liepos 12, 2020, 09:46:45

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Senokai skaičiau, tačiau "šventenybė Kirilas" tikrai ne kaip pasirodė.
2
Naujienos, renginiai / Krikščioniškos meditacijos sav...
Last post by rikis - liepos 09, 2020, 11:04:27
Du atskiri savaitgaliai mokytis krikščioniškai medituoti
Pagal šv. Ignaco metodą
su kunigu jėzuitu  Mindaugu Malinausku SJ

(I) liepos 10 -12 d. Tema ,,Kaip nuostabiai mane TU sukūrei"
(II) liepos 17 -19 d. Tema ,,Trokštu, kad TU mane išgydytum"

Skirta visokio amžiaus ir dvasinės patirties žmonėms

Trinapolio rekolekcijų namuose
Išankstinė registracija:   
akademine.sielovada@gmail.com
Informacija tel.: +370 655 40409

https://www.facebook.com/events/295922458443354/
3
Dvasinių knygų ir diskusijų klubas / Ats: Aistros įveika
Last post by tekorius - birželio 10, 2020, 09:55:07
Sveiki,

perskaičiau šią knygą ir galiu pasakyti, jog geriausia jos dalis buvo įvadas. Žinoma, yra tikrai gerų patarimų ir įžvalgų, bet visur išlenda tas "Rusijoj viskas gerai, o vakaruose tai viskas labai supuvę" naratyvas. Tarsi Rusijoje nebūtų jokių problemų. O kur dar tas "Jo Šventenybės patriarcho Kirilo" aukštinimas... asmens, kuris remia Putino režimą ir Krymo aneksiją, citavimas kaip kokios dievybės, man atrodo, neturi nieko bendro ne tik su krikščionybe ar morale, bet ir apskritai su sveiku protu.
5
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 26, 2020, 08:43:33
Tikras karantinas svetainėje.

Užklysti į svetainę kaip pavienis pakeleivis: aplinkui tik vėjas ir smėlis papilkėjusio dangaus fone.
Laiko smiltys užpila anksčiau nagrinėtas temas ir vykusias diskusijas.
Kiekviena žinutė, kurią palieku - tartum pėda smėlyje.
Ar ne per ilgai užtruko karantinas mūsų šalyje?

Panašūs pamąstymai Simono Bendžiaus straipsnyje "Tikintieji be Komunijos - ar ne per ilgai?"  
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-04-23-tikintieji-be-komunijos-ar-ne-per-ilgai/179977

Te laimina Viešpats kiekvieną interneto keliautoją apsilankantį "Tavo Rankose" svetainėje.
6
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 07, 2020, 18:11:56
Taip netektis padeda įvertinti, bet tie, kurie formaliai retokai lankydavosi bažnyčiose - nejaus netekties. Dėl to kad Dievas leidžia įvykti epidemijoms, karams turime "dėkoti" patys sau už abejingumą, drungnumą.
Na gal ne tiek Sodoma ir Gomora šiam laikmečiui būdinga, kiek atviras Liuciferio garbinimas, turiu omenyje Pasaulio elitą (jei tikėt kai kuriais anoniminiais šaltiniais, jie yra susitepę nekaltų vaikų krauju, kuris vadinasi "adrenochromas"naudojamas jų apeigose. Dauguma žmonių maitinasi elito duota informacija, kultūra ("mirties kultūra") kurią pasauli globalistai nuolat moderuoja. Siaubingi tai dalykai.

