Dauguma JAV moterų vienuolių nemato reikalo laikytis vieningo su Bažnyčia mokymo

Pradėjo Tomas M., liepos 27, 2012, 01:43:53

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Netyčia užtikau šį interviu ir negalėjau neparašyti straipsnio, norėjau, kad lietuviai žinotų, kas vyksta JAV, nes tai mažų mažiausia galima pavadinti tragedija...

Labai pagailo tų vienuolių, kurios tarnaudamos vargšams pasaulyje, vis tik matomai neatsispyrė to pasaulio pagundoms, o padariniai tikrai graudūs :(

http://tavorankose.org/57/jav-vienuoliju-pasauli-jau-keleta-menesiu-krecia-didele-krize

Silvija

Vertas dėmesio tavo naujas straipsnis svetainėje, Tomai, sveikinu! Ar žinai, kad ir bernardinuose buvo trumpa žinutė apie tai?

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-04-21-didziausia-jav-moteru-vienuoliu-kongregaciju-asociacija-turi-reformuotis/80877/comments#list

Man dabar iškilo tokie perspėjantys Kristaus žodžiai: "žiūrėkite kaip tikite". Nuslįsti su interpretacijom Kristaus moksle labai pavojinga, juo labiau, kai tai prieštarauja Bažnyčios mokymui. Todėl aš asmeniškai laikausi tos nuomonės, kad turim būti klusnūs hierarchams ir net jei popiežius darytų klaidą, mums klusnumu viskas išeitų į gera.

Dėl tos pačios priežasties nepalaikau ir Pijaus X kunigų brolijos su jų teiginiais, neva "II Vatikanas yra revoliucija Bažnyčioje, o modernizmas yra dar pavojingesnė ideologija nei komunizmas". Tikiu ekumenizmu ir tuo, kad kažkada visi tikintieji Abraomo, Izaoko ir Jokūbo Dievą (tiek judėjai, tiek muslimai, neskaitant skirtingų konfesijų krikščionių) suras bendrą kalbą. Užsikonservuoti taip kaip siūlo lefebristai, mano nuomone, yra klaida.

Tomas M.

Iš tiesų norėjau nesikartoti, todėl ieškojau bernardinuose informacijos pagal LCWR prezidentės vardą, bet dabar suprantu kodėl neradau - ten buvo pateikta daugiau bendrinė informacija.

Kai girdi iš vienuolės lūpų visus tuos dalykus, kažkaip žymiai labiau sukrečia. Jei turėsiu laiko, gal papildysiu tą straipsnį su vyskupo kontrargumentais, bet kažkaip labai jau lėtai einasi iš interviu versti :)

Aukštyn