balandžio 24, 2018, 20:34:05

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


2011 metai - jūsų TOP 3 geriausi matyti filmai

Pradėjo Tomas M., lapkričio 09, 2011, 00:29:06

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žemyn

Tomas M.

Kadangi šie metai jau artėja į pabaigą, manau būtų įdomu aptarti, kokie gi filmai paliko giliausią įspūdį. Štai mano trejetukas:

1. The Adjustment Bureau - ieškok minioje skrybėlės ir gal pamatysi angelą :) Graži meilės istorija, moderniomis priemonėmis parodanti realaus ir dvasinio pasaulių ryšį, ir meilės bei laisvos valios vertę.

2. The Beaver - kartais tam, kad surasti save, reikia pabėgti nuo savęs... Keliu skrybėlę Mel Gibson'ui, kuris nepaisant visų savo kilimų ir nuopolių, pasak Jodie Foster, yra "tikras žmogus".

3. Midnight in Paris - mūsų svajonių pasaulis yra visur ir visada, tik ne čia ir ne dabar... Gal atėjo laikas atrasti ir savo tikrąjį pasaulį?

Verta paminėti:

1. 50/50 - stovėdamas ant numanomo mirties slenksčio, supranti ir įvertini, ką reiškia gyventi... Gaila, kad tokią gerą idėją ganėtinai užteršė keiksmažodžių ir nešvankybių gausa, nors filme yra tikrai neblogų epizodų.

2 filmai, kurių dar nespėjau pažiūrėti, bet manau, kad man turėtų patikti:

1. The Tree of Life - mūsų gyvenimas. Kas tai?

2. The Way - ėjimas apvalo sielą...

Lauksiu ir jūsų TOP'ų :D

Silvija

Na, jau ir 2012-tieji įpusėjo :)

Norėčiau pasiūlyti pažiūrėti "Dangaus vaikus" - stereotipus apie islamą  griaunantis filmas, gražiausia mano matyta broliškos meilės istorija.

http://www.youtube.com/watch?v=lsNQbFYtl7Q

Tomas M.

Aš praeitą savaitę turėjau galimybę pamatyti naują filmą:

For Greater Glory (filmo pristatymas)

Tikrai sukrečiantis ir skatinantis susimąstyti filmas. Šis Meksikos istorijos epizodas labai primena Lietuvos Katalikų Bažnyčios persekiojimą sovietmečiu.

Nežinau tik (ar) kada Lietuvoje šį filmą rodys...

Jazminas

Labai patiko filmas VISION - FROM THE LIFE OF HILDEGARD VON BINGEN. Filmo pristatymas:

http://www.youtube.com/watch?v=aEI1QrZINeg


Nieko nežinau

Citata iš: Tomas M.  rugsėjo 08, 2012, 14:40:47
Ne visai į temą. Diskusija supermamos forume įdomi, bet negalvojau, kad religija gali būti tapatinama su ezoterika, na bent jau tikrai ne Lietuvoje  :no-no:

Na pats skyrelio pavadinimas tapatinimo nereiškia. Tiesiog pasaulietiniame forume abu dalykai sudėti šalia vienas kito. Nesakau, kad tai gerai, bet jį kuriant vadovautasi paprasta logika "kaip knygyne" - nebefiksuoju kaip dabar, bet juk pasaulietiniuose knygynuose abi tematikos vienos šalia kitos ir būdavo. ;]

Koks to skyrelio turinys per n metų gavosi... gavosi mūsų pačių visuomenės supratimo atspindys... Bet pavadinimu tikrai nesiekta tai sutapatinti, tiesiog tada nesugalvota kaip tinkamiau pavadinti skyrelį, apimantį visokius dvasingumus. O atskirų skyrelių daryti dėl temų stygiaus nesiimta (buvo norma kiek turi būti temų, kad kurt naują skyrelį), nes forumas iš tiesų ir taip labai didelės apimties. Tai va taip ir matom ką matom, o "ką tai galėtų reikšti" pabandžiau paaiškint...

Apie filmus, kad ir ne krikščioniškas, bet palietęs - "My name is Khan"...

Silvija

Ištrauka iš filmo pristatymo (aš geriau nenupasakosiu :))
CitataŠiuo filmu A. Sokurovas pelnė tarptautinį pripažinimą kinematografo pasaulyje ir šiuo metu yra vienas garsiausių ir geriausiai vertinamų rusų kino režisierių (žinoma, ne tik dėl šios juostos). ,,Motina ir sūnus" pradėjo jo žmogiškųjų santykių narpliojimo trilogiją, kurią pratęsė ,,Tėvas ir sūnus" ir dar nebaigtas statyti ,,Du broliai ir sesuo".


O čia jis visas:
http://www.youtube.com/watch?v=AoqfiSQ8pfI

Silvija

Kadangi laisvo laiko vis mažiau lieka, siūlau pažiūrėt trumpametražinį Constantin Pilavios filmą ,,Kas tai?"

http://vimeo.com/2521215

Aukštyn