Bet baisiausiai skamba Luko Evangelijos eilutė (Lk18,8) kur yra tokie Jėzaus žodžiai: Aš sakau jums: netrukus Jis apgins jų (išrinktųjų, nuskriaustųjų) teises. Bet ar atėjęs Žmogaus Sūnus beras žemėje tikėjimą".    Kažkas dar turi įvykti labai negero ir baisaus, kad kriščionių beveik visai neliktų Žemėje. Todėl mano įsitikinimu reikia ne tik melstis, bet kaip Jėzus prašė apaštalų: "Budėkite ir melskitės kad nepakliūtumėte į pagundą" ...ir tris kart juos rado miegančius. Panašu, kad šiandien bažnyčia miega, todėl, raginimas budėti, įgauna ypač svarbią reikšmę.
7
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - balandžio 07, 2020, 11:13:57
Pažiūrėkim iš kitos pusės - šitos epidemijos seniai reikėjo, ar kokio karo, ar kito sukrėtimo - nes pasaulis išsikraustė iš proto ir ritasi į bedugnę. Milijonai  ir milijardai lėšų eikvojama tuštybės mugėms, o aukščiausiu gėriu ir siekiamybe laikoma visokie iškrypimai. Ir kuo toliau, tuo labiau. Sodoma ir Gomora. Dievo pirštas pagrasino žmonijai epidemija - atsikvošėkite pagaliau, nustokite garbinti aukso veršį. Epidemija, karantinas - tarsi priverstinė gavėnia visiems ( jei tikrąją gavėnią pqamiršote), tarsi priverstinės rekolekcijos visiems - susimąstykite ir pagalvokite, užuot ritesi į bedugnę. Dabar labai nemadinga kalbėti apie Dievo bausmes, Dievas esąs vien tik meilė. Bet aš čia matau Dievo pirštą, pagrasinusį žmonijai - atsikvošėkite. Gal ir gerai kad uždarė bažnyčias - nors kiek susimąstys tie, kurie tik formaliai lankydavosi jose - atsijos grūdus nuo pelų.Tik netektis padeda įvertinti tai, ką turėjai brangaus.
8
Dvasinio meno ir muzikos klubas / Ats: Šiuolaikinė ikona
Last post by Saulius - balandžio 06, 2020, 12:06:39
Citata iš: Saulius  kovo 07, 2018, 03:10:24Tai man džiugu buvo susitikti tave, Silvija. Rekolekcijose Šiluvoje, ten ir prisiminiau kad "apleidau forumą...
per tą laiką parašiau dvi ikonas dviem labai pasišvęntusiems Dievo darbe žmonėms. 
9
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 05, 2020, 19:11:15
Eugenijau, tikrai pradžiuginai. Jau šiandien būtų trečia diena kai pastebiu, kad esu vienintelis prisijungęs šioje svetainėje, bet štai tu atsiliepei.
Prieš tris metus čia virė karštos diskusijos pačiais įvairiausiais klausimais - todėl labai nustebau kai prieš tris dienas nieko neberadau. Kas atsitiko... kur visi pasidėjo?

O dėl epidemijos tu žinoma dalinai teisus. Tačiau, sunkiai serga tik seni žmonės sergantys ir kitomis sunkiomis ligomis. Kol kas niekas nematė perpildytų ligoninių, o skaičiai gali būti išlaužti iš piršto, o per masines žiniasklaidos priemones nuolat perdedama dirbtinai sėjama baimė. Juk žinome kam priklauso tariamai visuomeninės medijos.

Kasmet, infa.lt duomenimis dingsta be žinios vien Europoje 250000 vaikų. Kasmet, pasaulyje  nužudomi 7 milijonai kūdikių - ir niekas dėl to labai nesijaudina. Kažkas ne taip su mūsų pasauliu - kaip manai, - kokią religiją išpažįsta šio pasaulio galingieji turtuoliai.
10
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - balandžio 05, 2020, 12:52:50
Ne visiškai taip yra. Covid-19 yra agresyvesnis ir greičiau plintantis už gripą. Anksčiau ar vėliau juo turės persirgti visa žmonija ir su juo susygeventi, kaip kad susigyvenome su kitais virusais. Tačiau karantinu norima epidemiją ištempti, siekiant išvengti sveikatos priežiūros sistemos kolapso. Geriau bus , jei visi persirgs pamažu, nei vienu metu bus didelė katastrofa. Juk yra skirtumas, kai į ligoninę per dieną atveža 3-4 ligonius, ar visą šimtą.Jeigu vienu metu susirgtų tūkstančiai, būtų tragedija, ligoninės nespėtų priimti sunkiai sergančių. Anksčiau ar vėliau visi juo persirgsime, tiktai griežto karantino dėka nebus masinio sirgimo vienu metu ir ligoninių perpildymo, plitimas bus lėtas.
Puslapiai1 2 3 ... 10