rugsėjo 20, 2020, 02:42:18

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Man reikia jūsų patarimo - kaip patraukti vaikus prie Dievo?

Pradėjo Augucka, gegužės 28, 2013, 06:27:48

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Silvija

Dar šiek tiek apie Auklėjamąją šv. kun. Jono Bosko sistemą. Marijos radijo laidos svečias Bruno Ferrero primena dar vieną būdą, padedantį auklėti vaikus, jis vadinasi "durų palaiminimas": visi tie, kurie išeina ir visi tie, kurie pareina per duris, turi būti apkabinti ir pabučiuoti. Kai vaikas išeina iš namų, jis kiekvieną rytą turi būti palaimintas.

Prisimindamas vieną vaikutį, kuris lankė mokyklą, jis pasakoja, kad visus stebino jo įprotis ką bedarytų laikyti sugniaužus vienos rankos kumštį. Kartą mokytoja jo paklausė, kodėl jis taip daro, berniukas atsakė: "kai aš išeinu iš namų mano mama čia pabučiuoja ir pasako - tu negali pamest savo mamos bučinio" :)

http://www.marijosradijas.lt/component/mplayer/mp3_player.html?Itemid=43501

Tomas M.


kukulis

Būtinai paskaitysiu, bet prieš skaitant iš karto norisi savo komentarą parašyti  :ashamed:

Kažkada klausiau tokio tėvo Briliaus paskaitą, ir jis ten taip pasakė : "patraukti, reiškia patraukti, o ne pristumti"; t.y. tu turi būti tame, į ką nori patraukti. Jeigu nori patraukti į tikėjimą, tai turi būti labiau tikintis negu tas kurį tu patrauki. O jeigu nei pats tiki, o tik kitą nori padaryti tikinčiu, tai bus ne "patraukimas", o "pristūmimas" ;)

Aukštyn