• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 14:45:17

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 5 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

Sauliau,
Noriu tave pakalbinti privačiai
8 6 8 3 6 7 6 8 2

monikamarija

Sveiki! Taigi, esu naujokė vardu Monika, mano sutvirtinimo vardas Marija. Na ir keli faktai apie mane:
*Prisijungiau prie šios svetainės, jog galėčiau gauti atsakymų (klausimų dar neturiu😀)
*Taip pat susikūriau tam, kad rasčiau bendraminčių, panašaus požiūrio kaip aš. Patinka žmonės, kurie yra už blaivybę, nes apsidairius aplinkui tai siaubas net paima kas vyksta... Ba ir taip smagu būtų jaunimą skatinti eiti šviesiu keliu
*Gana dažnai dalyvauju katalikiškuose renginiuose, tuomet, kai galiu. Manoji geografinė padėtis nelabai leidžia, kadangi gyvenu ne didmiestyje.
*Neseniai pradėjau skaityti knygas (gal prieš 5 mėnesius)
*Esu praktikuojanti katalikė
*Savo artimoje aplinkoje neturiu bendraminčių, iš tikrųjų sunku bendrauti su bendraamžiais, kuomet jie kalba apie penktadienio nuotykius ir t.t.
*Esu nepilnametė
*Patinka klausyti kalbančio asmens
*Šiuo metu turėčiau eiti miegoti
*Myliu gyvenimą
*Esu laiminga, kad gimiau ne sovietų okupuotoje valstybėje
Turbūt privėliau gramatinių klaidų- rašiau su telefonu. Ačiū už puikią svetainę įkūrėjams!

Diak. Tomas M.


Kaštonas


Augustas

Sveikinu prisijungusią prie šio forumo.  :thumbup: Tikiuosi pavyks atrasti kai kuriuos atsakymus net į dar neturimus klausimus.  ;) O šiaip laukiam prisijungiant prie diskusijų. :)

Silvija


Aukstmiskis

Įlindau į šį forumą neprisistačiusi :) Nuo mažens esu tikinti :) Turiu kai kurių klausimų, tikiuosi juos čia rasti :) :bible:

kukulis


Sir@cid

Sveiki, sesės ir broliai Kristuje,
kadangi išlindau iš forumo stebėtojų tarpo ir pirmąja žinute tapau dalyviu, šiek tiek papasakosiu apie save.
Man 29 m., gyvenu ir dirbu Anglijoje. Forumą atradau begūglindamas internete, patiko, užsiregistravau, sekiau diskusijas, bet reikštis pats nedrįsau  :) Tikiuos tapt aktyvesniu dalyvių ir galbūt susirasti tikinčių draugų bei bendraminčių tiek Anglijoj, tiek Lietuvoj  :thumbup:


Silvija


sandraa

Sveiki,

Mano vardas Sandra. Šiuo metu gyvenu Vokietijoje ir ieškau savo tikrojo kelio. Ilgą laiką klaidžiojau visuomeninėje veikloje ir bandžiau ten surasti save, tačiau nesėkmingai. Priėjau tašką, kuomet visas gyvenimas tapo vien beprasmybė. Todėl šiandien esu vienatvėje ir paieškose.

Kaip žmogus, esu labiau intravertė, rimta, bet ne niūri. Mėgstu pasyvesnę veiklą, kaip literatūrą ir pan.

Galima sakyti, kad daug laiko pragyvenau nepažinodama nei savęs, nei Dievo. Ankščiau tikėjau į Dievą, bet jo nepažinojau. Vėliau bandžiau paneigti Jį, kol galiausiai vėl pas Jį sugrįžau. Tik šį kartą su visa širdimi, protu, kūnu ir siela.

Mano  dvasinė kelionė prasidėjusi, bet dar neįsitrvirtinusi. Kviečiu į savo gyvenimą Jėzų, bet manyje dar Jis negyvena. Einu Dievo keliu, kur kas dieną, turiu susidurti su savo tamsybėmis, kurios buvo užvaldžiusios mane ir veikė mano gyvenimą. Labai sunku eiti šiuo keliu, bet žinau, kad šį kartą einu teisingu keliu.

Gyvenu su žmonėmis, kurie netiki į Dievą ir beveik nebendrauju su tikinčiaisiais dėl galimybės stokos,  tad labai trūksta man krikščioniškos bendruomenės. Manęs beveik nesupa panašaus požiūrio, mąstymo ar tikėjimo žmonės, tad norisi rasti bendraminčių. Šios grupės ieškojau specialiai, google paieškoje.

Taigi, pasiklydusi avelė, bando grįžti atgal pas savo ganytoją ir savas aveles :))


Silvija

Sveika, Sandra :) Seniai jau sveikinomės su naujai prisistatančiu žmogumi, labai smagu! :)

Pasidairyk mūsų temų įvairovėje, manau tikrai rasi naudingų ir dalyvauk!

Diak. Tomas M.

Sveika, Sandra, nors tau nesijaučia, kad Jėzus gyvena tavyje, tačiau jei vertai Jį priimi Šv. Komunijoje ir kovoji prieš nuodėmes, tuomet Jis tikrai gyvena tavyje! Sako, kad naktis yra tamsiausia prieš pat aušrą, tad neprarask vilties, juk radai čia bendruomenę ;)

sandraa

Labai smagu, kad galėjau prisijungti prie Jūsų bendruomenės ir ačiū už draugišką priėmimą bei paskatinimus. ;)

kukulis


Viktoras

Sveiki visi!
Gyvenu Airojoje.
Dirbu fabrike.
Noreciau padiskutuoti apie tikejima.
Esu paprastas darbininkas todel ir diskutuoti noreciau labai paprastai.

Augustas

Malonu, Viktorai, kad užsukote pas mus. O tai šis forumas truputį aprimęs. :D

Augucka

Sveiki visi forumieciai. Po ilgos pertraukos bandau vel jungtis prie jusu. Esu tikra, kad bury bendraminciu daug smagiau.
Prabego keli metai, vis uzsukdavau paskaitineti, ka rasote, kuo gyvenate. Pastebejau, kad Giedre nebeuzsuka jau?
Per tuos kelis metus, kol nebendravau su jumis, ivyko daug ivairiu dalyku mano tikejimo kely. Daug abejoniu, svarstymu, paklydimu ir vel sugrizimu ir t.t. Sunku. Tai kaip kopimas i kalna. Bet niekas ir nesako, kad yra lengva tikejimo kely. Ta suprantu.
Reikia jusu palaikymo ir maldos  [-O<

Varlė keliauninkė


Augustas

Citata iš: Augucka  rugsėjo 01, 2018, 06:26:07Reikia jusu palaikymo ir maldos  [-O< 

Būtinai, Augucka. Jungiu savo maldas prie Tavųjų.