• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 26, 2024, 15:37:06

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Antrasis mūsų bendruomenės susitikimas

Pradėjo Giedrė, kovo 08, 2014, 07:45:23

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Varlė keliauninkė

Einama maziausia po du. Ne visi megsta ir gali dideleje grupeje eiti. Kaip kam geriau, savo tempu, bet ne per letai - iki tamsos reiketu nusigauti i vieta. Poilsio daznumas tiesiogiai proporcingas trukmei. Ilgiau ilsiesi - maziau kartu ilsiesi. Gaudavosi kokie trys stabtelejimai po 20 min.

Tiesa, butu gerai, kad atsirastu bent vienas forumietis su automobiliu Siluvoje - parvezt veluojanciu ar siaip maza kas gali nutikti.

Ir laukiu, ka pasakys likusi vyrija

kukulis

Labai įdomi idėja su tuo ėjimu. Beveik garantuotai žinau kas dar dalyvautų. Vienas mano pažįstamas katalikas, nuolat dalyvauja visokiuose Lietuvos maratonuose; jis visokiuose ir piligriminiuose žygiuose dalyvauja .. tik šito forumo turbūt dar nežino :)

Diak. Tomas M.

Viena iš misijų rekolekcijų dalyviams galėtų būti - atvesk į bendruomenę draugą  O:-)

arabele

labai smagi idėja visai norėčiau prisijungti

Silvija

Citata iš: kukulis  balandžio 22, 2014, 17:47:49
Labai įdomi idėja su tuo ėjimu. Beveik garantuotai žinau kas dar dalyvautų. Vienas mano pažįstamas ...

O tu pats?

Varlė keliauninkė

Tikrai, kukuli, o tu?

Arabele, išties, būtų labai smagu, kad prisijungtum. Jeigu važiuotum autobusu, štai čia yra tvarkaraščiai, tavęs palauktume ir išeitume vėliau :-)
http://www.autobusubilietai.lt/index.php?cl=select&fnc=searchByStopId&travel_from=1614-1&travel_to=589-2,589-1

Būtų gerai, kad apsisprendę eiti dar šią savaitę tai pasakytų čia, nes nakvynės šeimininkui reikia pasakyti žmonių skaičių (nakvynė nekainuos, tik maistas).
Tie 40, o tiksliau 38 km, yra tikrai įveikiami ir nelabai pasiruošusiems, reikia tik nusiteikimo ir pasitikėjimo Apvaizda, kad suteiks jėgų bet kokiomis aplinkybėmis.
Taip pat netylėkite ir tie, kurie sugalvos atvažiuoti sekmadienį savo transportu :-)

Silvija

Maistas, kiek suprantu, bus suneštinis? Ta prasme, už jį ten susimokėt irgi nereiks :)

kukulis

Citata iš: Silvija  balandžio 23, 2014, 17:32:41
Citata iš: kukulis  balandžio 22, 2014, 17:47:49
Labai įdomi idėja su tuo ėjimu. Beveik garantuotai žinau kas dar dalyvautų. Vienas mano pažįstamas ...

O tu pats?

Tikrai norėčiau! Gegužės 17 ?

O kokia programa? Einant kažkokią maldą gal ar giesmę, ar Šventąjį Raštą skaitysim?

Varlė keliauninkė

Valio. Keturi pasiryžėliai (arabelė, Silvija, kukulis ir aš) yra :)
Klausimas 1: kokiu transportu žadate atvažiuoti į Ariogalą?
Klausimas 2: ar bus neinančių, kurie atvyks šeštadienį vakare ar sekmadienį?

Dėl programos, kukuli, tai ji laisva - aišku melsimės (patys pagalvokit, kokia intencija, kokias maldas) aišku, kalbėsim, ir aišku, tylėsim. Kartu.
Maistas taip, suneštinis, nes į parduotuvę Šiluvoje nespėsim :), bet pakeliui Betygaloje ir Žaiginyje bus veikiančios dieną. Būtinai pasiimti gerti vandens, šiltą neperpučiamą drabužį, nes gegužį vėjas dar būna šaltas, o ypač laukuose, ir miegmaišį. Kuo mažiau daiktų.

kukulis

Aš tai siūlyčiau kitai daliai, kurie neis pėsčiomis, nuvažiuoti tiesiai į Šiluvą ir jau ten laukti ėjikų su duona ir druska ;)

Silvija

Citata iš: Varle keliauninke  balandžio 24, 2014, 04:44:59
Dėl programos, kukuli, tai ji laisva - aišku melsimės (patys pagalvokit, kokia intencija, kokias maldas) aišku, kalbėsim, ir aišku, tylėsim. Kartu.

Nes tik taip kai kuriems kūnams bus įmanoma įveikti trasą O:-) Kaip Tomas sakė, kuo daugiau valios pagalba savo kūną patiki Dievui, tuo mažiau jis būna inkaru.

Varlė keliauninkė

Turiu mintį paankstinti datą - gegužės 10-11, jei tiks nakvynės šeimininkui. :) Nes piligrimų sezonas prasideda, ir didėja nakvynės poreikis tokiems visiems..
Kaip reaguojat?

Silvija


Varlė keliauninkė


Silvija

Prisijungsiu. Būtų gerai žinot kada ir iš kur tiksliai išvyksta.

kukulis

Aš turbūt nenakvosiu. Kviesiu žmoną, kad mane į Kauną parvežtų  8)

Silvija

Tegul atvyksta žmona su vaikiukais ir su nakvyne, būtų labai fain ;) Galima jau ir palapinę pastatyt.

Pilgrim

Deja, būsiu tomis dienomis kitame Lietuvos krašte:
2014 m. gegužės 9 –11 d. dvasinės atgaivos savaitgalis "Apie tikėjimą kitaip"
2014 m. gegužės 16 –17 d.  kelionė ir susikaupimas pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise

Varlė keliauninkė

Palapinių neprireiks - ten vietos daug, visas antras aukštas, tiesa viena patalpa visiems - sąlygos kaip visiems piligrimams - minimumas :) Nusiprausti ir arbatos išsivirti galėsite.

sparnai

man dalyvauti ko gero nepavyks. Bet 18diena esu isipareigojusi Siluvoje dalyvauti sutvirtinimo sakramento priemime, taigi jei butu  susitikimas kazkaip pratestas iki 18tos dienos, gal bent trumpam galeciau susibegti ir pasidziaugti.