• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
rugpjūčio 03, 2021, 01:51:58

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
"Skaitant Pranciškaus motu proprio ir paaiškinamąjį laišką vyskupams, atrodo, kad naujas taisykles įvedęs popiežius siekia užbaigti tai, ką jis vadina piktnaudžiavimu senąja liturgija, kai kurioms tradicionalistų grupėms Benedikto XVI suteikta privilegija pasinaudojus tam, kad sukurtų paralelinę Bažnyčią, kurioje atmetama ne tik reformuotoji liturgija, bet ir visas Vatikano II Susirinkimo mokymas, bei, ne paslaptis, paties dabartinio pontifiko mokymas."

https://www.bernardinai.lt/liturgines-benedikto-xvi-vizijos-pabaiga/
2
Bendros diskusijos / Ats: Traditionis Custodes - Ju...
Last post by Silvija - liepos 31, 2021, 05:29:38
Mano nuomone, tai propagandinis filmukas, o jo vaisiai - Bažnyčios skaldymas. Tokie dalykai vadinami "tikėjimo pavertimas ginklu" .

"J. Alleno nenustebino tai, kad daugelis kritikų popiežiaus poziciją įvertino kaip smūgį konservatoriams – taigi ir kaip veikimą liberalų interesų naudai. Ar esama kito būdo suprasti Šventojo Tėvo sprendimus?"

https://www.bernardinai.lt/popieziaus-pranciskaus-alergija-tikejimo-politizavimui/
4
Praktinė katalikybė / Ats: Katalikai ir politika
Last post by Silvija - gegužės 01, 2021, 03:43:49
Kad ir kokia propaganda būtų vykdoma Maršo metu, tai kiršina žmones. Pametamas pagrindinis tikslas iš akių. Dėl tradicinės vyro+moters šeimos sutaria visi, kurie ketino ten dalyvauti, bet daugeliui yra nepriimtina, kad jų laisva valia kažkas pasinaudos kitiems politiniams tikslams siekti. Čia esmė.
5
Bendros diskusijos / Ats: Kaip "Didysis Perkrovimas...
Last post by Silvija - gegužės 01, 2021, 03:36:55
O man atrodo, kad kas turi tokių ketinimų, anksčiau ar vėliau tai padarys. Arba bent jau nuolat murmės prieš KB. Nes ne pastarieji įvykiai yra priežastis tokio murmejimo, o senas nepasitikėjimas. To priežasties reiktų ieškoti giliau.

Kas bevyktų aplink mus, mūsų tikslas turėtų būti vienas - gyvent Kristaus evangelija. Visoki skaldymaisi ir revoliucijos - pasaulio reikalai. Kristus nebuvo revoliucionierius šia prasme, nors ir kaip labai buvo tikėtasi to.
6
Praktinė katalikybė / Ats: Katalikai ir politika
Last post by Diak. Tomas M. - balandžio 30, 2021, 21:34:35
Eugenijau, o kas yra "antivakserių propaganda"? Gal galėtum plačiau aptarti? Įdomu būtų padiskutuoti, nes tikriausiai, man irgi būtų užklijuota antivakserio etiketė  ::)
7
Bendros diskusijos / Ats: Kaip "Didysis Perkrovimas...
Last post by Diak. Tomas M. - balandžio 30, 2021, 21:31:34
Aš nesakiau, kad "visi", sakiau "JAV katalikai" ;)

Manau yra svarbu, kad ta informacija būtų aptariama, nes žmonės, pasipiktinę tokiais dalykais, palieka Bažnyčią ir ieško namų kitur, kaip pvz. Ortodoksų gretose.
8
Praktinė katalikybė / Ats: Katalikai ir politika
Last post by Eugenijus - balandžio 29, 2021, 13:56:27
Norėjau ir aš prisijungti prie šeimų maršo. Tačiau gavau žinių, kad tas maršas gali būti panaudotas antivakserių propagandai. Todėl atsisakiau.
9
Praktinė katalikybė / Ats: Katalikai ir politika
Last post by Silvija - balandžio 29, 2021, 05:26:39
Kartais atrodo, kad tikintieji dega ne tiek vienas kito meile ir Dangaus karalystės siekiu, kiek siekiu teisingumo šioje žemėje. Ir tuomet priimtini  tampa bet kokie tikslo siekimo būdai. Šeimos maršas kaip politinė akcija buvo priimtina ir svarbi, kol jos vadu tapęs Orlauskas visko nesugadino. Planavau dalyvauti šiame renginy su sąlyga, jei jis turės tą pačią Baltijos kelio dvasią. Deja...

Vyskupai išreiškė savo poziciją nedalyvauti ir norėtųsi, kad tikintieji nesiimtų etikečių klijavimu ar piktinimusi, neva tai buvo politkorektiškumu remtas sprendimas. Esu įsitikinus, kad tai išmintingas žingsnis.

https://lvk.lcn.lt/naujienos/,460

Be kita ko, niekam nėra uždrausta dalyvauti akcijoje, priešingai, kai kurie kunigai netgi kviečia tai daryti:


https://www.youtube.com/watch?v=7vzQ_91ymZg

Vis dėlto, aš manau, kad dalyvaujant reiktų būti pasiruošusiem ir tokiom  provokacijom, kai netyčia galima tapti masės, demonstruojančios nepakantumą, dalimi ir skaldymosi įrankiu.
10
Bendros diskusijos / Ats: Kaip "Didysis Perkrovimas...
Last post by Silvija - balandžio 29, 2021, 04:06:38
Citata iš: Diak. Tomas M.  balandžio 24, 2021, 03:12:58Keista, bet Lietuvoje rodos niekas apie šį reiškinį nežino.  :-\

Tomai, jei nešneka, tai dar nereiškia, kad nežino (arba nemato prasmės kalbėti).

Kas link popiežiaus, manau Tu perlenki sakydamas, kad visi katalikai JAV taip mano.
Puslapiai1 2 3 ... 10