balandžio 24, 2018, 14:28:20

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3

Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Bendros diskusijos / Ats: reikia pagalbos
Last post by Silvija - Vakar 08:10:11
Manau, kad tokią pagalbą gali suteikti tik gerai tamstą pažįstantis žmogus.

O iš to, ką perskaičiau, peršasi viena mintis - tai, kad Tau būtina kuo nors užsiimti! (nesimokau nedirbu).
2
Bendros diskusijos / reikia pagalbos
Last post by arvydas65 - balandžio 20, 2018, 14:54:37
sweiki man reikia labai rimtos pagalbos esu kaip 2 metus atsivertes ir jauciuosi neramus kaip atlieku ispazinti viskas gerai buna ir poto atrodo tu eini ten tuo keliu kur jezus tave veda ir staiga kazkas atsitinka arba as pasiklystu ir tada nzn ka daryti bandau visokias maldas jezau pasitikiu tavimi poto viespaties malda atrodo kad kaip ir nebetikiu ir prisigalwoju visokiu nesamoniu as nesimokau nedirbu atradau savo bendruomene bet as noriu kad jezus gydytu mane ar tokiu maldu yra viespatie ir marijos malda kad buciau ramesnis kad jausciau kad jie yra salia manes  :'(
3
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Logikos klaidos
Last post by Saulius - balandžio 05, 2018, 05:29:02
Oho kokie disputai verda :swoon:
Susitaikyti verta, užmirštant apie asmeninius nesutarimus, nes kovojame ne su kūnu ir krauju... žinote.

Bet yra reiškinių Bažnyčioje, kurie iš tikro gali pridaryti bėdos http://www.propatria.lt/2018/03/kardinolas-sarah-aukstas-pareigas.html
Tokie reiškiniai rodo, kad reikia budėti kad nepasiduotume sekuliarizacijai, kuri nuolat ir nuolat, ir kartais nepastebimai vis apsivynioja apie Bažnyčios kaklą.
4
Praktinė katalikybė / Ats: Stabai į mūsų namus atsėl...
Last post by Saulius - balandžio 03, 2018, 13:40:32
Jau vien faktas, kad dukra net nenutuokia kuo tiki ir kokiomis vertybėmis gyvenime vadovaujasi tėvai - yra šeimos tragedija...
5
Įvairios maldos / Dievo Gailestingumo novena
Last post by Silvija - kovo 30, 2018, 10:04:12
Gailestingumo šventei rengiamasi Novena, kuri pradedama Didįjį Penktadienį. Devynias dienas, vienijantis su Kristaus auka ant kryžiaus už mūsų ir viso pasaulio išganymą, įsiliejant į tą meilę, kuria dangaus Tėvas myli Sūnų, o per Jį ir mus, kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis. Šią maldą ses. Faustinai Jėzus padiktavo Vilniuje 1935 m. rugsėjo 13-14 d.
Po poros metų ses. Faustina savo dienoraštyje rašė, kad maldų devyndieniu rengiantis Gailestingumo šventei Jėzus dar kartą paragino ją melstis už kitus žmones.
Noriu, - nurodė Jėzus, - kad per šias devynias dienas vestum sielas prie mano gailestingumo versmės, idant jos pasisemtų jėgų ir atgaivos bei visų malonių, reikalingų gyvenimo sunkumuose, o ypač mirties valandą. Kasdien tu atvesi prie mano širdies vis kitą sielų būrį ir panardinsi jas mano gailestingumo vandenyne, o aš nuvesiu tas sielas į savo Tėvo buveinę. Tu tai darysi šiame gyvenime ir kitame.

http://www.vievioparapija.eu/maldos/novenos/dievo-gailestingumo-novena#.Wr4nEJdRVPY
6
Last post by nf - kovo 29, 2018, 09:39:46
   Nesenai klausiausi Dimitrijaus Smirnovo atsakymo Į klausimą:
-" Dukra iš kelionės parvežė budos statulėlę dovanų, bet jos nepriėmiau ir dėl to susipykom. Ar teisingai pasielgiau nepriimdama dovanos?".
   Atsakymas buvo, kad pasirinkai patį blogiausią variantą susipykti su artimu žmogumi dėl "balvankės".
7
Last post by Saulius - kovo 27, 2018, 18:36:13
Ačiū už pasidalinimus [-o< , tik dabar prisiminiau kad turiu kolegos parvežtą papirusą iš Egipto (su dviem dievybėm), kažkur mėtosi ant spintos.  O galvojau kad viskas, kas kertasi su tikėjimu sudeginta... Inventorizacija - geras dalykas :)
8
Praktinė katalikybė / Ats: Ar Katalikų Bažnyčia turi...
Last post by Saulius - kovo 27, 2018, 18:13:46
Dar viena žinutė šiai temai (2018-03-10):

Kardinolas Sarah: aukštas pareigas užimantys ganytojai siekia pakeisti krikščionišką moralę. http://www.propatria.lt/2018/03/kardinolas-sarah-aukstas-pareigas.html

9
Džiaugiuosi, kad Tau ir Silvijai patiko, nes daugumai katalikų dzin, kas pas juos bažnyčiose vaizduojama, o dar liūdniau, kad yra ir tokių ganytojų.

Nepatikėsi, bet ten ne freskos, o tiesiog akrilas ant kartono :) visai gali būti su mintimi, kad ateityje bus freskos.
10
Įvairios maldos / Ats: Malda už Lietuvos vaikus,...
Last post by Saulius - kovo 07, 2018, 04:29:02
Reikia melstis ir už seimą, vyriausybę,  kad įstatymiškai nebūtų padėtas pamatas griauti prigimtines vertybes. Visą straipsnį galite paskaityti čia http://laisvavisuomene.lt/smm-apie-lgbt-propaganda-lietuvos-mokyklose/
Puslapiai1 2 3 ... 10