liepos 08, 2020, 12:53:45

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Sunku , bet viltis yra

Pradėjo vida, liepos 29, 2014, 08:37:51

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

vida

Jėzaus žodžiai apie krislą ir rąstą akyse man dar labiau padeda apsisaugoti nuo pagundos spręsti savo problemas, perkeliant jas kitiems žmonėms. Būdamas noviciate, vienais metais išgyvenau ypač sunkią krizę. Man labai padėjo lakoniška novicijų mokytojo pastaba: ,,Jonathanai, tegul neerzina Tavęs Tavo brolyje tai, kas Tau pačiam nesiseka." Kitą kartą jis man tarė: ,,Brolis, dėl kurio kyla daugiausia sunkumų, tau yra pats svarbiausias. Nes jis daugiausia papasakoja apie Tave patį." Šiuose žodžiuose slypi gili tiesa, atsiradusi iš ilgametės patirties. Vos tik įveikus kokią nors savo paties problemą, man nebetrukdo ir brolio problema. Visiškai ramiai galiu imtis kitos - asmeninės - problemos..."

Sunku suvokti ir priimti tai, kad žmogus , su kuriuo daugiausia turi sunkumų bendraujant yra tavo mokytojas. Vistiek yra knibždesys, kad aš taip nedarau. Daug jėgų reikia pripažinimui šios tiesos, BET VILTIS YRA, KAD DIENA DIENON IŠSIGRYNINSI IR ŠIRDIS TAPS TYRESNĖ.

Pilgrim

Citata iš: vida  liepos 29, 2014, 08:37:51
Sunku suvokti ir priimti tai, kad žmogus , su kuriuo daugiausia turi sunkumų bendraujant yra tavo mokytojas.


Ir pirma mintis buvo ... Seima. Daznai buname mokytojais, bet retai mokiniais. Nepatinka tie pedagogai  :)

vida

Be abejo šeima, bet man dažniau būna svetimi žmonės , su kuriais švelniai tariant nelabai norisi kontaktuoti. Kapstytis reikia savyje. O tai taip nepaprasta. Puikybė lenda, kituose matai krislą akyje, o pasirodo , kad didesnį rąstą iš savo akių neišsikrapštai.  Norėjau pasakyti, kad man asmeniškai labai sunku pripažinti, kad kas erzina kitame pas pačią to pilna.  Prašau Viešpaties  nuolankumo malonės

Aukštyn