rugsėjo 20, 2020, 01:25:07

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Sudėtingi pokalbiai / Ats: Universalus mokymas
Last post by kotletas - rugsėjo 18, 2020, 18:53:21
Citata iš: Kaštonas  sausio 15, 2019, 04:12:41"Juk žmonės yra sąmoningesni," - manau kitaip
Jeigu žmonės viduramžiais būtų turėję branduolinius ginklus, labai tikėtina, kad dabar jau mūsų arba nebūtų, arba ši planeta būtų paversta gyvybės nepajėgia užtikrinti dykyne. Na arba Dievui tektų viską pradėti kurti iš naujo, jeigu tik Jis to norėtų. Dievui, aišku, tas įmanoma, bet neaišku, ar jam labai patiktų, jog jo kūrybinis darbas taptų šitaip išniekintas. Viduramžiais žmonės tą būtų sugebėję padaryti, jeigu tik būtų turėję reikiamas technologijas. O ir potencialo tam sukurti jie turėjo labai daug, bet jo išnaudoti nesugebėjo grynai dėl savo psichologinių problemų bei ypač siauros pasaulėžiūros. O štai dabar mes tokias technologijas turime. Per Karibų krizę atrodė, kad tuoj tuoj susinaikinsime, bet žmonės, atrodo, visiškai skirtingų idealogijų (komunizmas VS kapitalizmas) sugebėjo susivokti, kad kariavimas tokiais būdais yra beprasmis. Tad akivaizdu, jog tokie istoriniai faktai rodo, kad žmonės pasimokė bent kažko iš Jėzaus Kristaus. Tad pagal šiuos istorinius faktus galima teigti, kad žmonės yra tikrai sąmoningesni nei anksčiau. Aišku, čia priklauso nuo to, kaip mes tą sąmonę apibrėšime. Aš tai apibrėžčiau kaip dauguma šiuolaikinių psichologų, psichiatrų: visuma savybių, lemiančių empatiją, protą ir gebėjimą į save pažvelgti iš šalies. Viduramžiais žmonėms net sakinys "Aš mąstau, vadinasi, esu" nebuvo suvokiamas, o ką jau kalbėti apie patyrimą (ir dabar daug kas to nesugeba patirti). Bet vis tiek manai kitaip. Tai kodėl taip manai? Siūlau įsivaizduoti situaciją - Dievo tiesiog nėra. Nejaugi tada elgtumeisi ne pagal Jo įstatymą vien todėl, kad Jo nėra? Na taip, tada nebūtų, kam Įstatymo ir paskelbti. Bet ar dėl to, kad Įstatymas nėra paskelbtas, eitum žudyti žmonių ir tai teisintum? Arba vogti, prievartauti. Ar kažką kito amoralaus daryti. Kažkaip manau, kad to nedarytum, nepriklausomai nuo to, ar yra Dievas, ar Jo nėra.
2
Naujienos, renginiai / Rekolekcijos vyrams
Last post by golas - rugsėjo 04, 2020, 13:57:01
Pažinkite ir patirkite vienuolinį gyvenimą Palendrių Šventojo Benedikto vienuolyne.
Jūs galėsite:
🔹  dalyvauti vienuolių maldose (Eucharistijos ir Valandų liturgijos šventimas,
vidinė malda, dvasiniai skaitymai)
🔹  dalyvauti bendrame gyvenime (valgymas, rankų darbas,
paskaitos apie vienuolinį gyvenimą)
🔹  skirti laiką asmeninei maldai

Į rekolekcijas kviečiami nevedę 18-40 metų vyrai. Registruotis:
t. Robertas l tel. +370 678 79133
t. Bernardas l tel. +370 648 59526
el. paštu: mbernardas(at)palendriai.lt
3
Dvasinių knygų ir diskusijų klubas / Ats: Aistros įveika
Last post by Donatas - liepos 12, 2020, 04:53:06
Senokai skaičiau, tačiau "šventenybė Kirilas" tikrai ne kaip pasirodė.
4
Naujienos, renginiai / Krikščioniškos meditacijos sav...
Last post by rikis - liepos 09, 2020, 11:04:27
Du atskiri savaitgaliai mokytis krikščioniškai medituoti
Pagal šv. Ignaco metodą
su kunigu jėzuitu  Mindaugu Malinausku SJ

(I) liepos 10 -12 d. Tema ,,Kaip nuostabiai mane TU sukūrei"
(II) liepos 17 -19 d. Tema ,,Trokštu, kad TU mane išgydytum"

Skirta visokio amžiaus ir dvasinės patirties žmonėms

Trinapolio rekolekcijų namuose
Išankstinė registracija:   
akademine.sielovada@gmail.com
Informacija tel.: +370 655 40409

https://www.facebook.com/events/295922458443354/
5
Dvasinių knygų ir diskusijų klubas / Ats: Aistros įveika
Last post by tekorius - birželio 10, 2020, 09:55:07
Sveiki,

perskaičiau šią knygą ir galiu pasakyti, jog geriausia jos dalis buvo įvadas. Žinoma, yra tikrai gerų patarimų ir įžvalgų, bet visur išlenda tas "Rusijoj viskas gerai, o vakaruose tai viskas labai supuvę" naratyvas. Tarsi Rusijoje nebūtų jokių problemų. O kur dar tas "Jo Šventenybės patriarcho Kirilo" aukštinimas... asmens, kuris remia Putino režimą ir Krymo aneksiją, citavimas kaip kokios dievybės, man atrodo, neturi nieko bendro ne tik su krikščionybe ar morale, bet ir apskritai su sveiku protu.
7
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 26, 2020, 08:43:33
Tikras karantinas svetainėje.

