rugsėjo 20, 2020, 03:24:36

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Vergystė

Pradėjo Augucka, lapkričio 22, 2013, 19:16:10

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Augucka

Šėtono planas užvaldyti visą pasaulį ir žmoniją sparčiai vykdomas ir mes net to neįtardami tampame jo vergais, taip save atitolindami nuo tikrojo Šaltinio ir išganymo.

Šiandien jau visiškai pakraupau išgirdusi žinią per radiją apie tai, kad išėjo naujas XBox'as. Žmonių begalinė minia, tūkstančių tūkstančiai jau būriavosi čia Londone prie parduotuvių, kad galėtų įsigyti šią velnio dėžę. Negana to, visa Trafalgaro aikštė buvo persirengę zombiais ir kitais žaidimų herojais ir siaubūnais  :swoon:

Argi tai ne vergystė? Argi tai ne tiesioginis Šėtono garbinimas? Žmonija tapo technologijų įkaite, tiesiogiai pavirtome zombiais. Savo brangų laiką švaistome žaisdami tuos velnio kurtus žaidimus - šaudo, gaudo, pjauna, žudo, pabaisos ir siaubūnai ir t.t. Vietoj to, kad tą laiką skirtume sielai, artumui su Dievu, maldai, meditacijai ir apmąstymams, Šv. Rašto skaitymui, labdaringam darbui, artumui bei draugystei.

Dievui iš skausmo turbūt plyšta širdis į milijonus skutelių matant kaip mūsų sielos garma pragaran. Kalbu mūsų, visos žmonijos vardu. Netaikau to konkrečiai niekam.

Tai civilizacijos pasekmė, nužmogėjimas ir tapimas robotu be jausmų ir be sielos. Kiek daug pasaulyje alpstančių dėl geresnio namo, pinigų, telefono, mašinos. Visas mintis koncentruodami ne Dievui, bet Momonai. Kuo toliau tuo baisiau.

Žinoma, visais laikais buvo ta vergystė, bet technologijų pasaulyje ji dar ryškesnė ir didesnė.

Ką jūs manote apie vergystę piktajam? Kur mūsų gyvenimuose ji pasireiškia ir dideliuose ir mažuose dalykuose? Kaip su tuo kovoti?

Tomas M.

Bet juk tai vyksta kiekvienais metais, kai išleidžiamas naujas iPhone'as... taip, vergystė.

Pilgrim


Silvija

Citata iš: Tomas M.  lapkričio 22, 2013, 20:23:12
Bet juk tai vyksta kiekvienais metais...


...ir tai vyko nuo amžių amžinųjų. Turim neleisti, kad blogis mus įbaugintų -

Citata1 Kristus mus išvadavo, kad būtume laisvi. Tad stovėkite tvirtai ir nesiduokite vėl įkinkomi į vergystės jungą!<...>
13 Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti. 14 Juk visas įstatymas telpa viename sakinyje: Mylėk savo artimą kaip save patį. 15 Bet jeigu jūs vienas kitą kremtate ir ėdate, žiūrėkite, kad nebūtumėte vienas kito praryti!
16 Aš sakau: gyvenkite Dvasia<...>
22 Dvasios vaisiai yra meilė, džiaugsmas, taika, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, 23 romumas, susivaldymas.


(Iš laiško Galatams)

sparnai

Tu vergystes formu begales. Visa siuolaikine ekonomika yra paremta butent tu priklausomybiu ir nelaisviu skiepijimu, puoselejimu ir maksimaliu auginimu iki sprogimo. Pati dirbu drabuziu pramoneje, mano koleges kraupsta kai sakau kad mada yra blogis. Bet tai viena is gajausiu vergystes formu. Kiekviena sezona naujos spalvos, nauji siluetai, modeliai ir t.t... KOSMARAS. Is tikro kur nepasisuksi blogis jau ikises savo trigrasi. I mazus ir i didelius dalykus. Net i pacias svenciausias sritis :(

Povilas

Technologijos - dėsningas, t.y. tęstinis procesas, jei norėtumėm, kad nebūtų naujo Xbox'o, reikėtų atsissakyti prieš tai išrasto interneto, po to dar anksčiau išrasto kompiuterio  ir t.t. ... galu gale reikėtų atsisakyti elektros, nes nuo jos viskas maitinasi. Taip, elektra, elektros lemputė - priklausomybė ... nes mes be jų negalim. Taip, visos technologijos ir civilizacijos laimėjimai, kaip ir visas materialus pasaulis - šėtono kurinys. Be abejonės, technologijų garbinimas - stabmeldystė... Bet kažin ar reikėtų to bijoti.  Kur randasi baimė nebelieka vietos meilei. O ir krikščionis nuo pagonio skiriasi tuom, kad neieško blogio šaknų išoriniame pasaulyje. Pas pagonis visada kažkas kaltas ar kelia pavojų išorėje: mėnulio fazės, žvaigždės, užkalbėjimai, kitos tautos ar kaimynai... Krikščionis turi blogio šaknų ieškoti savo širdyje, aptikti jas ir ravėti, ravėti ravėti...
P.S. Gaila, kad Augucka pasitraukė... Manau, kad ją suprantu...

