rugpjūčio 05, 2020, 06:39:14

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Įdomu - Popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimas rusų akimis

Pradėjo Tomas M., birželio 14, 2013, 03:02:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Įdomu buvo pažiūrėti dvi analizes. Pirmoji neįprasta tuo, kad joje labai teigiamai atsiliepiama apie Popiežių Benediktą XVI-ąjį:

http://youtu.be/vdL8rr0cbqU

O čia keli platesni analitiniai video rusų ortodoksų požiūriu:

http://www.youtube.com/watch?v=dTJQ9Ak2v5c

http://www.youtube.com/watch?v=DgjHR-1yiMk

Varlė keliauninkė

Norėjau parašyti šį beitą dėl Četverikovos video, bet žiūriu ištrinti. Kodėl ištrynei, Tomai? Man jie pasirodė stipresni už šitą. Šis video turi kažkokį New Age prieskonį: vandenio era, katės, Puškinas... ir t.t. o vat ta moteris pakankamai logiškai dėsto argumentus, ir ko gero, verta įsiklausyti, kaip mus mato kaimynai - juk sakoma iš šalies geriau matosi. Beto, ten buvo neblogų įžvalgų dėl pasaulinės kapitalo valdžios, žydų, juvenalinės justicijos, kryptingo vaikų debilizacijos proceso per švietimo sistemą. Skamba žiauriai, bet tai tiesa - tas pats vyksta ir pas mus.

Tomas M.

Įdėjau atgal. Pamaniau, juk ir taip tikriausiai niekas nežiūrėtų 2,5 val. video, bet pasirodo yra ištvermingų žmonių ;)

Tomas M.

O čia panaši diskusija katalikų akimis - kun.  Paul Kramer (angliškai). Diskutuojama temomis apie Vatikano banką, Popiežiaus Jono Pauliaus I nužudymo aplinkybes, masonų infiltraciją aukščiausiuose Vatikano sluoksniuose, Tradicijos reikšmę, ekumenizmą, skelbiamas konfliktuojančias doktrinas, santykius su Ortodoksų Bažnyčia ir Rusijos paaukojimą Švč. Mergelei Marijai:

http://www.youtube.com/watch?v=NW7VwFb6Uzo

Įdomi mintis, kad Katalikų Bažnyčiai yra žymiai svarbiau susivienyti su Ortodoksų Bažnyčiomis ir sudaryti vieną bloką, paremtą Tradicija, o ne su protestantų konfesijomis. Todėl ekumenizmas veikia netgi priešinga linkme, nes jis "praskiedžia" Tradiciją protestantiškomis idėjomis ir tuo pačiu supriešina RKB su Ortodoksais.

Agnietė


Aukštyn