• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 11:41:02

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Komunija gyvenantiems nesusituokus

Pradėjo geliupieva, spalio 12, 2014, 15:33:59

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Pilgrim

KLAUSTI JO ...
Jis atsako, visada atsako. Kaip atsako:
* per žodį esantį Šventajame Rašte
* per Bažnyčios mokymą
* per Jo priesakus
* per dvasininką ar palydėtoją
* per sąžinę
* per knygą, įvykį ir dar daug daug įvairių būdų ...
kartais net nežinai kokiu keliu Jis atsakys, Jis juk valdo pasaulį, bet mes norime būti didesni ir sakom
tik ne per tai, tik ne per tą žmogų, taigi
lieka viena smulkmena girdėti, net tada kai Jis sako ne, kai sako mielasis tu neteisus.

Pabandysiu apginti kunigus ... kai susergi eini pas gydytoją (šis žmogus juk tek metų praleido auditorijose) ir jis iš visų negalavimų ir simptomų atrenka tai kas tikrai yra esminio ir nuo ko liga prasidėjo. Kunigas yra tas, kuris turi patirtį dvasiniame gyvenime, turi sakramentinę malonę atpažinti dvasinį gyvenimą. Tai gal kartais suteikime ir jiems žodį.

esam katalikai tai ir kalbėkim apie savąjį Katalikų bažnyčios mokymą, pravoslavai tegul kol kas lieka nuošalyje ir nedrumsčia mūsų mąstymo.

Bažnyčia ne tik kunigai ir kanonai. Motina Bažnyčia ... pažiūrėkim į Ją iš šios pozicijos. Kiekvieno mūsų kelias yra unikalus, vienintelis ir nepakartojamas. Tačiau kaip mūsų nusipirkta skalbimo mašina turi savo naudojimo instrukciją (pvz. nėra skirta galvai plauti), taip ir žmogus turi "naudojimo instrukciją" 10 Dievo įsakymų. Visi mes savo gyvenimuose "peržengiam" visus šiuos įsakymus, visus be išimties, vienokia ar kitokia forma. Kaip primena popiežius Pranciškus "visi esam nusidėjėliai" ir šlovė Viešpačiui, kad Jis nepaliauja mūsų ieškoti ir kviesti pas save ... su mūsų kaprizais, užkimštomis ausimis ir t. t.

Kaštonas

Citata iš: kukulis  balandžio 07, 2015, 05:44:52
Apie ką tu čia?
Esi psichopatas. Tave geriau ištrinti iš šito forumo.

:swoon:
Keliomis ir keliolikos dienų įvykiai, tau tavo paties pasakymas ar nieko neprimena?

"lieka viena smulkmena girdėti, net tada kai Jis sako ne, kai sako mielasis tu neteisus."
Tai todėl Piligrim palydėtojų/dvasininkų (kalbu apie savo atvejį)yra ne vienas. (Ir tu tikrai juos pažįsti)
Todėl ir parašiau, kad vadovaujuosi ne savo nuomonę, o patirtimi. Kuri remiasi į tai ką tu išvardinai. Ir kalbu aš jūsų žiniai apie KATALIKUS. Ir ačiū Dievui už Kunigus.  :)


Ps. prašymas nekišti Dievo, į vartojimo instrukcijas...
PPS ""visi esam nusidėjėliai" o štai čia mano įsivėlimo į šią diskusiją VINIS.

Varlė keliauninkė


kukulis

Tai aš taip ir rašiau, kad jei žmonės tik gyvena po vienu stogu, tai ir nėra kokia nors nuodėmė, o kai kas paėmė ir išvartė atvirkščiai.
O man lovos reikalai svetimi nerūpi, man tik rūpi, kai žmogus nori taisyti Bažnyčią pagal savo nuodėmes.

Kaštonas

Super. Atrodo pradedame susikalbėti.  :celebrate:
o kur tu radai, kad kažkas puola Bažnyčios mokymą?


kukulis

Na, tipo norima kad duotų išrišimą per išpažintį, nors ir yra pagrindas to nedaryti.

