• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 19:08:17

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Susipažinkime! Skyrelis susipažnti su naujais forumo nariais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 27, 2012, 13:13:44

0 Nariai ir 6 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Diak. Tomas M.

Kun. A. Valkauskas labai tvirtai vis primena, kad Krikšto metu žmogus gauną Šventąją Dvasią, tad katalikams nereikia "atgimti iš aukšto", ar kaip ten broliai protestantai vadina. Dėl tos priežasties jis ir charizmatikus kritikuoja, kad jie kažkuria prasme skleidžia tokias mintis.

Es_pada atveju, vėlgi, nežinia, kada ji krikštijosi, bet kiek skaičiau, tai jei žmogus negyvena pagal Dievo valią, tai tas Šventosios Dvasios poveikis tarsi užsilaiko ir kai žmogus pasiryžta sekti Kristumi, tuomet visa tai, kas buvo susikaupę (Šv. Dvasios palaiminimai ir dovanos tiek Krikšto, tiek Sutvirtinimo ir kitų sakramentų) išsilieja į jo širdį ir tuomet tam žmogui atrodo, kad dabar kažkas įvyko, bet iš tiesų įvyko labai seniai, bet tik dabar žmogus sugebėjo priimti tai, kas jam buvo duota.

Kaštonas

Tomai, jau buvo diskusija apie Šventosios Dvasios" krikšta. Manau nereik kartotis.
Kaip aš suprantu tavą pasakymą ""atgimti iš aukšto" ty  gyvenimas "pagal Dievo valią,".

Iš 32 19 Kai prisiartino prie stovyklos ir pamatė veršį bei šokius, Mozė įniršo. Jis metė lenteles iš rankų ir sudaužė kalno papėdėje.
Eilutėje sakoma, kad Mozė sudaužo lentutes ant kurių buvo parašytas įstatymas. Po to seka nuotykis...


Sigitas

Sveika prisijungus, sese Kristuje Jėzuje, Malgožata!
Nežinau, ar man vienam neaišku, ar kiti tiesiog labiau susivaldo, tiesiog noriu paklausti ką reiškia tas toks slėpiningas užvardijimas: ,,es_pada"? ???
Nemoku nė lotyniškai nė graikiškai, tad dar vieną klausimą turiu: ką reiškia tavo parašas
Citata iš: es_pada  birželio 19, 2016, 09:58:03Ad gloriam. :bible:
Skamba ir atrodo gražiai!  :thumbup:

Dėkoju už paliudijimą savo dievoieškos patirtimi! Tikiuosi, jog bus ir daugiau.  :D

es_pada

Esu pakrikštyta kai buvau vaiku,tai nepamenu tikrai to. :D
Dėl mano es_pada tai tiesiog pavadinimas iš anime personažų ir tiek.. :P

es_pada


Silvija

Kitaip tariant, trumpinys trumpinio A.M.D.G. ;)

Sveika prisijungusi prie mūsų!  :thumbup:

Saulius

Ieškodami su žmona daugiau informacijos apie Trečią Fatimos paslaptį atradome šią katalikišką diskusijų bendruomenę.  Ne visada gilinausi į tikėjimo klausimus, nemažas paviršutiniškai nugyvento gyvenimo laikotarpis su daugybę klaidų ir nusivylimų ir nepakeliamos vienatvės. Atsivertimas įvyko prieš 25 metus, bet iš karto niekas nesikeitė, kančios tik padidėjo, nesupratau - kodėl taip beviltiškai esu įklimpęs gyvenimo rutinoje. Skaičiau ir girdėjau daugybę laimingų atsivertimo istorijų, bet atrodė, kad pro mane Dievas praeina, tarsi pro šalį, ir niekas mano gyvenime nesikeičia. Tačiau, po kelių metų maldos, staiga ima viskas piltis tarsi iš gausybės rago, gyvenimas ima keistis, dabar jau savo gyvenime matau, kad stebuklai tikri ir jie vyksta: pagal prigimtį esu menininkas, studijavau dailę ŠU, ten pat sėkmingai apgyniau grafikos magistratūros diplomą. Abu su žmona gyvename jau savo rankomis nusilipdytame name iš šiaudų kitkų. Beveik kasdien patiriame Dievo gailestingumą ir malonę. Rašau ikonas. 

