lapkričio 25, 2020, 05:15:32

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Loginiai uždaviniai

Pradėjo kukulis, gegužės 18, 2014, 09:26:53

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Sigitas

Pats vairuodamas automobilį, arba eidamas pėsčiomis (antras atvejis kur kas retesnis) stengiuosi laikytis kelių eismo taisyklių, bet sveiko proto ir logikos ribose. Pavyzdžiui: eidamas nuo autobuso stotelės per gatvę matau šviesoforą, skirtą tik pėstiesiems (kur mygtuką reik paspaust kad pasikeistų šviesoforo signalas). Žiūriu - esu vienas vienintelis pėstysis ir arti kitų pėsčių nėra. Tai nejaugi aš spausiu tą mygtuką, kad sustabdyti kokį dešimt ar daugiau žmonių, jog šitie praleistų mane vieną? Einu gatve laikydamasis bendrų eismo taisyklių, ignoruodamas šviesoforą, (pasižiūriu, kad automobilių arti nebūtų). Tas pats ir vairuojant - argi važiuodamas per geležinkelio pervažą kur blizga baltas mirksintis semaforas ir pasižiūriu - traukinio arti nėra, tai ko ten sustoti? Ignoruoju ženklą "Stop" nors ir žinau ką jis reiškia, tiesiog šiuo momentu visiška beprasmybė daryti atskirą sustojimą ties bėgiais.

Dabar kas dėl sesės Kristuje Jėzuje, Silvijos, klausimo apie mikriukų vairuotojų. Nu ten grynai viską valdo vairuotojas. Jis stotelėse tai privalo sustoti, ypač, jei yra lipančių, o va pakelėse kur nors neprivalo, todėl grynai nuo žmogaus geranoriškumo tas pareina, o dėl teisumo... abu. Argi tau, sese, bus nuostolis, jei pakulniuosi nuo stotelės su pilnom terbom abiejose rankose? Gal tokiu būdu Dievas tave apsaugos nuo kokios nelaimės. ;)

Kad pasisakymas nebūtų tuščias, užduosiu vieną užduotį:

Miesto daugiaaukštyje (tarkim, 20 aukštų pastate), 10 aukšte, gyvena vienišas vyrukas. Kiekvieną rytą, skubėdamas į darbą, jis laiptinėje mygtuko paspaudimu iškviečia liftą ir tada spaudžia 1 aukšto mygtuką ir sėkmingai nueina link stotelės. Vakare po darbo, pavargęs, kiekvieną kartą laiptinėj pirmame aukšte spaudžia lifto iškvietimo mygtuką ir šiam atvažiavus lifto kabinoje spaudžia 7 aukšto mygtuką, o pakilus į septintą aukštą jis dar tris aukštus lipa pėsčiomis laiptais iki savo buto. Ir taip kiekvieną dieną. Klausimas - kodėl šis vienišas vyrukas liftu važiuoja iki 7 aukšto o ne iki pat 10 aukšto?

Šita, prašymas, kas žinot atsakymą iš karto nerašykit, tegu kiti pasikankina.  :ashamed:

Silvija

Citata iš: Sigitas  sausio 16, 2017, 17:42:50
Nu ten grynai viską valdo vairuotojas. Jis stotelėse tai privalo sustoti, ypač, jei yra lipančių, o va pakelėse kur nors neprivalo, todėl grynai nuo žmogaus geranoriškumo tas pareina, o dėl teisumo... abu. Argi tau, sese, bus nuostolis, jei pakulniuosi nuo stotelės su pilnom terbom abiejose rankose? Gal tokiu būdu Dievas tave apsaugos nuo kokios nelaimės. ;)


Žinoma, Sigitai, abu teisūs. Ir tikrai ne savęs gailėdama šį pavyzdį pateikiau :) Tiesiog, gyvenime taip būna: dvi vienodos situacijos, o pasirinkimai absoliučiai skirtingi, tai ir galvoju... :-\

Citata iš: Sigitas  sausio 16, 2017, 17:42:50
Miesto daugiaaukštyje (tarkim, 20 aukštų pastate), 10 aukšte, gyvena vienišas vyrukas. Kiekvieną rytą, skubėdamas į darbą, jis laiptinėje mygtuko paspaudimu iškviečia liftą ir tada spaudžia 1 aukšto mygtuką ir sėkmingai nueina link stotelės. Vakare po darbo, pavargęs, kiekvieną kartą laiptinėj pirmame aukšte spaudžia lifto iškvietimo mygtuką ir šiam atvažiavus lifto kabinoje spaudžia 7 aukšto mygtuką, o pakilus į septintą aukštą jis dar tris aukštus lipa pėsčiomis laiptais iki savo buto. Ir taip kiekvieną dieną. Klausimas - kodėl šis vienišas vyrukas liftu važiuoja iki 7 aukšto o ne iki pat 10 aukšto?Bandau laimę :)

- Tas vyrukas nenori eiti namo, kur jaučiasi dar labiau vienišas. Apskaičiavęs savo jėgas, jis lėtai "pasivaikščioja" tikėdamasis ką nors gyvą sutikti (o galbūt 7-am, 8-am ar 9-am aukšte gyvena simpatiška mergina?)

- Turi aukščio baimę, tad šitaip apgauna pats save: lipdamas į trečią aukštą, įsivaizduoja, kad trečiame ir gyvena :)

- Nori ką nors apgauti, kad visus dešimtį aukštų užlipo pats :D

Aukštyn