Berniukui reikalinga vibracinė liemenė, kuri padėtų pašalinti iš plaučių skystį

Pradėjo Tomas M., rugsėjo 10, 2012, 02:15:56

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Šį pagalbos prašymą mums atsiuntė daugeliui gerai pažįstamas kunigas, vienuolis, švietėjas ir rašytojas Julius Sasnauskas OFM. Jam tarpininkaujant, į visus kreipiasi Lietuvos Moterų veiklos inovacijų centras, prašydami kiekvienam pagal savo galimybes prisidėti prie ligos prispaustų Lietuvos vaikų gerbūvio. Pridedu žinutę:

CitataMielieji, labdaros ir paramos fondas, veikiantis prie Asociacijos Moterų veiklos inovacijų centras (toliau- MVIC), remia ir globoja vaikus, sergančius onkologinėmis ir kitomis sunkiomis ligomis.

Šiuo metu į mūsų organizaciją su prašymu kreipėsi p. Vilma Šležienė. Jos sūnus Darius Šležas serga sunkia įgimta liga. Dariui Šležui labai reikalinga vibracinė liemenė, kuri padėtų pašalinti iš plaučių susikaupusį sekretą. Tokias liemenes turi universitetinės Vilniaus ir Kauno vaikų ligoninės - tai labdaros fondų dovanos. Šios liemenės yra labai brangios (kainuoja 48 tūkst. Lt.) ir Dariaus šeimai, kurioje yra 13 vaikų, neįperkamos. Šiandien berniukas, neturėdamas gyvybiškai svarbios liemenės, kiekvieną akimirką kovoja norėdamas išlikti - jis dūsta...

Darius su ašaromis akyse kalba, jog, turėdamas tokią liemenę, su didžiausiu noru dalintųsi liemene su kitais Šiaulių regione šia liga sergančiais vaikais.

Nepaisant visų sunkumų, Darius, kaip ir kiekvienas vaikas, turi svajonę - nori būti ūkininku...

Labai prašome, padėkime Dariui - gerumas gerumu sugrįžta. Berniukas taip pat iš anksto dėkoja savo geradariams.
Ištartas geras žodis ar paaukotas vienas kitas litas - tai dalykai, kurie yra neįkainojami - jie gali pakeisti gyvenimą. Juk Dariui tik šešiolika.

MVIC kiekvienais metais, minint tarptautinę Šeimos dieną, organizuoja renginius. Šiais metais gegužės 17 d. Šiaulių miesto visuomenei bus organizuotas labdaros koncertas. Koncerte dalyvaus Šiaulių miesto kolektyvai, o taip pat NVO neįgaliųjų kolektyvai. Surinktos lėšos bus skirtos prisidėti įsigyjant Dariui vibracinę liemenę.

MVIC rėmėjus ir mecenatus pristato informaciniuose leidinukuose, konferencijų metu ir kitose viešose erdvėse (jei rėmėjas sutinka būti viešinamas).

Jeigu nusprendėte prisidėti prie šio kilnaus tikslo - savo auką prašome pervesti į sąskaitą Nr. LT 147 180 000 000 700 955, AB Šiaulių bankas (pavedimo paskirtyje įrašant DARIUI).

Nuoširdžiai dėkojame už supratimą ir pagalbą kilniems tikslams.

TEGUL MŪSŲ VISŲ ATJAUTA, GERUMAS TUO PAČIU SUGRĮŽTA MUMS VISIEMS.

Pagarbiai,
Salomėja Jasudienė
Asociacijos ,,Moterų veiklos inovacijų centras" direktorė,
NDJ Šiaulių skyriaus pirmininkė

MVIC
Aušros alėja 64, LT- 76235 Šiauliai
Tel/faks: 841 520239; 8652 242 32
e.paštas: mvic@splius.lt

AB Šiaulių bankas
Tilžės g. 149, LT- 76340 Šiauliai
banko kodas- 71800
ats.sąsk. litais: LT 147 180 000 000 700 955
ats.sąsk. US doleriais: LT 307 180 000 001 071 110

Aukštyn