liepos 10, 2020, 00:51:13

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Foto akimirkos iš mūsų gyvenimo: tema "Tavo Rankose"

Pradėjo Tomas M., liepos 12, 2012, 12:21:33

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Idėja užvesti šią temą kilo, Silvijai atsiuntus kelias nuotraukas su jos rastu baliniu vėžliuku. Pamaniau, kad labai derinasi su svetainės pavadinimu. Beje, baliniai vėžliai įrašyti į Lietuvos Raudonąją Knygą, bet Silvijos rankose vėžliukas saugus :D

Jeigu ir jūs užtiksite šiai temai tinkančias nuotraukas ar paveikslėlius iš savo gyvenimo, būtinai pasidalinkite ;)

Silvija

Pamaniau, artėja atostogų metas, galbūt dažniau su savimi turėsite fotoaparatus, tai jau laikas ištraukti ir šią temą iš po kitų :)

Štai mano šio savaitgalio du radiniai, priminę Pradžios knygoje Dievo ištartus žodžius Žmogui - vyrui ir moteriai - ir įpareigoję mus: Viešpataukite ir jūros žuvims, ir padangių paukščiams, ir visiems žemėje judantiems gyvūnams. (Pr 1, 28).

Pirmoje nuotraukoje matote mano darže iškastą karo laikų šovinį (parakas pasirodo dar veiklus, vyrai nebūtų berniukai, jie patikrino :)) Antrojoje nuotraukų serijoje matote paprasčiausią malkų krūvą, kurią reikėjo sukrauti į malkinę, tik... dabar jau teks palaukti, kol išsiris kielės jaunikliai :)
Pilgrim

Silvija,
jei kada bus galimybė nusibelsk į Guronis. Ten būna rekolekcijos su fotografija pagal šv. Ignacą.
Šių rekolekcijų tikslas - atrasti ryšį su Dievu naudojant fotografijos meną: spalvas, formas, šviesą. Rekolekcijose nemokoma fotografijos technikos ar patariama, kaip pagerinti nuotraukų kokybę, bet kaip fotografijos procese patirti Dievą, kaip fotografija gali tapti malda ir dvasinės patirties liudijimu bei Dievo žodžio skelbimu. Šios rekolekcijos skirtos tiems, kurie savo fotografijoje ieško Dievo ir nori tuo dalintis su kitais. Tai mokymasis kontempliuoti ir pamatyti, kaip fotografavimas padeda šiame maldos procese.
P.S. patirties juk turi  ;)

Augucka

Citatadabar jau teks palaukti, kol išsiris kielės jaunikliai
  :thumbup:

Silvija

Pilgrim, tiek kiek tos patirties turiu aš, turi iš mūsų daugelis, kai kurie - stipriai daugiau ;) Kviečiu visus tą patirtį atgaivint (o gal kada nors net visi Guronyse pasitobulinti galėtume? :happy:)

arabele

Aš pabūsiu už žiūrovą ir pasidžiauksiu kitų menu :ashamed:

Pilgrim

Citatao gal kada nors net visi Guronyse pasitobulinti galėtume?

trečias susitikimas  :-\ ...

arabele


Silvija

Dukra telefonu užfiksavo tolimesnį kieliukų likimą :) Bijau tik, kad kai jie ims leisti garsus, išgirs ir katinas (niekaip nesuprantu, kaip lig šiol taip sėkmingai viskas)


arabele


VMI

Panevėžio r., Naujamiestyje yra tokia tradicija prieš Vėlines kažkokia tematika kurt šiaudinių skulptūrų parką. Kasmet būna skirtinga tema. Šiuo atveju tema buvo berods "Dvaras", o angelas įsikūrė dvaro "kieme". Šios kompozicijos lankomos (gal apie mėnesį), o prieš pat Vėlines teatralizuotai sudeginamos. Tačiau angelas sudegintas nebuvo. Buvo kažkur saugiai padėtas ir per paskutiniąsias Kalėdas - Naujuosius metus puošė miestelio aikštę (žr. https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/1512588_10201293573323827_944117512_n.jpg )

O čia apie plačiau vaizdais apie patį, kaip ten pavadinta "sezoninį" parką
http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=12212


Silvija

Nedirbsite sau jokio drožinio... ir še tau, kad nori - Rūpintojėliai, angelėliai, pietos, prakartėlės...

Dieve, Tu tapai regimu, vienu iš mūsų, užgimęs šeimoje, iš Motinos... ir toji naktis viską pakeitė. Mes skelbiame Tave esant gyvą! Meldžiu, ateik į mūsų tarpą ir palaimink, Viešpatie, kiekvieno mūsų Naujuosius Metus  [-O<

Praėjusių metų gale atradau džiaugsmą drožti (prakartėlės figūrėlių tarpe pritrūko dviejų piemenų ir angelo, taigi, pasidirbinau pati :))

Varlė keliauninkė


Tomas M.


Aukštyn