• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 19, 2024, 14:26:56

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Mykoliuko tikėjimas

Pradėjo Mykoliukas, sausio 15, 2017, 15:41:21

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Mykoliukas

Citata iš: Silvija  sausio 16, 2017, 07:29:08
Ši teorija tik padeda paaiškinti Dievo Trejybės slėpinį, kai tarp trijų dieviškų Asmenų nuolat (amžinai) vyksta meilės vyksmas, o teisusis žmogus tame dalyvauja per Dievo malonę, vienas jis niekaip neišliktų gyvas. Visa kita materija, kaip žinome, taip pat yra laikina ir turi mirti. Bet amžinasis gyvenimas yra Dieve, kuris ne tai kad kinta, bet Jame vyksta bendravimas. Pagalvok apie tai, Mykoliuk ;)

Tiesa, o Tu krikščionybę ar išmanai?

O tokie pasisakymai - "Pagalvok apie tai" nesupykite, bet tai man su arogancija, pasiputeliskumu asocijuojasi. Tarsi as atejau cia ir mane pradejo mokyt, ka as ir kaip turiu mastyt... Cia gi elementariausio isako - Nedaryk, kitam to ko nenori kad tau darytu - lauzymas. Jus man kenkiate ir mane zeminate...
Del to deklaruojamos idejos, ale triju dievisku Asmenu amzinos meiles ir zmogaus dalyvavimas tame procese man yra tik tusti zodziai, filosofija, snipstas, melas, nes deja neparodet tokio pavyzdzio.

Tiesa, o Jus ar su Dievu turite kontaktu?
Cia pagal ismoktas citatas ar tikejimo ispazinima vertinate zmogu? Ar kaip suprast situos nesamoningus klausimus?

kukulis

Svarbiausia kiaulėms perlų nemėtyti.

Mykoliukas


Kaštonas

Mykoliuk.

Ką tik sutikai, kad tau nebūtų atskleidžiama Šventojo Rašto išmintis.

Mykoliukas

Citata iš: Kaštonas  sausio 16, 2017, 11:18:07
Mykoliuk.
Ką tik sutikai, kad tau nebūtų atskleidžiama Šventojo Rašto išmintis.
Argi? :)

Silvija

Citata iš: Mykoliukas  sausio 16, 2017, 09:23:41
O tokie pasisakymai - "Pagalvok apie tai" nesupykite, bet tai man su arogancija, pasiputeliskumu asocijuojasi. Tarsi as atejau cia ir mane pradejo mokyt, ka as ir kaip turiu mastyt... Cia gi elementariausio isako - Nedaryk, kitam to ko nenori kad tau darytu - lauzymas. Jus man kenkiate ir mane zeminate...
Del to deklaruojamos idejos, ale triju dievisku Asmenu amzinos meiles ir zmogaus dalyvavimas tame procese man yra tik tusti zodziai, filosofija, snipstas, melas, nes deja neparodet tokio pavyzdzio.

Tiesa, o Jus ar su Dievu turite kontaktu?
Cia pagal ismoktas citatas ar tikejimo ispazinima vertinate zmogu? Ar kaip suprast situos nesamoningus klausimus?

:o Aš Tave taip įskaudinau? Labai atsiprašau.

Sigitas

Sveikas atvykes, naujoke Mykoliuk! Matai kaip čia priima naujus žmones - išsyk prie sienos stato ir kardu į krūtinę įrėmę klausia ar esi katalikas? Panašiai kaip kažkada rusai sakė - kolūkis reikalas savanoriškas: nori stok, nenori - nestok, o jei nestosi, į Sibirą keliausi.  ;D

Kaštonas


Mykoliukas

Citata iš: Silvija  sausio 16, 2017, 12:16:13
:o Aš Tave taip įskaudinau? Labai atsiprašau.
"Oi ne tik ne as..." Nereik but "Bozhe oduvonchiku" ir demonstruot savo isminti... Galime ir graziai bendraut, be visu tu "Primudrastei"... Juk kiek gi galima zaist ta primityvu kara, svaidziotis, neaiskiomis citatomis ir bandyt irodyt kokia tiesa istikro... Nes kartais atrodo jog nematytu Dievu nepasidalintume.

