• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 24, 2024, 16:55:01

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Mykoliuko tikėjimas

Pradėjo Mykoliukas, sausio 15, 2017, 15:41:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Mykoliukas

Citata iš: Tomas M.  sausio 14, 2017, 20:56:37
Ne tai, kad Dievas ko nors negali, bet Dievas niekuomet neprieštarauja pats Sau ir niekuomet nesikeičia, nes Jis yra tobulas.
As tai netikiu, kad Dievas nesikeicia. Niekur to neuzfiksavau dar. Net su mikroskopu ziurint i nieka, matosi gimstancios daleles. Jei Dievas nekistu jis butu mires. Tai mes su mikroskopais ziurime i mirti. Bet net is mirties kazkas gimsta.

Kas jei ne zmogus nesioja Dieva? Dievo nesiotojas yra zmogus.
Jei as pro langa matau pokyti, o as ziuriu i Jo Kurini, as esu dalis Jo Kurinio. Kadangi Dievas Visagalis, Jis ir pro mano akis stebi pasauli.
Dievas daro ir nedaro viska vienu metu. Jis ir ziuri pro mano akis ir neziuri. Si sistema, bendrai sukurta potenciale. Dar daugiau, butu sveikiau sakyt, jog As nezinau koks yra Dievas iki kol pats neisitikinau, nes visos isvados padarytos remiantis Sventomis knygomis yra labai ir labai krastutines.

Siaip kiek matau, Zmogus irgi sau visiskai nepriestarauja, nes bet ka, betkokia beprotiskiausia ideja, galima paaiskinti ir pateisinti. Jei labai panoret galima ir raudona su melyna sulyginti. O 4 pagrindines saveikos, kazkada buvo viena saveika ir t.t. Visai, kaip Dievas ar ne? :)

Kad net tas pats faktas, kaip tam tikrom elementariosiom dalelem, zeme "jauciama" plokscia. Tai ziurint kieno atzvilgiu ir ka imsi. Tai zeme tam tikra prasme yra apvali, tam tikra prasme plokscia, tam tikra prasme hologramine, tam tikra prasme iliuzine, tam tikra prasme tai meile, tam tikra prasme tai pragaras/kalejimas, tam tikra prasme tai motina/isciai ir t.t. Tai ir su Dievu tas pats. Jis yra Viskas iskaitant Stebetoja. Ir Dievas pats Save Stebi per Stebetoja. Tarsi mano galva i mano vidu beperstojo suktusi ir vis giliau ir giliau stebetu pati Save. Uzdaras mechanizmas/ratas: Kurejas - Kurinys, Kurejas - Kurinys. Ir viskas tai vyksta akimirksniu. Del to nera ribos tarp Dievo ir Jo Kurinio. Tai vienas ir tas pats.

Aisku butu galima pasakyt, kad Dievas sukure tik Meile, Jis nekintantis, ir Jam nera poreikio Save pati stebet, o tik Kurinys mato, kintanti pasauli. Bet Juk Dievas nekvailas, Jis patalpino i kiekviena samones kvanta(siela) Save, nes kitaip zmogus nerastu kelio pas savo Kureja(pas save pati). Tas kvantas yra Siekis Dievo. Siela yra siekis Dievo. Bet siekis ir siekiamas ojbektas yra viena ir tas pats. Nes siekis reprezentuoja finale gaunama rezultata. Siela yra Dievo trupmena. O visos sielos yra Dievas. 

Sunus palaidunas iesko kelio pas savo Karaliu... ... tam, kad uzimtu Karaliaus vieta. Del to, kad sunus ir Karalius yra vienas ir tas pats.

Aisku butu galima pasakyt, kad Dailide ir stalas yra du atskiri objektai, bet juk Dailide,Tu(esme) paimi mediena(materija) ir savo minti(abstrakcija) transformuoji i stala(forma).
Esme, abstrakti forma, forma ir materija yra pats Dievas. Sios keturios materijos formos egzistuoja visalaika vienu metu. Del to Kurinys ir yra Kurejas.

