai. Pasisekimas ar nesėkmė maldoje nėra rekolekcijų žodyno dalis, svarbiausia yra atvirumas Dievui. Dievas rašo gražias melodijas ir ant kreivų linijų! Tyla šių rekolekcijų metu yra nepaprastai svarbi. Dauguma rekolektantų, nors ir nerimauja dėl jos rekolekcijų pradžioje, vėliau labai džiaugiasi ir atranda, kaip rekolekcijų namų tyla padeda kurti ramią ir maldingą nuotaiką, dienos ritmą, kviečia ir padeda užmegzti ryšį su Dievu.

Seminarai, kursai, stovyklos
2014 m. balandžio 4--6 d. d. Seminaras sielovadininkams ,,Sielovadinė pagalba krizėse: nuo kančios teologijos iki praktikos"

Šiame seminare kviečiame dalyvauti sielovadininkus ir savanoriškose tarnystėse kenčiantiems ir krizės ištiktiesiems padedančius krikščionis, norinčius geriau pažinti kančios ir vilties teologiją Biblijoje ir krikščioniškoje tradicijoje. Seminaro metu bus supažindinama su aštuoniais biblijos požiūriais į kančią pagal Daniel Harrington, SJ ir Susan Nelson siūlomu kančios teologijos apmąstymu. Ypatingas dėmesys bus skiriamas jų praktinės reikšmės sielovadinėse tarnystėse aptarimui, praktiniams užsiėmimas, mokantis atpažinti savo ir kito pamatinius požiūrius į kančią ir kaip jie ,,veikia" krizės situacijose. Seminarą veda s.Ligita Ryliškytė.

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti aukščiau aprašytose programose, taip pat laukiame atvykstant su savo programa ir vadovais, iš anksto suderinus laiką. Jei norėtumėte seseris kviesti vesti Jūsų grupei organizuojamas rekolekcijas, pagal galimybes bandytume atsiliepti ir šiam poreikiui. Rekolekcijoms, susikaupimo dienoms priimame ir pavienius žmones.

Pilgrim

Noriu pasidalinti viena idėja  :)
Ji vakar apmąstymuose įgavo formą.
Siūlau -
Rekolekcijas (dvasines pratybas) forumo dalyviams
kadangi esame gavėnios laike, tai ir šis susikaupimas būtų skirtas geriau pasirengti artėjančiom Velykų šventėms.
Jų organizavimui būtų panaudotos interneto teikiamos galimybės, šio forumo resursai ir pan.
Laukiu Jūsų nuomonių, atsiliepimų, ketinimų ir kitokių įvairiausių minčių, įžvalgų ...
Jei atsiras poreikis tuomet galėsime žengti pirmuosius parengiamuosius žingsnius.

Silvija

Manau kiekvienam iškils klausimas, kiek turėsiu įsipareigoti (laiko atžvilgiu) ir kiek būsiu saugus (nes matyt be gilesnių pasidalijimų neišsiversim) :-\

Pilgrim

1. kiek turėsiu įsipareigoti (laiko atžvilgiu)
Laiko klausimas... pabandysiu taip atsakyti ... įsipareigojame kalbėti forume vieną ar kitą Rožinio dalį, kiek tai atima laiko ? Niekas nenurodo kelintą valandą ir per kiek laiko sukalbėti. Čia taip pat būtų panašiai, kiek ir kada pasirinktume patys ...

2. kiek būsiu saugus (nes matyt be gilesnių pasidalijimų neišsiversim)
Bus bendri konfidencialumo įsipareigojimai, tai viena ir antra dėl platesnio pasidalinimo su kiekvienu bus perkalbama asmeniškai ir netgi kiekvienu atskiru atveju konkrečiai.

Apskritai dalis taisyklių bus skirta tik dalyviais ir apie jas kalbama tik su jais. Viešai tai nebus aptarinėjama. Taip pat visa gauta medžiaga ir pasidalintos įžvalgos niekur nebus talpinamos ar viešinamos. Tačiau jei kas norės asmeniškai plačiau dalintis savo patyrimais ar išgyvenimais, tai yra jo asmeninis pasirinkimas.

Aukštyn