Klausimas apie mūsų asmeninių dienoraščių skiltį

Pradėjo Tomas M., birželio 28, 2014, 02:32:04

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Sveiki, gavau pasiūlymą apsvarstyti idėją, kad reikėtų dar geriau apsaugoti mūsų dienoraščius. Šiuo metu bet kas užsiregistravęs, gali juos skaityti. Kaip ką tik matėme, tų žmonių labai įvairių pasitaiko, todėl kai kurie žmonės nesijaučia patogiai svarstyti dienoraščiuose tikrai asmeninių temų. Pasiūlymas yra prie dienoraščių prileisti tik "patikimus" narius.

Taigi, pirmas klausimas - ar verta taip daryti.

Antras klausimas - kada ir kas spręs, ką pakviesti į dienoraščių skiltį, nes kiti nariai net nenutuoks apie dienoraščių egzistavimą. Variantas būtų, kad bet kuris dienoraščius matantis narys galėtų rekomenduoti naują narį, siūlykite ir savo variantus.

Lauksime jūsų minčių!

Silvija

Iš tiesų, neseniai galvojau apie tai, kad dienoraščių skiltis jau vos ne mirusi. O gaila, nes asmeniniam augimui, manyčia, ji labai gali pasitarnauti.  Kol kas "patikimais" siulyciau laikyti tuos, kurie tenai jau esame diskutave.

Pilgrim

Del apsaugojimo pritariu. Kas patektu ...  :-\ kriterijai galetu buti,
Zinuciu skaicius
Nariu rekomendacijos
Administratoriaus nuoziura
Elgesys forume
Tiesiog diskutuokime ir patys nuspresime kaip daryti

Augucka

Aš pritariu Silvijai, kad dienoraščiai apmirę. Galbūt tai ir yra viena iš priežaščių, nes juos skaito bet kokie asmenys. Nėra noro atvirauti prieš nepažįstamus.
Pritariu Pilgrimui dėl kriterijų. Būtent tokie gali padėti nuspręsti ar žmogus patikimas ir jau bent kažkiek pažįstamas.

Giedrė

Dėl papildomos apsaugos visiškai pritariu. Nėra jauku atvirauti, kai bet kas gali tai skaityti.

Jazminas

Pritariu dėl  privatumo (papildomos apsaugos).

Pilgrim ir Silvijos išvardintiems kriterijams - irgi.


Augucka

Reikėtų palaukti Tomo patvirtinimo, kad jis jau sutvarkė šį reikalą. Šiuo metu jis turbūt saldžiai miega dar, nes laiko skirtumas nuo LT -8 valandos  :D

arabele


Aukštyn