Dievas neturi valios sukurti ar nesukurti Kurinio. Jei Dievas turi kazkokia funkcija tai jis ja ir padaro. Siuo atveju jo funkcija ir yra Kurinio sukurimas. O kurinio sukurimas, tai yra Dievo, Saves pacio susitraukimas su potencialu save atkurt isnaujo. Tai Dievas viska pergalvojo, numate ir pats per Save, Savo Kurinius atskleidineja Save. Ir jis net labai genialiai save apribodamas tarsi sukure Tamsa -Meiles nebuvima. Ir ta tamsa jam paciam padeda grizti pas Save pati, tik visiskai kitos kokybes.

Tai yra zaidimas su Leviatanu. Dievas sukure Leviatana ir pats su juo Zaidzia. Kai pagalvoji, koks jis Keistas.... Reik but pakankamai Isprotejusiu, kad sukurti zaisla ir su juo poto zaisti... Kaip tai gali but idomu? Idomu buna tik tada, kai tu zaidi su nezinomu zaidimu, kuris gali tave nustebinti, kuris su tavim gali konkuruoti, apgauti ir t.t. Del to Dievas pats nezino ka reiskia buti Dievu ir mes i Ta Busena ateisime kartu su Juo.

Aisku, kaip gali but, kad Dievas nezino, ka reiskia but Dievu, jei jis viska numate jau pries tai. Sito ir esminio dalyko jis numatyt negalejo, nes tam, kad suprast kas yra Dievas jis turejo patalpinti Save i Zmoniu akis. Ir paziuret koks Jisai pats yra is sono. Kol niekas nepamate Dievo, tol jis ir neegzistuoja. Jis sukure Save pati nematydamas. Jis budamas aklas potruputi atgauna rega ir pamato, koks Jis yra. Is esmes Jis dabar realiu laiku Save kuria. Atsimerkineja. Ir mes esame, Jo liudytojai. Mes Ji sukuriame. Ne Jis - Mus, o Mes - Ji. As-Mes-Jis.
Ir Dievas pats meldzia, kad Mes su Juo greiciau susitiktume, nes Dievas esame Mes patys. Kiek As prie Jo priearteju, tiek Jis prie Manes.

Amen.



Andrius4

Citata iš: Pilgrim  sausio 15, 2017, 15:17:16
nes pagal tavo logiką
CitataYra sakoma, kad Dievas negali meluoti. Bet ar tikrai negalį? Ar Dievas to nenori ir jam to nereikia?
Dievas gali meluoti, tačiau nenori, bet kai užsinorės visaip gali būti.
Čia ne tai, kad mano logika. Kartais man nepavyksta teisingai išreikšti minti. Tomas labai gerai išreiškė. Kai perskaičiau, pasakiau sau: Eh, kaip gi aš tai pamiršau :) 

Pilgrim

bet vėl grįžtam prie to pačio
ar yra Dievui negalimų dalykų ?

Andrius4


Pilgrim

o aš manau, kad yra ... pvz. Dievas negali meluoti

Sk 23,19 Dievas ne žmogus, kad meluotų, ir ne žmogaus sūnus, kad pakeistų savo nuomonę. Ar Jis pasakė ir nepadarys? Ar Jis kalbėjo ir neįvykdys?

Job 34,10 Vyrai, kurie išmanote, paklausykite manęs. Negali būti, kad Dievas darytų neteisybę ir Visagalis nusikalstų.

Andrius4

Pilgrim, Dievui nėra negalimų dalikų,  ir angelas tai pasako (Lk 1,37)  Ir Tomas gerai tai paaiškina. Bet žiūrėk, yra žmonių, kaip ir tu kaip ir aš, kur ką nors negalime, tiesiog negalime, nes neleidžia sąžinė. Techniškai tai galime, nes kiti gali ir daro, nu bet mes ne. Tai kaip gaunasi? Techniškai galėtume, bet dėl sąžinės negalime.   

