balandžio 07, 2020, 16:46:37

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - Šiandien 11:13:57
Pažiūrėkim iš kitos pusės - šitos epidemijos seniai reikėjo, ar kokio karo, ar kito sukrėtimo - nes pasaulis išsikraustė iš proto ir ritasi į bedugnę. Milijonai  ir milijardai lėšų eikvojama tuštybės mugėms, o aukščiausiu gėriu ir siekiamybe laikoma visokie iškrypimai. Ir kuo toliau, tuo labiau. Sodoma ir Gomora. Dievo pirštas pagrasino žmonijai epidemija - atsikvošėkite pagaliau, nustokite garbinti aukso veršį. Epidemija, karantinas - tarsi priverstinė gavėnia visiems ( jei tikrąją gavėnią pqamiršote), tarsi priverstinės rekolekcijos visiems - susimąstykite ir pagalvokite, užuot ritesi į bedugnę. Dabar labai nemadinga kalbėti apie Dievo bausmes, Dievas esąs vien tik meilė. Bet aš čia matau Dievo pirštą, pagrasinusį žmonijai - atsikvošėkite. Gal ir gerai kad uždarė bažnyčias - nors kiek susimąstys tie, kurie tik formaliai lankydavosi jose - atsijos grūdus nuo pelų.Tik netektis padeda įvertinti tai, ką turėjai brangaus.
2
Citata iš: Saulius  kovo 07, 2018, 03:10:24Tai man džiugu buvo susitikti tave, Silvija. Rekolekcijose Šiluvoje, ten ir prisiminiau kad "apleidau forumą...
per tą laiką parašiau dvi ikonas dviem labai pasišvęntusiems Dievo darbe žmonėms. 
3
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 05, 2020, 19:11:15
Eugenijau, tikrai pradžiuginai. Jau šiandien būtų trečia diena kai pastebiu, kad esu vienintelis prisijungęs šioje svetainėje, bet štai tu atsiliepei.
Prieš tris metus čia virė karštos diskusijos pačiais įvairiausiais klausimais - todėl labai nustebau kai prieš tris dienas nieko neberadau. Kas atsitiko... kur visi pasidėjo?

O dėl epidemijos tu žinoma dalinai teisus. Tačiau, sunkiai serga tik seni žmonės sergantys ir kitomis sunkiomis ligomis. Kol kas niekas nematė perpildytų ligoninių, o skaičiai gali būti išlaužti iš piršto, o per masines žiniasklaidos priemones nuolat perdedama dirbtinai sėjama baimė. Juk žinome kam priklauso tariamai visuomeninės medijos.

Kasmet, infa.lt duomenimis dingsta be žinios vien Europoje 250000 vaikų. Kasmet, pasaulyje  nužudomi 7 milijonai kūdikių - ir niekas dėl to labai nesijaudina. Kažkas ne taip su mūsų pasauliu - kaip manai, - kokią religiją išpažįsta šio pasaulio galingieji turtuoliai.
4
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - balandžio 05, 2020, 12:52:50
Ne visiškai taip yra. Covid-19 yra agresyvesnis ir greičiau plintantis už gripą. Anksčiau ar vėliau juo turės persirgti visa žmonija ir su juo susygeventi, kaip kad susigyvenome su kitais virusais. Tačiau karantinu norima epidemiją ištempti, siekiant išvengti sveikatos priežiūros sistemos kolapso. Geriau bus , jei visi persirgs pamažu, nei vienu metu bus didelė katastrofa. Juk yra skirtumas, kai į ligoninę per dieną atveža 3-4 ligonius, ar visą šimtą.Jeigu vienu metu susirgtų tūkstančiai, būtų tragedija, ligoninės nespėtų priimti sunkiai sergančių. Anksčiau ar vėliau visi juo persirgsime, tiktai griežto karantino dėka nebus masinio sirgimo vienu metu ir ligoninių perpildymo, plitimas bus lėtas.
5
Bendros diskusijos / Ats: Kas nauja su koronavirusu
Last post by Saulius - balandžio 03, 2020, 17:44:27
Dievas padarė tiek daug stebuklų, tiek paliko regimų ženklų -jų tūkstančiai, kaip ir šventųjų, kurie savo gyvenimais patvirtino kad Dievo žodis visada yra pirmas ir tuo pačiu paskutinis. Kyla klausimas: jei per kitas epidemijas žmonės plūsdavo į šv. Mišias apsivalyti ir dažnai pasveikdavo, kodėl šiandien, žmonės savo noru (prievartos dar nėra), kalinami savo namuose. Mūsų bažnyčioje taip pat šv.Mišios nėra aukojamos... nuo kada Šv.vanduo tapo užkrato šaltiniu?

Nuolatos "baimės ragą" pučia žiniasklaida, bet ar tai nėra dirbtina, juk palyginti su gripu (jis taip priklauso sars tipui) sars cov2 (covid-19 kaip mes jį vadiname) nėra labiau pavojingas už gripą ar kitus daug pavojingesnius virusus. Pagal statistiką kasmet pasaulyje nuo gripo komplikacijų miršta nuo 250tūkst. iki 500tūkst. žmonių, bet iki šiol niekas gripo nepavadino pandemija.
6
Bendros diskusijos / Kas nauja su koronavirusu
Last post by Eugenijus - kovo 11, 2020, 16:31:05
Singapūre visose 32 katalikų parapijose uždrausta šv. Mišios, tačiau lankytis bažnyčiose neuždrausta. Žmonės įeina, pabūna ir išeina. Meldžiasi ne iš maldaknygių, o iš mobilių telefonų. Išpažinties klausyti klausykloje - uždrausta. Išpažinčių klausoma atviroje bažnyčios vietoje, prieš tai tikinčiajam nusiplovus rankas antiseptiku ir užsidėjus veido kaukę.
7
Įvairios maldos / Ats: Šv. Mergelės mazgų išrišė...
Last post by Alyva - sausio 01, 2020, 18:07:25
Ši novena į Mergelę Mariją - galinga malda!
8
Praktinė katalikybė / Ats: Ar mums reikia ginti(s)?
Last post by michael480 - gruodžio 11, 2019, 18:57:04
Sveiki, gerbiamasis, aš esu Michaelas, prašau su malonumu susisiekti su jumis iš šios svetainės, nesivaržykite susisiekti su manimi el. Paštu, nes aš ne visada čia. Atsakykite man, nes turiu ką nors svarbaus, man patiks, kad mes kalbėsimės, Prašau atsakyti, kad galėčiau taip pat pateikti jums savo nuotrauką. Palaukite atsakymo El. paštas: (michaelgeorge4800@gmail.com)
9
Praktinė katalikybė / Ats: Apie bažnytinių paslaugų ...
Last post by Samsonas - spalio 21, 2019, 19:05:08
Amžinosios Šv. Mišios. Taip atrodo patvirtinimas, kad tikrai tai yra tikra.
10
Bendros diskusijos / Ats: Psichologo rekomendacija
Last post by Augustas - rugsėjo 09, 2019, 10:22:34
Aš Jums rekomenduočiau VA Šeimos centro psichologus:

http://vasc.lt/node/38

Nežinau, ar buvot užėjęs. Bet jei nebuvote, tai užeikite pasiteirauti.
Puslapiai1 2 3 ... 10