Beto ta trejybe Jusu aprasyta, man kazkodel su kairiu ir desiniu smegenu pusrutuliu asocijuojasi. Ir as tarp Ju. Ir mano darbas Juos apvienyt, kad jie veiktu isvien harmoningai manyje ir dar sveikuose santykiuose su kitais. Tada gal ir nuostabos neliktu. ;) Nes tada galvoji ka galvoji.
Be to as neisizeidziau. Tiesiog supraskite ir mane, jei buciau to nepasakes, anksciau ar veliau tai iseitu nemalonesnemis formomis. :)

Citata iš: Sigitas  sausio 16, 2017, 16:21:26
Sveikas atvykes, naujoke Mykoliuk! Matai kaip čia priima naujus žmones - išsyk prie sienos stato ir kardu į krūtinę įrėmę klausia ar esi katalikas? Panašiai kaip kažkada rusai sakė - kolūkis reikalas savanoriškas: nori stok, nenori - nestok, o jei nestosi, į Sibirą keliausi.  ;D

Dekui, Sigitai, man malonu, o Jus matau labai linksmas! :)))

Citata iš: Kaštonas  sausio 16, 2017, 16:36:51
"Argi? :)"

Geriau neklausk.

Mane tokios intrigos ir paslaptys ypatingai vilioja, as tikiuosi puslapio moderatorius Jusu kiaulemis nelaiko, nes is Jo zinutes ispudis susidare, kaip i koki kiauliu garda buciau patekes... :D Bet as jau isitikinau, kad tikrai taip nera. Del to, nesidrovekite ir pasidalinkite izvalgomis! :)

kukulis

Tą palyginimą apie perlų mėtymą kiaulėms tau pritaikiau Mykoliuk.
Atsiprašau jei įsižeidei, bet tai padariau dėl tavo šių sakinių:

Citata
Del to deklaruojamos idejos, ale triju dievisku Asmenu amzinos meiles ir zmogaus dalyvavimas tame procese man yra tik tusti zodziai, filosofija, snipstas, melas, nes deja neparodet tokio pavyzdzio.
Tiesa, o Jus ar su Dievu turite kontaktu?
Cia pagal ismoktas citatas ar tikejimo ispazinima vertinate zmogu? Ar kaip suprast situos nesamoningus klausimus?

Kiekvienas žmogus gali ir privalo turėti savo nuomonę. Perlų mėtymas šiuo atveju yra bandymas gilintis į  tokius dalykus, kurių tas žmogus nepripažįsta, nes tuomet iš jo pusės atsiranda panieka, kuri ir buvo išreikšta šiais sakiniais, kuriuos pacitavau aukščiau esančiame blokelyje.

Ši tema pavadinta "Mykoliuko tikėjimas" dėl to, kad tu Mykoliukai dėstai savo pasaulėžiūrą, kuri išeina iš temos ribų, kurioje buvo kalbama apie predestinaciją.

Kaštonas

" as tikiuosi puslapio moderatorius Jusu kiaulemis nelaiko,"  Nežinau kaip čia tau paprastai atsakyti. Na. Aš čia tas kuris Kukuliui gyventi neduoda. Tai kukulis man daug didesnius titulus suteikęs.

"Mane tokios intrigos ir paslaptys ypatingai vilioja,"
"Del to, nesidrovekite ir pasidalinkite izvalgomis! "
Negaliu.
Galime padaryti kitaip.
Aš tau duosiu meškerę, o tu pats jas žvejosi. ty tu pats tas įžvalgas darysi.
Ką manai?!


ps
" Sigitai, man malonu, o Jus matau labai linksmas! :)))" neapsigauk. Sigitui baisiniai lietuviškai patinka. Jei nerašysi LT siųs tave obuoliauti.

Mykoliukas

Citata iš: kukulis  sausio 17, 2017, 04:47:07
Tą palyginimą apie perlų mėtymą kiaulėms tau pritaikiau Mykoliuk.
Mano ketinimas ir Jūsų nekonkretumas pastato tokį sakinį į SuperPoziciją. Tai vienu metu ir apie mane, ir vienu metu apie visą šį forumą. Deja, bet taip yra. O paaiškinimas jau Post Factum.

Citata iš: kukulis  sausio 17, 2017, 04:47:07
Kiekvienas žmogus gali ir privalo turėti savo nuomonę. Perlų mėtymas šiuo atveju yra bandymas gilintis į  tokius dalykus, kurių tas žmogus nepripažįsta, nes tuomet iš jo pusės atsiranda panieka, kuri ir buvo išreikšta šiais sakiniais, kuriuos pacitavau aukščiau esančiame blokelyje.

Ši tema pavadinta "Mykoliuko tikėjimas" dėl to, kad tu Mykoliukai dėstai savo pasaulėžiūrą, kuri išeina iš temos ribų, kurioje buvo kalbama apie predestinaciją.

Man rods klystate.
Gilintis reiškia ne tik pripažinti, o ir nepripažinti. Nes jei tik pripažinsi, neturėsi atsvaros taško ir nesuprasi ką pripažįsti(ŽĮSTI). Tai yra ne panieka, o faktų konstatavimas. Vadinkime daiktus savais vardais.

Man rodos čia tik Jums taip atrodo, kad ji įšeina iš temos ribų. Aš su tuo irgi, visiškai nesutinku. Manau, kad mano nuomonė koreliuoja su Jūsų.

