• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 01:36:37

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Prašau maldos

Pradėjo Saulė, sausio 16, 2014, 12:57:31

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.


kukulis

Gal galėtumėte už mane kokią maldą sukalbėti?
Nes šiandien viskas darbe erzina ir nervuoja. Atrodo nekenčiu visų bendradarbių ir paties darbo.

Giedrė

+ 1 TM už kukulį. Linkiu daugiau vilties :)

Varlė keliauninkė


Silvija


Jazminas


arabele

 [-O< meldžiuosi už kukuli, tikiuosi kad viskas jau susitvarkė. Ir labai prašau visų jūsų maldų už mano tėtį, kuris serga ir visiškai praradęs viltį ir norą toliau gyventi. Dar prašau maldos už mama kad ji atrastu vidine ramybę ir stiprybės būti šalia tėčio.

Giedrė

1 TM Arabelės intencija ...

kukulis

Vieni dalykai susitvarko, atsiranda kiti .. turbūt taip visą gyvenimą bus  ::)
Ačiū už maldas :)

Linkiu Arabelės šeimai ir jos tėveliams vilties ir ramybės  [-o<

Varlė keliauninkė


arabele


Silvija


vida

Prašau Viešpaties gailestingumo ir šv. Teresėlės užtarimo Arabelės tėveliams

Jazminas

Citata iš: arabele  birželio 10, 2015, 05:14:07
... prašau visų jūsų maldų už mano tėtį... prašau maldos už mama...

[-O<

Daluze

Labai prasau pasimelsti uz mano seima, kad Jezus islaisvintu musu seima is skolu. Tai darosi nebepakeliama...

kukulis

 [-o<


[Koh 1,2-3]
2 Rūkų rūkas! – sako Koheletas. –
Rūkų rūkas! Viskas yra rūkas!
3 Kokia nauda žmogui iš viso jo sunkaus triūso,
kuriuo jis triūsia po saule?

Silvija

Daluze, remtis į Jėzų teisinga, bet Jis iš skolų neišlaisvins. Ir skolos skoloms juk nelygu (nežinom koks Tavo atvejis). Viena, kai žmonės ima paskolas norėdami geriau gyventi ir kita, kai skolintis yra priversti iš skurdo. Pirmu atveju mūsų visuomenė turi išmokti savo įgeidžių tenkinimo, gyvenimo "ne pagal kišenę" pasekmių pamoką, kitas gi atvejis bado pirštu į bendruomenės nebuvimą ir susvetimėjimą, čia jau kalti tie, kurie praeina pro šalį. Turime įvertinti priežastis, atgailauti ir tuomet Viešpats padės situacijai keistis.

Jei jums kartais būtų reikalinga kokia nors konkreti parama, bent laikinai palengvinanti naštą, parašyk mums.

Meldžiu Dievą gailestingumo jūsų situacijai  [-O<

Varlė keliauninkė

Prašančiam duok... Mt 5, 42
+

Monika

Laba diena. Šiuo metu sergu sunkia fizine ir dvasine liga. Ar galėtumėt už mane pasimelsti?

Varlė keliauninkė

Monika, zinok jau kuris laikas uz Tave meldziuosi +