sausio 15, 2021, 18:38:03

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Registracijos susitarimas

FORUMO TAISYKLĖS:

1) Naudodamiesi šiuo forumu, sutinkate neskelbti klaidinančių, įžeidžiančių, netikslių, užgaulių, nepadorių duomenų; nešvankumą ar neapykantą skatinančios, niekinančios, grasinančios, grobikiškos, orientuotos į lytį ir asmens privatumą pažeidžiančios, suaugusiems skirtos medžiagos ar kitų žinučių, pažeidžiančių tarptautinius ar Lietuvos Respublikos įstatymus. Taip pat sutinkate neplatinti autoriaus teisių saugomos medžiagos jei teisės nepriklauso jums arba jei neturite raštiško autoriaus patvirtinimo. Šlamštas, skelbimai, masiniai, grandininiai laiškai, piramidinės schemos ir paramos prašymai taip pat draudžiami šiame forume.

2) Atkreiptinas dėmesys, kad personalui ar šio forumo savininkams nėra įmanoma patvirtinti pranešimo pagrįstumo. Primintina, kad mes aktyviai nekontroliuojame paskelbtų žinučių, todėl nesame atsakingi už jos turinį. Negarantuojame tikslumo, išsamumo ar pateikiamos informacijos teikiamos naudos. Paskelbtos žinutės išreiškia asmeninę autoriaus nuomonę, tačiau nebūtinai forumo, jo personalo, filialų ar šio forumo savininko nuomonę. Kiekvienas, kuris mano, kad paskelbtas pranešimas yra nepriimtinas yra raginami nedelsiant apie tai pranešti šio forumo administratoriui ar moderatoriui. Personalas ir šio forumo savininkas pasilieka teisę pašalinti nepageidaujamą turinį, tam tikro laikotarpio bėgyje, jei nustatoma, kad pašalinimas būtinas. Kadangi tai - rankinis procesas, prašome suprasti, kad gali būti neįmanoma pašalinti ar redaguoti šių pranešimų nedelsiant. Ši nuostata taip pat taikoma nario profilio informacijos atžvilgiu.

3) Jūs vieninteliai išliekate atsakingi už skelbiamų pranešimų turinį. Be to, jūs sutinkate atlyginti padarytą žalą, o forumo savininkus, personalą, filialus bei kitas su svetaine susijusias svetaines, laikyti nekaltais. Taip pat šio forumo savininkai pasilieka teisę atskleisti jūsų tapatybę (ar bet kokią su jumis susijusią informaciją surinktą šiame forume) oficialaus skundo ar teisinių veiksmų atveju, kurie gali kilti jums naudojantis šiuo forumu.

4) Registruodamiesi jūs turite galimybę pasirinkti paskyros vartotojo vardą. Mes rekomenduojame, kad naudotumėte atitinkamą vardą. Užsiregistruodami jūs sutinkate niekada neduoti savo slaptažodžio kitiems asmenims išskyrus administratorių, dėl apsaugos ir teisinių priežasčių. Jūs taip pat sutinkate NIEKADA nesinaudoti kito asmens paskyra dėl jokios priežasties. Taip pat LABAI rekomenduojame paskyrai naudoti sudėtingą ir unikalų slaptažodį, siekiant užkirsti kelią paskyros vagystei.

5) Po to, kai užsiregistruosite ir prisijungsite prie šio forumo, galėsite užpildyti išsamią anketą. Pateikti tikrą ir tikslią informaciją - jūsų atsakomybė. Bet kokia netiksli ar nepadori informacija forumo savininko ar personalo bus šalinama su arba be išankstinio įspėjimo. Gali būti taikomos atitinkamos sankcijos.

6) Atkreipkite dėmesį, kad su kiekvienu pranešimu yra įrašomas jūsų IP adresas, tuo atveju, jei jei jums būtų uždrausta naudotis forumu ar susisiekta su jūsų interneto paslaugų tiekėju. Taip gali nutikti tik grubaus šių taisyklių pažeidimo atveju.

7) Taip pat atkreipkite dėmesį, kad programinė įranga turi slapukus (cookie), talpina tekstines bylas (pavyzdžiui: vartotojo vardą ir slaptažodį) naršyklės talpykloje. Tai naudojama tik siekiant jus prijungti / atjungti. Programinė įranga nerenka ir nesiunčia jokios kitos formos informacijos esančios jūsų kompiuteryje.

8) Asmeninės forumo vartotojų informacijos apsauga. Šis forumas be jokių kompromisų saugo forumo vartotojų asmeninę informaciją, nesuteikiant jos jokioms trečiosioms šalims. Vartotojo elektroninis paštas gali būti panaudotas TavoRankose.org portalo naujienoms siųsti, tačiau vartotojas visada gali atsisakyti šios paslaugos, sekdamas "UNSUBSCRIBE" nuorodą, esančią portalo naujienų pranešime.

Gerų diskusijų! ;)