Estrelos projektas - Europos Sąjungos planai neigiamai įtakoti vaikų lytinį švietimą

Pradėjo Varlė keliauninkė, lapkričio 21, 2013, 09:12:57

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Varlė keliauninkė

Fašistinis manifestas :-(

Čia įdedu (kad nepasimestų internete) Teksaso (JAV) universiteto profesoriaus Marko Regneruso tyrimo duomenis rodančius, kad homoseksualių tėvų auginami vaikai turi daugiau problemų, nei augantys tradicinėse šeimose. Nuorodos į originalą yra straipsnyje. http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sociumas/tyrimas-homoseksualiu-tevu-auginami-vaikai-turi-daugiau-problemu-857405/

Silvija

Jaučiu sekantis mūsų meetas bus kur nors prie parlamento arba eisim vėl į Baltijos kelią.

A. Saudargas:

CitataVertybiniai klausimai Europos Parlamente visuomet sukelia aršiausias diskusijas, išryškina politinių jėgų skirtumus ir parodo, kiek sugebame apginti savo vertybes. Deja, ne visada pavyksta sutelkti dešinįjį flangą, kuris šiandien Europoje yra gana susiskaldęs, kai tik kalba pasisuka apie pamatines vertybes: gyvybę, santuoką, šeimą. Tai - didžiuliai išbandymai Europos piliečiams bei Europos vertybiniams pamatams.


O man atrodo, tai išbandymai ne tik vertybiniams, bet apskritai ES pamatams.

CitataPriimta rezoliucija iš esmės pažeidžia ES ir nacionalinių valstybių kompetencijos pasidalijimo principą. Tokie klausimai, kaip gyvybės, santuokos, šeimos klausimai turėtų būti išimtinai nacionalinių valstybių kompetencijoje. O šioje rezoliucijoje valstybėms narėms primetamos nuostatos pripažinti kitose šalyse sudarytas civilines partnerystes, prisitaikyti prie kintančių šeimos modelių, primetama reprodukcinių teisių interpretacija. Apskritai visos šios ir panašios nuostatos sukuria prielaidą išskirtinėms sąlygoms ir privilegijoms vienai žmonių grupei. Kol pagaliau nesuvoksime, kad vertybinius klausimus turi spręsti pačios valstybės ir kad niekas nekvestionuoja pamatinių žmogaus teisių, įtvirtintų daugybėje ES dokumentų, tol Europoje kelią bandys skintis abejotini ,,kompromisai".


Ir kas atsitiko su V. Landsbergiu?  :-\

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-05-algirdas-saudargas-abejotini-kompromisai-nepriimtini/113636/comments#list

Tomas M.

Citata...mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui.


Labai įdomu, ką jie turi omenyje, kalbėdami apie moralę, nebent kažkokia iškreipta moralės forma  :-\

Radau dar vieną citatą, kuri manau gerai diagnozuoja pedofilijos, seksualinių išnaudojimų paplitimą kunigų tarpe - žmonės mano, kad tai įtakota celibato, bet jie klysta - tai yra įtakota homoseksualaus elgesio:


sparnai


Pilgrim

CitataJungtinių Tautų (JT) Vaiko teisių komitetas savo ataskaitoje apkaltino Vatikano pareigūnus ,,sistemiškai" dangsčius vaikus seksualiai išnaudojusius kunigus, praneša BBC.
Komiteto ataskaitoje Vatikanas raginamas ,,nedelsiant" pašalinti visus dvasininkus, įtariamus vaikų seksualiniu išnaudojimu.
Dokumente Šventasis Sostas taip pat kritikuojamas dėl savo pozicijos kontracepcijos, homoseksualumo ir abortų klausimais.


http://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/vatikanas-kaltinamas-vaiku-seksualinio-isnaudojimo-dangstymu.htm#.UvKaD5u9tMs


Tomas M.

Tikrų tikriausia likimo ironija. Prieš pusę amžiaus Pontifikas Paulius VI atidavė JT vadovui savo valdžios žemėje simbolius - ganytojo lazdą ir žiedą - ir paliepė JT įkurti žemėje "naują tvarką".

Šiandien JT beldžiasi į Petro įpėdinio vartus ir reikalauja, kad šis vykdytų tą naują tvarką - įteisintų homoseksualizmą, abortus, kontracepciją, amoralų elgesį, genderizmo ideologiją ir t.t.  :no-no:

Kam įdomu: JT kreipimosi į Šventąjį Sostą tekstas ir Vatikano atsakymas JT.


Silvija

Tenka daryti "žalos kontrolę" straipsniui, kurio nuorodą prieš tai įdėjau (visi skubam dalintis naujienomis - tai vėl dalinuos ištrauka iš vieno internete lakstančio laiško):

CitataPriimta buvo ne Lunacek rezoliucija, o pakeitimas nr.2. Už pačią, taip vadinamą Lunacek rezoliuciją net nebuvo balsuojama. Pakeitimas nr. 2 parengtas remiantis rezoliucija, bet daug dalykų, dėl kurių buvo kilusios diskusijos, išimta. O tai reiškia, kad į kritiką, gal ir ne visą, bet buvo atsižvelgta ( o tai jau yra didelė pergalė). Pavyzdžiui, raginimas sudaryti sąlygas vaikams turėti du ar daugiau tėvų išimtas, išimtas ir nurodymas pripažinti vienalytes santuokas ir t.t. Yra straipsnių, kurie apie tai kalba, bet formuluotės yra ne nurodančios. Yra dar likę keleta problematiškų vietų, bet svarbu ir tai, kad mažos pergalės buvo pasiektos ir šioje kovoje.