Aišku, gali būti, kad kunigo pedagoginiai sugebėjimai labai nekokie, tai čia jau kitas klausimas; gal jis galėjo ir kitaip išsireikšti, nors realiai neaišku nei kaip nei ką jis išsireiškė.

Tai jeigu yra doktrina, pagal kurią intymiai gyenantiems kartu be santuokos negalima priimti šventos Komunijos, tai bandymas įrodinėti priešingai ir yra tas Bažnyčios mokymo puolimas.

Kaštonas

@Aišku, gali būti, kad kunigo pedagoginiai sugebėjimai labai nekokie, tai čia jau kitas klausimas; gal jis galėjo ir kitaip išsireikšti, nors realiai neaišku nei kaip nei ką jis išsireiškė.@ Dar pridėsiu ir moterį kurią JŪS UŽPUOLĖTE!!!

:thumbup:
Super.
O dabar atverski puslapį atgal. Perskaityk nuo pradžių ką sakiau.


kukulis

Kad tu visko daug prirašei, ką žinau ką ten skaityti antrą kartą ..

Kurioj vietoj mes tą moterį užpuolėme? Nebus čia vėl tamstos susipainiojimas, kaip ir gyvenimo po vienu stogus citatos atveju?

Kaštonas

Kukuli. Bažnyčia tai tu, aš ...
Baksnojimas į nuodemę tai maždaug kaip į žaizdą pilti druskos.
Moteris išreiškė savo pozicija. (Aš nesakau, kad ji teisinga. Ir ta prasme su ja reik sutikti)


Ir aš pirštais nebaksnosiu. Ne aš tavo ganytojas.

kukulis

Gal ir pasikarščiavau pavadindamas tave psichopatu, bet tu tam davei pakankamai pagrindo.

Visų pirma kaltini mane ir Tomą esą užsipuolėme Sinjoriną, nors to nebuvo. Paskui pats neatsimindamas ką parašei, apkaltinai kad man kažkas negerai su galva.

Analogiškai ir kitoje temoje, kurią sukūrei apie skaistyklą, dedi citatas iš grožinių knygų, nors nepaaiškini kaip jos susiję su tema, o man paklausius tavęs to, pavadini mane neišmanėliu.

Vyksta visiškas nesusišnekėjimas. Man analogiška situacija gyvenime yra pasitaikius kai bendravau su žmonėmis šizofrenikais.  Gal tu ir ne šizofrenikas, tačiau šiame forume su tavim bendraujant apėmė toks pats jausmas kaip ir bendraujant su tais mažutėliais.

O dabar bendromis frazėmis bandai nusiplauti nuo klausimų.

Pilgrim

Siūlau pažiūrėkime filmuką
CitataCampus Crusade for Christ sukūrė nuostabų keturių minučių filmą apie Išganymo esmę. Mums teliko pridėti lietuviškus subtitrus.
Atraskite keturias minutes laiko ir tikrai nenusivilsite. Galbūt apie krikščionybės esmę suprasite daugiau nei iš storų knygų ar ilgų paskaitų.
Krentančios lėkštės - tai filmas apie mus. Kiekvieną iš mūsų.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-04-06-krentancios-lekstes-kas-yra-isganymas/129386

Kaštonas

Citata iš: Kaštonas  balandžio 07, 2015, 03:40:08

Viena tai tikrai žinau, kad ateis laikas ir ji pasnikaus. Verčiau MELSKIMĖS, kad demono darbų nedirbtume!!!


Teisingas filmukas. Neturiu ką pridurti.

Nebent.
Kokia ilga kelionė, nuo žinojimo iki pažinimo. Nuo pažinimo iki širdies...

Diak. Tomas M.

Citata iš: kukulis  balandžio 07, 2015, 08:00:35
Gal ir pasikarščiavau pavadindamas tave psichopatu, bet tu tam davei pakankamai pagrindo.