Pilgrim

Šėtonas nėra kūrėjas ... jis neturi apskritai gebėjimo kurti.
Materialus pasaulis yra Dievo kūrinys ... nuoroda į Pradžios knygą  ;)
Technologiniai dalykai nėra blogis ...
Kirvis geras ar blogas daiktas/dalykas ?
Juo galima ir šakas nugenėti, bet ir ... galvą nukirsti ...
Taigi internetas, telefonas nėra blogis ... o toliau scenoje pasirodo žmogus  :)
ir prasideda ...
Baimė tai krizė žmogaus ir Dievo santykiuose ... Aš bijau ... o gal aš netikiu, kad Dievas yra geras ir gailestingas  :-\

Povilas

Šėtonas melo tėvas. Vadinasi gali kurti apgaule, melu paremtas iliuzijas?

Pilgrim

Tokia istorija ...
Dailininkas is spalvotu akmeneliu sukuria mozaika avinelio atvaizda. Ir palieka kurini kitai dienai, parodyti atvykstantiems sveciams parodyti. Tuo tarpu nakti ateina isibrovelis ir perdelioja akmenelius vietomis. Ryte atvyke sveciai isvysta vilko atvaizda ...
Ne vieno naujo akmenelio neatsirado, tik senieji pakeite savo vietas.
Demonas tik iskreipia tikrove, perdelioja vietomis. Taciau naujo nekuria.
Iskreipdamas tikrove, jis meluoja, rodo neteisinga vaizda.

Silvija

Citata iš: Augucka  lapkričio 22, 2013, 19:16:10
Ką jūs manote apie vergystę piktajam? Kur mūsų gyvenimuose ji pasireiškia ir dideliuose ir mažuose dalykuose? Kaip su tuo kovoti?


Gerą straipsniuką radau apie vieną iš būdų kaip nepakliūti į bet kokią vergystę - apie saiką. Ypač man patiko šis modernios vergystės aprašymas :):

CitataEvangelijoje pagal Luką Jėzus pasakoja palyginimą apie žmogų, kurio laukai davė gausų derlių, kurie nebetilpo į turimus klojimus, tuomet žmogus panoro nugriauti senus klojimus ir pasistatyti naujus, didesnius (Lk 12,13-21). Moderniame pasaulyje tai būtų žmogus, kurio susiplanuoti darbai nebetelpa į jo darbo kalendorių. Tuomet jis nusprendžia įsigyti kitą darbo kalendorių, tačiau ir ten visi darbai netelpa. Tada žmogus nutaria laiką, skirtą šeimai, paversti darbo laiku su kolegomis, laiką, skirtą valgymui paversti darbiniais pietumis. Tada pagaliau sako: ,,mano siela, gali būti rami, visi darbai tilpo kalendoriuje".


http://www.vitaconsecrata.lt/saikingumas

CitataTačiau yra dalykų, kuriems nėra saiko, pvz., nuodėmė ir blogis - jų negalima daryti saikingai. Jų iš viso negalima daryti. Taip pat malonei negali būti saiko - ji turi būti visiška.

Tomas M.

O man tos eilutės kažkaip kitaip prabilo :D

Pamaniau, jei jau derlius buvo toks didelis, kad užpildė visus tavo aruodus, tuomet tai, kas buvo daugiau, galima išdalinti neturintiems ar  turintiems mažiau.

Tai labai tinka ir su darbo kalendoriumi - pripildau savo, o kai netelpa, geraširdiškai išdalinu visiems jums ;)  O:-)

Silvija

Be abejo, juk viskas priklauso nuo mūsų tikslo, didelis užimtumas gali net tapti askeze, o tuščias darbų grafikas - dangstyti mūsų tingumą  :D. Todėl žmogus niekad neturėtų būti kategoriškas vertindamas kitą, juk neįlįsi į jo vidų ir nepatikrinsi tikrųjų motyvų.

Silvija

Žydai apie vergystę:

Профессор экономики Ноам Юран нашел точное определение современного рабства: мы вас будем больше эксплуатировать, а вам это будет больше нравиться. И не смейте прекращать улыбаться и мыслить позитивно.

Ekonomikos profesorius Nojus Juranas surado tikslų šiuolaikinės vergystės apibūdinimą: mes jus labiau išnaudosime, o jums tai abiau patiks. Ir nedrįskite liautis šypsotis ir pozityviai mąstyti.

http://booknik.ru/today/not-slaves/

kukulis

Klausimas, kodėl Jėzus nekalbėjo apie vergovės panaikinimą?

Pilgrim

Ar tikrai nekalbėjo  :-\

Tomas M.

Gal todėl, kad vergovė tik simptomas, o tikra problema glūdi kitur. Jei išspręsi problemą, nebeliks ir jos simptomų...

Pilgrim

Čia jau nebėra nei graiko nei žydo, nei apipjaustyto nei neapipjaustyto, nei barbaro nei skito,
nei vergo nei laisvojo, bet visa ir visuose - Kristus. (Kol 3,11)

Aukštyn