O priimtas tekstas toks: http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P7-TA-2014-0062+0+DOC+XML+V0//LT

Ir su V. Landsbergiu atrodo viskas tvarkoj  :ashamed: :

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2014-02-06-vytautas-landsbergis-ziniu-nekompetencija/113725/comments#list

Gal tai - geresnės naujienos?  :-\

sparnai

koks vis del to kosmaras. va visa ta atkakliai laikoma ir minama kryptis:
"Komisija turėtų tęsti savo darbą Pasaulio sveikatos organizacijoje, siekiant iš psichikos ir elgesio sutrikimų sąrašo išbraukti lytinės tapatybės sutrikimus ir derybose dėl Tarptautinės ligų klasifikacijos 11-os versijos (TLK-11) užtikrinti, kad lytinei tapatybei būtų taikoma nauja nepatologinė klasifikacija;"

Ka mes turetume daryti?
Gal reiketu parasyti savo rezoliucija, apie tradicines orientacijos zmoniu, standartiniu seimu teises laisves ir ju puoselejimui numatomas kryptis? Sudaryti komisija kuri rupintusi kad visos ES istatymui pamazu kryptu reikiama kryptim?   :-\

Tomas M.

Ką daryti?

Šiais metais susiformavo gana produktyvi darbo grupė, apimanti įvairių organizacijų narius ir individualius aktyvistus. Ši grupė sėkmingai dirba reaguodama į tokius įvykius,  leisdama spaudos pranešimus ir pan. Mūsų, kaip pasauliečių didžiausias vaidmuo - per savo kanalus skleisti informaciją, kad žmonės suprastų, kas vyksta, taip pat dalyvauti, kai esame prašomi tos grupės narių - dažnai jų rezoliucijos skelbiamos per Pro Patria ir kitus kanalus.

Varlė keliauninkė

Ką daryti?

Nesileisti į kompromisus. Visos tos organizacijos, kaip  IPPF, Amnesty international, Marie Stopes International, ILGA Europe, Europos humanist federacija, Reprodukcinių teisių centras ir daugiau nei 30 kitų nevyriausybinių organizacijų, palaikančios, o gal net inicijuojančios estrelas ir lunacekes, - yra stiprus komercinis abortus remiantis lobis. Ne paslaptis, kad visas pasaulis stovi ant ant aukso/pinigų. Todėl žiūrėkim, kam tai naudinga, visi tokie projektai. Tos organizacijos glaudžiasi ne Europos Sąjungoj, ne Europos parlamente, o būtent po JTO arba PSO sparneliu, kaip Tomas ir rašė aukščiau. Apie tai užsiminė ir L. Andrikienė savo interviu gruodžio mėnesį http://www.marijosradijas.lt/component/mplayer/mp3_player.html?Itemid=40904

Tomas M.

Straipsnis, giliau žvelgiantis į pasekmes:

CitataNors ir gerokai patobulintame, kompromisiniu vadinamame, priimtosios rezoliucijos tekste gausu neaiškumų. Tiesa, už ją pasisakę Lietuvos europarlamentarai (Leonidas Donskis, Vytautas Landsbergis ir Justas Paleckis) tekste neįžvelgia nieko nederamo. Visgi toliau šiame poskyryje pateikiama analizė leidžia pagrįstai dėkoti nepabijojusiems pasisakyti prieš. Tai: Algirdas Saudargas, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Rolandas Paksas, Valdemaras Tomaševskis, Juozas Imbrasas.


Vytautas Raškauskas. Europiečių pergalė kovoje dėl demokratijos?

Tomas M.

Įdedu ir Gintauto Vaitoškos komentarą:

CitataGaila, kad toks svarbus žmogus kaip V. Landsbergis pasidavė spaudimui - nesuprato dalyko esmės. Juk visa kalba apie "translyčius" reiškia skatinimą vaikinams vadinti save merginomis ir atvirkščiai - elgesys, vedantis į depresiją ir aklavietę, kaip rodo jau sukaupta patirtis. Taip pat, žinoma, kastravimo ir panašiai moteris žalojančias operacijas ir tt. Gegužės mėn. Lietuvon atvažiuos Gabrielė Kuby iš Vokietijos - viena pagrindinių kovotojų už sveiko proto šioje srityje - tikėkim, bus naudinga ir visuomenei, ir politikams.Silvija

Gavau prašymą vėl pasirašyti po Citizen go peticija prieš abortus, gal kas galėtumėt išverst jos anglišką tekstą? Nors iš esmės čia viskas ir taip aišku :)

http://www.citizengo.org/en/4673-keep-abortion-out-un-development-goals

Silvija

Ir dar vienas. "Panašus projektas į Estrelą, Lunacek, šįkart pavadinimu Zuber, kurio tikslas - mokyklose pristatyti vaikams genderizmo ideologiją be tėvų sutikimo, propaguoti gėjų santuokas. Pasirašykite ir persiųskit kitiems."

http://www.citizengo.org/en/5215-zuber-report-women-object-quotas-no-recognition-family-stop-social-engineering?sid=MzU3NDczNzAwNDUwNjkz

Aukštyn