Aha, prisimink tą Dykumos Tėvų istoriją apie obuolį ir kas jo viduje ;)

Kaštonai, tu jau vieną kartą buvai pašalintas iš forumo, bet tu ir vėl pradedi kitus užgaulioti. Ir nors atsikirtimui tuo pačiu nėra pateisinimo, sekantis kartas reikš, kad daugiau neprisijungsi prie mūsų diskusijų... per visą mūsų forumo istoriją, jei pamenu teisingai tu esi vienintelis, kuris taip užsipuoli kitus diskusijos dalyvius, gėda turėtų būti...

Pilgrim


Kaštonas

Kol diskutavom, Jėzų bene tris kartus prikalė'm. Tai tada ko verta, toji rašanti moteris, Bažnyčiai?

Šalinti ar nešalinti. ojojoi. Iš Raštų dėl to nei viena raidė neprapuls. :)

http://www.bendrakeleiviai.lt/index.php?page=kontaktai

kukulis

Ne tris, o dvylika. Mes su Tomu po vieną kartą, o tu dešimt.

vida

Baikit pyktis. Vakar skaičiau apie šv. Teresėlę. Meilė, klusnumas vienos didžiausių dorybių. Nesisvaidykit epitetais vienas kito atžvilgiu.
Šv. Teresėlė pasakojo kaip viena iš vienuolių ją visada bardavo, ji niekaip neįtikdavo, bet pastangų dėka Ji nugalėdavo kaskart save, kad priimti tą sesę kaip meilės objektą. Žinoma, aš galbūt išprovokuosiu savęs teisimą, bet tai nesvarbu. Svarbu nesmerkti žmogaus už jo nuomonę. Jeigu Kristus į mus taip žiūrėtų kaip mes šiuo atveju vienas į kitą  , tai išsigelbėjimui  jokių šansų.
Telaimina Jus visus Viešpats. Ir melsiuosi už Jus visus, kurie apsižodžiavote.
Turėtumėme visi prašyti nuolankumo dvasios.

kukulis

Ačiū už palinkėjimus ir už maldas :)

Prašau tos nuolankumo dvasios, bet nesugebu jos priimti  ::)

Diak. Tomas M.

Pop. Benedikto XVI sekretorius - Komunija išsiskyrusiems ir vėl vedusiems yra "neįmanoma".

https://www.lifesitenews.com/news/pope-benedicts-secretary-why-do-some-pastors-propose-the-impossible

Šv. Pop. Jonas Paulius II jau atsakė šį klausimą ir tai negali neturėti įtakos...

Citata"Twenty years ago, after a long and laborious negotiation, John Paul II didn't accept that remarried Christians could accede to the Eucharist," said Benedict's secretary. "Now, we can't ignore his teaching and change things."

Speculating on why bishops, especially those in Germany, would propose such measures, he says, "Perhaps they give in to the spirit of the time; perhaps they allow themselves to be guided by the human applause caused by the media."  While he acknowledges that being "critical against the mass media is certainly less pleasing," he says "a pastor must not decide on the basis of applause or even less of the media."  The measure, he says, "is the Gospel, the faith, healthy doctrine, Tradition."

Diak. Tomas M.

Patiko Beno Ulevičiaus komentaras Facebook'e:

CitataSinodas antrą kartą susituokusiems šiaip paprasčiausiai priimti Komuniją galimybės nesuteiks. Per grubus sprendimas, per grubus ir teologiniu, ir pastoraciniu požiūriu. Man patiko tokio kun. brolio Algio mintis, kad paprastai mes iš sinodų tikimės "arba - arba" sprendimų, tačiau sinodai geba rasti "trečią sprendimą" - netikėtą, gerai subalansuotą, pagrįsta Evangelija, negriaunantį katalikiškosios Tradicijos esmės. Visai kaip Jėzus. Jis nei leido užmėtyti nusidėjėlę akmenimis, nei ignoravo jos nuodėmę. Jo sprendimas paprastai - "trečias kelias" :) To iš Sinodo tikiuosi ir šį kartą.