Augustas

Smagu, kad prisijungei, Sauliau. :) Yra mūsų forume ir ikonų tema. ;)  Tad manau, kad tikrai surasi galimybę pasireikšti, padiskutuoti. :)

Kaštonas


Saulius

Sveiki visi, jaučiuosi tarsi namo sugrįžęs - tikiuosi tai ne iliuzija  :celebrate:

Kaštonas

Ne iliuzija. Tuoj. Pakviesiu tave i grupelę, bus tau namai, iliuzija...

Silvija

Sauliau, mes šitam forume bandom kiek įmanoma būti tikrais žmonėmis, bet, žinai, virtualumas vaizdą vistiek iškreipia. Štai, pvz, Kaštonas pirmąkart pasirodė labai jau spygliuotas :), neapsiėjome ir be šito:  :fencing:, taip kad sveikas atvykęs į internetinę katalikų bendruomenę, kurioje kviečiame liudyti Viešpatį Jėzų Kristų, esantį tarp mūsų!

Saulius

ačiū Silvija, - prisipažįstu: šiek tiek ir aš mėginau "provokuoti", bet galiu tik pasikartoti: jausmas, kaip SUGRĮŽUS Į tikrus NAMUS, ir labai liūdna, kad daug artimiausio rato žmonių apie tai nežino, ir padėti niekuo negali... Žmogus turi didelę Dievo dovaną - laisvą valią, todėl pats renkasi ėjimo kryptį, tad belieka melsti sau kantrybės malonės.

Silvija

Taip. Bet galime tik įsivaizduoti, kaip liūdna dėl mūsų ir mūsų artimųjų Pačiam Jėzui - Jis dėl mūsų numirė, prisikėlė, ir vis tiek žmogus liko labiau linkęs į žemišką prigimtį. Vakar kaip tik kalbėjom šeimoje apie tai, kaip visi tapom priklausomi nuo patogumų, visokių modernių išradimų, kai kurie ir gyvena vien dėl to, kad visa tai turėti...

Citata iš: Saulius  rugpjūčio 13, 2016, 18:50:54
Abu su žmona gyvename jau savo rankomis nusilipdytame name iš šiaudų kitkų. Beveik kasdien patiriame Dievo gailestingumą ir malonę. Rašau ikonas. 

Labai įdomu būtų pamatyti tavo namą ir ikonas. Gal kai kuriuos darbus gali parodyti čia?

Varlė keliauninkė

aha, būtų nepaprastai įdomu.. ypač ikonas. Čia tik prašymas :)
Sveikas, Sauliau

Balted

Sveiki! Esu studentė Edita iš Kauno :) Darbuojuosi savo parapijoje, savanoriauju įvairiuose renginiuose, o į tikėjimą atėjau prieš šešis metus. Šį puslapį atradau ieškodama katalikiškų pažinčių svetainių, nes turiu troškimą praplėsti bendraminčių ratą. Labai apsidžiaugiau radusi šį forumą, nes seniau labai mėgau forumus. Tikiuosi, bus gera grįžti prie senų pomėgių :)

Diak. Tomas M.


Silvija


Sigitas

Sveika prisijungusi, sese kristuje Jėzuje!  :celebrate:
Smalsu - ką reiškia toks keistas ir, mano akiai, vyriškas, slapyvardis "Balted"?

kukulis

Pamėginsiu būti Šerloku :D

Balt - pavardės pirmos keturios raidės, ed - vardo pirmos dvi raidės :D