Kaštonas

"As tai netikiu, kad Dievas nesikeicia. Niekur to neuzfiksavau dar."

Ps:146:6   Jis sukūrė dangų, žemę, jūrą ir visa, kas juose yra. Jis ištikimas per amžius

Gali pradėti nuo žodžio IŠTIKIMAS. Suskaičiuok kiek kartų paminėtas šis žodis.

Kaštonas

"bet vėl grįžtam prie to pačio
ar yra Dievui negalimų dalykų ?"

Yra. Aš noriu atsakyti.
Ar galiu?!


"Pilgrim, Dievui nėra negalimų dalikų," netiesa!!!!

Kaštonas

Ar gali Dievas sukurti tokį akmenį kurio Dievas negalėtų pakelti?

:celebrate:

Mykoliukas

Citata iš: Kaštonas  sausio 15, 2017, 17:00:37
Ar gali Dievas sukurti tokį akmenį kurio Dievas negalėtų pakelti?

:celebrate:
Aisku, kad gali Jis ir sukure akmeni, kurio negali pakelti. Mes gi sizifo darba atliekame, keliam savo nasta ir keliam akmeni, kurio pakelt negalime. Ir galu gale pakelsime su Dievo pagalba. Dievas savo gale pakeles akmeni, o savo kitame gale, kur egzistuoja Kurinys(mes), akmuo yra nepakeltas. Vidury kelio, kur susitinka Dievas ir Kurinys, kitaip tariant (abidvi Dievo puses), akmuo bus vienu metu ir pakeltas ir nuleistas. Tai Zmogui nesuvokiama, nes tam, kad tai suvokt, reik but toje pozicijoje. "Kvantiniame samones suolyje".

Pliusas ir minusas,gyvenimas ir mirtis pavirs i Viena ir neliks jokiu skirtumu isvis.

Kaštonas

Mykoliukai, kokį tikėjimą išpažįsti?

Mykoliukas


Kaštonas

Ar teisingai tave suprantu. Netiki tuo ką pats rašai?

Mykoliukas

Citata iš: Kaštonas  sausio 16, 2017, 03:29:19
Ar teisingai tave suprantu. Netiki tuo ką pats rašai?
Ka tai bendro turi su tema?
Ispazistu gyvenima.

Kaštonas

"Ispazistu gyvenima. "
Ką Dievas sakė -o, pagal temos klausimą ir tokį atsakymą?

Mykoliukas

Nezinau, man nieko nesake... Tau kazka sake?

Kaštonas

Apie ką kalbėsime, pagal temos klausimą?

Mykoliukas

Na as jau issakiau savo pozicija.

Kaštonas


Silvija

Citata iš: Mykoliukas  sausio 15, 2017, 15:41:21
Citata iš: Tomas M.  sausio 14, 2017, 20:56:37
Ne tai, kad Dievas ko nors negali, bet Dievas niekuomet neprieštarauja pats Sau ir niekuomet nesikeičia, nes Jis yra tobulas.
As tai netikiu, kad Dievas nesikeicia. Niekur to neuzfiksavau dar. Net su mikroskopu ziurint i nieka, matosi gimstancios daleles. Jei Dievas nekistu jis butu mires. Tai mes su mikroskopais ziurime i mirti. Bet net is mirties kazkas gimsta.

Ši teorija tik padeda paaiškinti Dievo Trejybės slėpinį, kai tarp trijų dieviškų Asmenų nuolat (amžinai) vyksta meilės vyksmas, o teisusis žmogus tame dalyvauja per Dievo malonę, vienas jis niekaip neišliktų gyvas. Visa kita materija, kaip žinome, taip pat yra laikina ir turi mirti. Bet amžinasis gyvenimas yra Dieve, kuris ne tai kad kinta, bet Jame vyksta bendravimas. Pagalvok apie tai, Mykoliuk ;)

Tiesa, o Tu krikščionybę ar išmanai?