• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 18:18:21

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Vyriškas dvasingumas

Pradėjo Diak. Tomas M., sausio 09, 2015, 02:54:32

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Na na, nebuvai? :)

Kur du ar trys susirinkę mano vardu, ten ir aš esu tarp jų
Jau tiek laiko esu su jumis, ir tu, Pilypai, vis dar manęs nepažįsti!

Vadinsiu tave dabar Pilypu  :D

Diak. Tomas M.

Tai kur gi mes esame atsivėrę - į save ar į pasaulį (išorę)? Man labai patiko šis palyginimas:

Nuo guru iki Jėzaus. Tėvas Juozapas - Marija Verlanas.

Pilgrim

CitataTai kur gi mes esame atsivėrę - į save ar į pasaulį (išorę)?
Nei į save, nei į išorę - o Jėzui.

Silvija

Naudininkas: kam?  :-\

Ačiū už kryptį!

Ir Tomui ačiū už nuorodą, seniai žiūrėjau tą video. Bet taip sutapo, kad savaitgalį teko mėgautis budistiniu filmu, kurį, manau, daugelis katalikų žiūrėtų, kaip kukulis minėjo, su pasitikėjimo nuostata, be kritiškumo. Ir tada... :o Labai vyriškas ir dvasingas filmas :), viename epizode guru užsiklijuoja akis ir burną popierėliais, kuriuose hieroglyfais užrašyta "išėjimas" ir nusižudo...

Varlė keliauninkė

Citata iš: Pilgrim  sausio 13, 2016, 05:35:36
Nei į save, nei į išorę
Vandenėlis.. Šneki lyg nebūtum skaitęs dykumų tėvų :)

Silvija

Pratęsk, ką tie dykumų tėvai ;)

Varlė keliauninkė

CitataŠis kelías veda mus per tris dar šv. Augustino išskirtas tikrovės plotmes: 
,,už mūsų" (extra nos) plytintį materialųiį pasaulį
,,viduje mūsų" (inim nos) gyvuojančią sielą
,,virš musų"(supm nos) esančią dieviškumo sritį
Bonaventūra su Augustinu tai skaitė dykumų tėvus.. Dėkoju Kaštonai

Kaštonas


Pilgrim

ir pratęsiant Augustiną:
per Jį, su Juo ir Jame.

Diak. Tomas M.

Citata iš: Pilgrim  sausio 13, 2016, 05:35:36
CitataTai kur gi mes esame atsivėrę - į save ar į pasaulį (išorę)?
Nei į save, nei į išorę - o Jėzui.

Bet tu juk turi visoje kūrinijoje atpažinti Kūrėją, ar ne ;)

Diak. Tomas M.

Pilnas vysk. Thomas J. Olmsted apaštališkasis kreipimasis į vyrus:

Audio:
Into the Breach - UNOFFICIAL AUDIOBOOK (English Unabridged)

Ir prisegu PDF.

Diak. Tomas M.

Nuostabus vyriško ir moteriško dvasingumo pavyzdys: vyrai ant kelių meldžiasi priešais striptizo klubą ("karo lauke"), tuo metu moterys Švč. Sakramento adoracijoje meldžiasi už tuos tikėjimą liudijančius vyrus ("laukimas namie").

Tokie gyvo tikėjimo žmonės ir yra Bažnyčios atgimimas ir ateitis.

CitataFranciscan University of Steubenville. At 8:30 on Friday nights guys and gals gather at the circle outside of Ss. Kolbe and Clare Hall for some red-light activity. The guys go to a nearby town where there is a known "gentlemen's club." The gals go to a chapel where there is the Blessed Sacrament.

The guys approach the club and its red lights, but they keep their distance. Across the street they stand, they kneel, they pray the rosary. They pray the Divine Mercy chaplet. They remain there, opposed to the culture that begets the sex industry. They provide a witness of true masculinity: that a man does not objectify women, but stands up for the inherent dignity of each woman. A man does not debase himself by seeking women to dominate or use, but upholds his dignity by protecting hers.

The gals, meantime, pray for the men and their witness, and pray for the men and women giving and taking their bodies in that red-light industry. The gals pray in a chapel where a different kind of little red light, a single flickering candle lamp, signifies the Presence of the Body of Christ, given once, for all time, for all.

The "Red Light Ministry" is entirely student-led and student-organized. It is not always the most well-attended, and it is not the best-known activity on campus. But week in and week out, these joyful disciples wage the battle for souls, the gals through their spiritual motherhood interceding for the guys; the guys, thus empowered, bringing the light into the dark place. And the darkness cannot overcome the Light they bring.

Varlė keliauninkė

Kažkaip.. labai amerikoniška :)
Tie vyrai, tam tikra prasme jau "atsiėmė savao užmokestį", nes mano galva geriau, kai "kairė nežino, ką daro dešinė".

Diak. Tomas M.

Aš kažkaip kitu kampu matau šią situaciją. Jie yra tie akmenys, kurie šaukia. Jie parodo, kad yra žmonių, kuriems "ne tas pats".

CitataAš jums sakau: kas išpažins mane žmonių akivaizdoje, tą ir Žmogaus Sūnus išpažins Dievo angelų akivaizdoje. O kas manęs išsigins žmonių akivaizdoje, to bus išsiginta Dievo angelų akivaizdoje.

Panašiai, kaip žmonės stovi prie abortų klinikų ir meldžiasi Rožinį. Ir kas įdomu, JAV abortų klinikos užsidarinėja negirdėtais mastais, o kai kurios moterys pasuka atgal ir kūdikiai būna išgelbėti.

Diak. Tomas M.


Kaštonas

Dvasingumas. Kas yra dvasingas žmogus?!

Marijos radijas
Katechezė
kun. Aldonas Gudaitis SJ.
http://www.marijosradijas.lt/transliacijos/63712-2016-09-05-09-00-katecheze.html

Diak. Tomas M.