• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 06:52:47

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 09, 2016, 19:12:57
Tai dabar reik karmą per skaipa sureguliuoti?

Tai yra įmanoma jei to reikia.


1) Ar tiki į vieną Dievą, ar į daugelį dievybių?

Aš žinau jog yra vienas pirmapradis visko atsiradimo taškas, tikėjimas su tuo neturi nieko bendro, nes man tai yra patyrimas kurį aš prisimenu. Skirtingi šaltiniai tai vadina skirtingai. Religijoje tai vadinama Dievu, moksle Didžiuoju sprogimu ir pan. Taipogi suvokiu jog dievybės irgi egzistuoja, bet žmonės nepilnai supranta kas tai yra, todėl apie tai pasakoju savo dokumentikoje.

Kaštonas

"Tai yra įmanoma jei to reikia."
Žinau Donatai, kad tai įmanoma. Todėl parašiau.

Manau į teisingą forumą pataikei.
Šiame forume renkasi (užsuka) Dievo vaikai. Taip pat tie kurie patiria "gimimo skausmus". Ir anot tavęs "pagal skirtingus šaltinius"-"prisimena". "Tampa".
Taigi tau tai bus sekantis etapas.

Padarykime kitaip.

Perskaitęs forumą, ar tu turi klausimų?

Donatas Banaitis

Taip, turiu vieną klausimą jums forumiečiams. Kaip manote, kokie turėtų būti mūsų individualūs bei kolektyviniai konkretūs veiksmai kad pasaulis susivienytų ir gyventų taikoje bei harmonijoje?

Kaštonas

Donatai, tu prieštarauji savo paties taisyklėmis.

Nėra tokio kaip tu sakai "mūsų" Kadangi tu esi iš kitos planetos.

Kiekvienas iš mūsų turi (kaip kurie ieško) santykį su Kūrėjų. Ty konkretus veiksmai kyla ne iš kūrinio bet iš jį siuntusio Kūrėjo. Kiekvienas turime savo misiją.
Žinoma mums visiems yra viena bendra.

Taip kaip mokinami, viešai savo misijomis nesidaliname. Nebent susibėgimuose. Mūsuose tai vadinama maldos grupelės. Tavo akimis šios "nematomos".

Koks Donatai TAVO pats, pats didžiausias troškimas?

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 05:32:03
Donatai, tu prieštarauji savo paties taisyklėmis.

Nėra tokio kaip tu sakai "mūsų" Kadangi tu esi iš kitos planetos.

Koks Donatai TAVO pats, pats didžiausias troškimas?

Mano suvokimu visi esame iš to paties kūrimo, tad skirstymas aš esu Lietuvis tu Latvis, aš esu Krikščionis tu musulmonas, aš esu iš Žemės tu iš Sirijaus yra nesusipratimas kuri reikia ištaisyti šioje planetoje norint gyventi taikoje ir harmonijoje.

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 05:32:03
Koks Donatai TAVO pats, pats didžiausias troškimas?

Mano pats didžiausias troškimas yra suvienyti planetą, kad panaikinti čia esančią kančia ir izoliaciją nuo kitų visatos civilizacijų, bei galėti vėl laisvai keliauti po visą kūniją, kas anksčiau buvo galima, o dabar esame įkalinti šioje planetoje.

kukulis

Donatai,

2) ar tiki į Dievą, kuris visa sukūrė, ar labiau į dievybę kuri pati yra pasaulio dalis?
3) Ar tiki į Dievą, kuris yra asmuo, ar labiau į beasmenę energiją?

Kaštonas

Mūsų Dievas, tave Donatai aplenkė.
Kiekvienam savo vaikui davė (duoda) savo Dvasią. Ir šie turi (turės) ramybę (harmoniją)
Kiekvienas vaikas žino, kad be šios Dovanos, negali nieko nuveikti.
Taigi pats Dievas mus vienija, kai kuriuos jau suvienijo.


Kaip pasireiškia tavo kančia?

Donatas Banaitis

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 06:02:14
Donatai,

2) ar tiki į Dievą, kuris visa sukūrė, ar labiau į dievybę kuri pati yra pasaulio dalis?

Aš žinau kad esu siela kuri yra kūrimo dalis.

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 06:02:14
3) Ar tiki į Dievą, kuris yra asmuo, ar labiau į beasmenę energiją?

Žinau kad esu individuali siela gyvenanti kūne, protas kuris save asocijuoja su kūnu turi asmenybę kurią suformavo šio gyvenimo patyrimas, bei sielos patirtis iš praeitų mano gyvenimų, o sielos atsiradimo šaltinis yra beasmenė esybė.

Ačiū už klausimus

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 06:07:07
Mūsų Dievas, tave Donatai aplenkė.
Kiekvienam savo vaikui davė (duoda) savo Dvasią. Ir šie turi (turės) ramybę (harmoniją)
Kiekvienas vaikas žino, kad be šios Dovanos, negali nieko nuveikti.
Taigi pats Dievas mus vienija, kai kuriuos jau suvienijo.


Neatsimenu kad būčiau kada su dievu lenktyniavęs, bet kad dievas mus vienyje su tuo pilnai sutinku

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 06:07:07
Kaip pasireiškia tavo kančia?