Citata iš: Kaštonas  sausio 17, 2017, 05:00:48
Negaliu.
Galime padaryti kitaip.
Aš tau duosiu meškerę, o tu pats jas žvejosi. ty tu pats tas įžvalgas darysi.
Ką manai?!
Aš manau, kad Jūs negalvokite, kad man reikia kažkokias ižvalgas padaryt! Ir Jūs mane pakeisite, o man net nieko daryt nereikės. O aš savo ruožtu apie Jus taip galvosiu. Sutarta? Ir taip visados! Nuo šios akimirkos ir apie visus taip. :)

Citata iš: Kaštonas  sausio 17, 2017, 05:00:48
ps
" Sigitai, man malonu, o Jus matau labai linksmas! :)))" neapsigauk. Sigitui baisiniai lietuviškai patinka. Jei nerašysi LT siųs tave obuoliauti.
Aš dėl jo išsitaisiau! :)))

kukulis

Ok. Galim rašyti "jūs".
Aš parašiau kaip  aš matau situaciją o jūs, Mykoliukai, parašėte kaip matote jūs. Manau šitoje vietoje viskas aišku.

Gal galime tada pratęsti apie tikėjimą, tuomet bus aišku kur mūsų nuomonės sutampa, o kur ne.
Patys save krikščioniu laikote, ar turite kažkokį savo tikėjimą?

Kad nebūtų klausinėjimas vien iš mano pausės, gal turite kažkokių klausimų mums?

Kaštonas


Pilgrim

Mykolai,
bet ir pats prie bajerio ;)
CitataIr Jūs mane pakeisite, o man net nieko daryt nereikės.

Silvija

Man atrodo, kad Mykoliukas krikščionis, tik ČIA nenori juo būti, prisidengęs kauke bando mus pamokyti, lyg mes patys nežinotume, kaip tai yra sunku. Pats iš aukšto žiūrėdamas į kitus, tai kituose ir matote:

Citata iš: Mykoliukas  sausio 16, 2017, 17:39:07
Citata iš: Silvija  sausio 16, 2017, 12:16:13
:o Aš Tave taip įskaudinau? Labai atsiprašau.
"Oi ne tik ne as..." Nereik but "Bozhe oduvonchiku" ir demonstruot savo isminti... Galime ir graziai bendraut, be visu tu "Primudrastei"...

Mykoliukas

Citata iš: kukulis  sausio 17, 2017, 05:33:06
Ok. Galim rašyti "jūs".
Aš parašiau kaip  aš matau situaciją o jūs, Mykoliukai, parašėte kaip matote jūs. Manau šitoje vietoje viskas aišku.

Gal galime tada pratęsti apie tikėjimą, tuomet bus aišku kur mūsų nuomonės sutampa, o kur ne.
Patys save krikščioniu laikote, ar turite kažkokį savo tikėjimą?

Kad nebūtų klausinėjimas vien iš mano pausės, gal turite kažkokių klausimų mums?

Jeigu aš pasakysiu ar aš save laikau krikščioniu ar ne, tada esant neigiamam atsakymui tarp mūsų gali atsirast daug neapykantos. Daug skirtumų, kam jie reikalingi? :) Tas faktas suteiks vertę man. Įsivaizduojate! :)
Tik toks pastebėjimas pakolkas. ;)

Citata iš: Pilgrim  sausio 17, 2017, 06:16:49
Mykolai,
bet ir pats prie bajerio ;)
Aš mėgstu laidavimą. :))

Citata iš: Kaštonas  sausio 17, 2017, 06:15:22
"Sutarta?"
ką darom?!
Laiduokite už mane, žiūrėkite kaip į Dievą ir aš į Jus taip žiūrėsiu. :) Tikiuosi neatrodau susireikšmines, neįsivaizduoju, kaip kitaip galima būtų paprašyt, bet manau kad Dievas yra sukuriamas tarpusavio santykiuose. Mes va čia forume galime sugeneruot Dievą. :)

Citata iš: Silvija  sausio 17, 2017, 06:46:07
Man atrodo...  ...ir matote:


Visiškai su Jumis sutinku. Bet tam kad turėt kažką bendro reik būt bendrumoje. Jei atsisakome savo išminties nebėra aukštesnių ir žemesnių - atsiranda bendrumas ...

Silvija

CitataTikiuosi neatrodau susireikšmines

Neatrodau ar nesu?

Pilgrim

Citatabet manau kad Dievas yra sukuriamas tarpusavio santykiuose
kaip tai atsitinka ?

Mykoliukas

Citata iš: Silvija  sausio 17, 2017, 08:34:53
CitataTikiuosi neatrodau susireikšmines

Neatrodau ar nesu?
Nesu, neatrodau... Gal reikėjo pakeisti žodį Dievas į Žmogų, nes truputį per daug... :D