• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 07:15:11

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 6 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Augucka


kukulis


Augucka

Aciu visiems, kad priimat sita paklydele :D

Tik gaila, kad sis forumas patiria kazkokia prismirtine agonija. Kur dingo Tomas, Silvija? Kas nutiko? Ar tikejimas apleido? Ar tiek uzsiverte buitimi ir darbais, kad nera kada net apie krikscioniska bendryste pagalvoti?

Donatas

Spalio mėnesį visi rožinį meldžiasi, nelabai yra kada rašyti  :read:

Silvija

Sveiki :) Augucka, gyvenimas eina į priekį, forumas iš tiesų praranda tą žavesį, kurį turėjo. Susirašom su kai kuriais žmonėmis kitais būdais, ne viešai, su kai kuo net palaikom artimą ryšį. Viskas tvarkoj su ta krikščioniška bendryste ;)

Donatai, Rumšiškėse nuo spalio 20 d. startuos Gerojo Ganytojo Katechezė 3-6 metukų vaikams. Nežinau kokio amžiaus Tavo vaikučiai, jei domina, rašyk.

Eugenijus


Diak. Tomas M.

Gal išėjome į dykumą? Kas žino, ateis laikas, grįšime iš dykumos...

Man forumas yra kaip kokia vieta, kur žmonės gali susitikti, kaip klasiokai, kad ir po 10 metų, ar kaip muškietininkai, kad ir po 25-erių 🙂

Šaunu, kai yra ta vieta, kur ateini, gali palikti raštelį, kaip Jeruzalės Šventyklos sienoje... ir jį tikriausiai ras tas, kuriam palikai...

Man kažkaip būdavo liūdna, nes aš kaip tas kareivis iš vakarų fronto... ateinu su liūdnom naujienom ir rodos vis liūdinu kitus, o kiti nesupranta, kodėl aš taip elgiuosi. Na, gal dabartiniai įvykiai JAV ir kitur kažkiek nušviečia esamą padėtį...

Vakarų fronte nieko naujo...

Ezra

Citata iš: kukulis  sausio 30, 2014, 04:32:25Bendruomenė: Marijos Legionas

linkėjimai
Kukulis


Gerbiamas Kukuli, žinau Jūsų žymius pasiekimus. Kaip ir go, taip ir IT srityje.
Jūs skelbėtės, kad priklausote ,,Marijos legionui". Aš taip pat jam priklausau.
Supratau, kad atkuriate Marijos Legiono svetainę. Gal galėčiau kuo padėti? Esu tokius dalykus daręs.

Augucka

Citata iš: Tomas M.  gruodžio 01, 2018, 23:57:44Gal išėjome į dykumą? Kas žino, ateis laikas, grįšime iš dykumos...


Aš išėjus į dykumą buvau dvejiems, o gal ir ilgiau, metams...
Širdy buvo tuštuma, abejonė, nepasitikėjimas ir kiti dalykai... Kažkaip iš lėto bandau sugrįžti į savo dvasinį pasaulėlį.

Diak. Tomas M.

Geriau vėliau, negu niekad ;) Kas mūsų neužmuša, padaro mus stipresniais  :armor:

Lukas

Laba diena,labas vakaras.
Esu vienišas katalikas tarp drungnų arba netikinčių asmenų. Liūdna,kad neturiu giliai tikinčių,arba bent kurie domisi,kad turėčiau su kuo bent retkarčiais pabendrauti.
  Visas mano asmeninis ryšys su Dievu ir su tikinčiaisiais yra tik per Marijos radiją arba internetas: youtube ir kiti internetiniai resursai. Gyvo bendravimo neturiu. Čia su jumis bus toks pat virtualus ryšys. Bet man labai reikia tikėjimo žinių, taikių diskusijų, gilinimosi į tikėjimo Tiesas. Čia yra ir mano daug kaltės, kadangi dirbu keliuose darbuose, turiu pareigą išlaikyti šeimą, dukra studentė Vilniuje ir 9 metų sūnus.Nemažai turiu įsipareigojimų, bet su Dievo pagalba viskas vyksta sklandžiai.
 Šiuo metu esu gerbėjas (fanas) Marijos Valtortos regėjimais. Taip pat esu fanas s. Faustinos, šv.Pijaus iš Petrielčinos ir daug kitų Dievui pasišventusių žmonių. Pavyzdžių kuo sekti turiu pakankamai.
 Tai toks bus trumpas mano prisistatymas. Norėčiau prie jūsų prisijungti, kaip prie bendraminčių bendrijos, kad nesijausti vienišas, užsidaręs su savo pamąstymais krikščionis.

Kaštonas


Diak. Tomas M.

Sveikas, Lukai, smagu kad prisijungei :thumbup:

Nors šis forumas pastaraisiais metais labai pritilo, bet nemažai žmonių palieka didžiuosius socialinius tinklus dėl privatumo sumetimų, tad gal ateis naujas forumų "aukso amžius" :)