Užklysti į svetainę kaip pavienis pakeleivis: aplinkui tik vėjas ir smėlis papilkėjusio dangaus fone.
Laiko smiltys užpila anksčiau nagrinėtas temas ir vykusias diskusijas.
Kiekviena žinutė, kurią palieku - tartum pėda smėlyje.
Ar ne per ilgai užtruko karantinas mūsų šalyje?

Panašūs pamąstymai Simono Bendžiaus straipsnyje "Tikintieji be Komunijos - ar ne per ilgai?"  
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-04-23-tikintieji-be-komunijos-ar-ne-per-ilgai/179977

Te laimina Viešpats kiekvieną interneto keliautoją apsilankantį "Tavo Rankose" svetainėje.
8
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 07, 2020, 18:11:56
Taip netektis padeda įvertinti, bet tie, kurie formaliai retokai lankydavosi bažnyčiose - nejaus netekties. Dėl to kad Dievas leidžia įvykti epidemijoms, karams turime "dėkoti" patys sau už abejingumą, drungnumą.
Na gal ne tiek Sodoma ir Gomora šiam laikmečiui būdinga, kiek atviras Liuciferio garbinimas, turiu omenyje Pasaulio elitą (jei tikėt kai kuriais anoniminiais šaltiniais, jie yra susitepę nekaltų vaikų krauju, kuris vadinasi "adrenochromas"naudojamas jų apeigose. Dauguma žmonių maitinasi elito duota informacija, kultūra ("mirties kultūra") kurią pasauli globalistai nuolat moderuoja. Siaubingi tai dalykai.

Bet baisiausiai skamba Luko Evangelijos eilutė (Lk18,8) kur yra tokie Jėzaus žodžiai: Aš sakau jums: netrukus Jis apgins jų (išrinktųjų, nuskriaustųjų) teises. Bet ar atėjęs Žmogaus Sūnus beras žemėje tikėjimą".    Kažkas dar turi įvykti labai negero ir baisaus, kad kriščionių beveik visai neliktų Žemėje. Todėl mano įsitikinimu reikia ne tik melstis, bet kaip Jėzus prašė apaštalų: "Budėkite ir melskitės kad nepakliūtumėte į pagundą" ...ir tris kart juos rado miegančius. Panašu, kad šiandien bažnyčia miega, todėl, raginimas budėti, įgauna ypač svarbią reikšmę.
9
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - balandžio 07, 2020, 11:13:57
Pažiūrėkim iš kitos pusės - šitos epidemijos seniai reikėjo, ar kokio karo, ar kito sukrėtimo - nes pasaulis išsikraustė iš proto ir ritasi į bedugnę. Milijonai  ir milijardai lėšų eikvojama tuštybės mugėms, o aukščiausiu gėriu ir siekiamybe laikoma visokie iškrypimai. Ir kuo toliau, tuo labiau. Sodoma ir Gomora. Dievo pirštas pagrasino žmonijai epidemija - atsikvošėkite pagaliau, nustokite garbinti aukso veršį. Epidemija, karantinas - tarsi priverstinė gavėnia visiems ( jei tikrąją gavėnią pqamiršote), tarsi priverstinės rekolekcijos visiems - susimąstykite ir pagalvokite, užuot ritesi į bedugnę. Dabar labai nemadinga kalbėti apie Dievo bausmes, Dievas esąs vien tik meilė. Bet aš čia matau Dievo pirštą, pagrasinusį žmonijai - atsikvošėkite. Gal ir gerai kad uždarė bažnyčias - nors kiek susimąstys tie, kurie tik formaliai lankydavosi jose - atsijos grūdus nuo pelų.Tik netektis padeda įvertinti tai, ką turėjai brangaus.
10
Dvasinio meno ir muzikos klubas / Ats: Šiuolaikinė ikona
Last post by Saulius - balandžio 06, 2020, 12:06:39
Citata iš: Saulius  kovo 07, 2018, 03:10:24Tai man džiugu buvo susitikti tave, Silvija. Rekolekcijose Šiluvoje, ten ir prisiminiau kad "apleidau forumą...
per tą laiką parašiau dvi ikonas dviem labai pasišvęntusiems Dievo darbe žmonėms. 
Puslapiai1 2 3 ... 10