rugpjūčio 11, 2020, 05:06:18

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Negimusių kūdikių rožinis abortui nugalėti

Pradėjo Silvija, birželio 04, 2013, 10:21:43

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Silvija

Citata"Jei jūsų tauta panaikins Legalų abortą, aš jai suteiksiu apsčiai malonės. Bet jei ši nuodėmė ir toliau egzistuos valstybiniu pritarimu, daug kas bus atimta"
(Jėzaus žinia, 10/14/2001 - Parengta pagal vienos vienuolės platinamą medžiagą, kuri buvo pristatyta Marijos Radijo laidoje)

Varlė keliauninkė

Aha, ačiū, kad įdėjai, meditacijos ten puikios.

Giedrė

O kas per Jėzaus žinia ir kokios vienuolės liudijimas? Labai įdomu... Gal galima būtų daugiau informacijos?

Silvija

Geri klausimai, Giedre. Šįkart vėl paskubėjau ir jums pateikiau nepatikrintą medžiagą. Atsiprašau. Laimė, turim sargybinių :), kurie greit davė ženklą, kad prieš melsdamiesi turėtume palaukti Bažnyčios pritarimo šiai maldai. Įkeliu laiško tekstą:

CitataDel sio rozanciaus, pats rozancius atrodo labai grazus ir labai svarbus jo tikslas. Bet manau gal reiktu melstis paprasta rozanciu su tuo paciu tikslu. Nes uz jo slypi ir ne visiskai aiskus dalykai.

Rozancius buvo padiktuotas Maureen Sweeney Kyle, kuri veliau ikure Holy Love Ministries. Apsireiskimai siai moteriai buvo atmesti Klivlendo bishopo 2009: http://www.examiner.com/article/the-catholic-church-officially-disapproves-of-alleged-apparitions-to-maureen-sweeny-kyle-ohio

MSK apsireiskimu medziaga graziai prilyginama kataliku mokymui ir tradicijomis, ir iskelti nesutapimai cia :

http://www.experienceproject.com/stories/Am-Christian/2009013

Beje Holy Love Ministries po baznycios nepritarimo parode nepaklusnuma ir toliau tesia savo veikla. I klausima "Ar negimusiu kudikiu rozancius yra patvirtintas Kataliku baznycios?" - jie atsako, kad "Holy Love Ministries yra ekumenine organizacija ir nepriklausanti Kataliku baznyciai, todel mes nesiekiame isskirtinio Kataliku baznycios pritarimo...." http://catholicview.wordpress.com/2010/03/10/holy-ministry-or-wholly-marketing-you-decide/

Is praeities, kiek buvo isreikstas nepasitikejimas sventaisiais, kaip kad Sv. Pijus, Sv. Teresele ir t.t. , jie pakluso su nuolankumu baznycios nuomonei. Tad neaisku iki siol ar tai tikroji Mergele Marija apsireiske, bet kol kas ivykiai liudija ne Maureen Sweeney Kyle naudai.

Aukštyn