Matant žmones kurie neturi už ką pavalgyti ir serga baisiomis nepagydomomis ligomis, ir niekas jiems negali padėti, nes meluoja jog sprendimų šioms problemoms nėra.

kukulis

CitataAčiū už klausimus

Prašom, bet tu neatsakei nei į (2) nei į (3).
Juk nieko neklausiau apie tavo sielą :D

Dar sykį klausiu, bet kitaip formuluoju klausimus:

2) Ar tu tiki į Dievą, kuris buvo prieš visatos sukūrimą, ar į  tokį, kuris atsirado kartu su visata. Dar kitaip: ar tu tiki į panteistinį Dievą?

3) Ar tiki į Dievą, su kuriuo galima bendrauti, ar į labiau į dėsnių visumą, kurią galime valdyti, panašiai, kaip atlikdami mokslinį eksperimentą?

Donatas Banaitis

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 06:21:51
CitataAčiū už klausimus

Prašom, bet tu neatsakei nei į (2) nei į (3).
Juk nieko neklausiau apie tavo sielą :D

Dar sykį klausiu, bet kitaip formuluoju klausimus:

2) Ar tu tiki į Dievą, kuris buvo prieš visatos sukūrimą, ar į  tokį, kuris atsirado kartu su visata. Dar kitaip: ar tu tiki į panteistinį Dievą?

Taip žinau kad visata gimė iš "Dievo" per kūrimo procesą

p.s. turiu naudoti kabutes terminui "Dievas" nes mano ir jūsų "Dievo" suvokimas gali skirtis, netgi jei mes ir sutariame ties terminais.

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 06:21:51
3) Ar tiki į Dievą, su kuriuo galima bendrauti, ar į labiau į dėsnių visumą, kurią galime valdyti, panašiai, kaip atlikdami mokslinį eksperimentą?

Žinau kad "Dievas" yra tai su kuo aš turiu ryšį per meilę, ir pagal individualų susitarimą su juo viską galima pakeisti tiek savyje tiek pasaulyje.

Džiaugiuosi galėdamas padiskutuoti jūsų forume, ačiū už galimybę. Tikiuosi šį kartą labiau atsakiau į klausimus.

Augustas

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 06:21:51
CitataAčiū už klausimus

Prašom, bet tu neatsakei nei į (2) nei į (3).
Juk nieko neklausiau apie tavo sielą :D
Kukuli, Donatas B. atsakė į Tavo trečiąjį klausimą, jis tiki į beasmenę dievybę. Žiūr.:

Citatao sielos atsiradimo šaltinis yra beasmenė esybė.


Kaštonas

Matai, Augustai, vėliau naujasis draugas sako palaikąs ryšį.

Donatai, kai ištiesų norėsi tai ką rašai, pirmiausia mesi iš galvos jog atėjęs iš Sirijaus ir nori keliauti į Plutoną. ( BUSI SAZININGAS)
Taigi.
Šachas ir matas.
Todėl, kad visi žmonės trokšta vieno. Mylėti ir būti mylimiems. Grįžti pas Tėvą!

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 08:16:44
Šachas ir matas.
Todėl, kad visi žmonės trokšta vieno. Mylėti ir būti mylimiems. Grįžti pas Tėvą!

Pilnai sutinku

"( BUSI SAZININGAS)"

Tai ką sakau yra tai ką suvokiu, nes taip viską atsimenu, nežinau kaip galima būti sąžiningesniam.

"jis tiki į beasmenę dievybę"

Bet taipogi suvokiu kad yra ir asmenybės kurios asistuoja kūrimo procesą, tą darome ir mes nepriklausomai nuo to ar tą pripažįstame bei suvokiame are ne. Pvz. tu pasodini gėlę ir ją laistai, o dievas ją išaugina. Tas pats ir su mūsų kūnu tu gimsti bet tau juk nereikia prižiūrėti kad tavo kūnas augtų, jis pats auga su dievo pagalba, o tėvai gali tam asistuoti sukurdami palankias sąlygas.

Kaštonas

Donatai, atsiminti ir suvokti yra visiškai skirtingi dalykai. Patirti dar kiti.

Mes. Vėl Donatai tai ne mes.
Iki mes labai ilga kelionė.

Ar tu nori ją pradėti?

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 09:11:12
Donatai, atsiminti ir suvokti yra visiškai skirtingi dalykai. Patirti dar kiti.

Pilnai sutinku
[/quote]

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 09:11:12
Ar tu nori ją pradėti?

Taip pradėkime ją nuo šios akimirkos

Kaštonas

Ar tu tikrai to nori?
Tai bus nelengva.
Neskubėk su atsakymu.

Donatas Banaitis

Kai vykome į šią misiją žinojome kad bus sunku, bet vistiek tam pasiryžome. Tad aš tikiu žmonija ir žinau kad su dideliu noru mums pavyks suvienyti pasaulį su visa dievo kūrinija.

Kaštonas

Turim problemą Donatai.

Tavo pradžios savoka neatitinka visų tų kurie čia renkasi.

Ar žinai kas yra new age?

Donatas Banaitis

Jei turime problemą pamėginkime ją išspręsti, suraskime bendrus taškus ties kuriais galime sutarti. O "New age" yra žmonės kurie masto ne pagal senas nustatytas taisykles, bet atneša naują mastymo modelį kad suteikti pasauliui daugiau pasirinkimo laisvės.