• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 12, 2024, 03:36:34

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Forumiečių susitikimai 2016

Pradėjo Giedrė, kovo 10, 2016, 04:21:40

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Giedrė

Kada ir kur planuojamas susitikimas? Senokai buvau prisijungusi ... Kovo 11 - turiu svečių, bet kokį šeštadienį ar sekmadienį - mielai. Gal sakau derinti su sekmadieninėmis Mišiomis - būtų lengviau susirinkti, nes laisvesnė diena?

kukulis

Dėl vietos.
Kadangi dauguma - kauniečiai, tai siūlyčiau Kaune. Toliau klausimas - kavinėje, ar pas ką nors į svečius einam?  (Į svečius pas maldos grupę.)

Dėl laiko, gal kitą savaitę tiktų? Ir taip pat dėl laiko gal priklauso nuo maldos grupės susirinkimo laiko? ( jeigu ne kavinėje )


Silvija

Svajonė ir siekiamybė turėtų būti surinkti visus, ne vien kauniečius  :happy:, tik vargu ar tai įmanoma :-\ Pirmajam turbūt reiktų užduoti klausimą Tomui: gal vėl kada planuoji Lietuvon? :)

Toliau svarstyčiau taip: darbo dienomis susitikti porai valandų gali tik kauniečiai, savaitgalio dienomis - jau tikėtina ir toliau gyvenantys atvyktų. Žinoma, daugelis laisvą dieną nori pabūti su šeima, tad siūlyčiau orientuotis į kokį nors renginį, pavyzdžiui Atsinaujinimo dienas, į kurį atvažiuoti ir verta su visa šeima. Kiek pamenu programą, ten būna gan ilga pietų pertrauka, per kurią ir galima būtų susitikti.

Diak. Tomas M.

Na, mes turime tokią idėją pabandyti šiais metais atvažiuoti, bet kol kas klausimas dar atviras, nes reikia daug derinimo su darbais padaryti ir laukti gerų bilietų kainų, nes šį kartą jau reikės tris pilnus pirkti :)

Silvija

Tai reiškia turim dabar visi melstis, kad jums susiklostytų kelionė į tėviškę :)

Na, o iki pavyks susiderinti visiems, galima susitikt ir lokaliai, t.y. kauniečiams ir netoli esantiems, aš nieko prieš :)

Citata iš: kukulis  kovo 11, 2016, 11:58:23
Dėl vietos.
Kadangi dauguma - kauniečiai, tai siūlyčiau Kaune. Toliau klausimas - kavinėje, ar pas ką nors į svečius einam?  (Į svečius pas maldos grupę.)

Dėl laiko, gal kitą savaitę tiktų? Ir taip pat dėl laiko gal priklauso nuo maldos grupės susirinkimo laiko? ( jeigu ne kavinėje )

Ar tik ne apie savo maldos grupę, kukuli, kalbi?

kukulis

Maniškė rinksis tik kitą mėnesį :)

Šiaip turiu raktą nuo parapijos namų kambario. Tik reiks pasižiūrėti tvarkarašį, kad nebūtų užimtas :)

Pilgrim

Diskusijos tema: Didžioji savaitė
Laikas: didysis trečiadienis
;)

Diak. Tomas M.

Visgi šiandien nusprendėm sekantiems metams atidėti ;)

kukulis

Citata iš: Pilgrim  kovo 12, 2016, 17:14:13
Diskusijos tema: Didžioji savaitė
Laikas: didysis trečiadienis
;)

O vieta?

Varlė keliauninkė

Jei pas kukuli parapijoj neiseis, tada galima pas mane rinktis. Arbatos kaip zadejau bus. Ai, tik su salyga, kad pratesim diskusija apie pranasus ;-)

Tomai, metai netruks pralekti, sulauksim ir taves :-)

Pilgrim

Jei parapijos teritorijoje tai galima ir plačiau kviesti,
Būtų tuomet ir prorektorius visai gerai. O ir rašymo lenta - naudinga.

kukulis

Lenta yra, tik dėl markerių nepažadu.
Projektorius yra, tik  ten jungtis sena, ir dar reiktų klebono atsiklausti.

Dar kartą dėl datos. Kalbame apie kovo 23 dieną trečiadienį?
Kelintą valandą planuojam?


Pilgrim

Po šv. Mišių ... Ir Didžiosios Savaitės trečiadienį,
bet kol kas preliminariai, jei mūsų mažai tai lentos nereikia tik daug vandens arbatai.
o jei pas keliauninkę, tai tada apie pranašus.
bet diena ta pati.

Silvija

Citata...tik daug vandens arbatai.

Man užteks ir vieno puodelio :) Gera idėja, Pilgrim, teminiam susitikimui  :thumbup:

kukulis

Mūsų klebonas sako, kad geriau atidėti balandžio 6 dienai, nes 23 dieną bus užimtos parapijos namų patalpos.

Pilgrim

Tada pas Keliauninkę  :)
;) apie pranašus
balandžio 6 d. dar per toli
planavimui

Varlė keliauninkė

Šiaip ar taip arbatą užkaisiu bet kokiu atveju. Tik ar bus norinčių be Pilgrimo? Belieka susiskaičiuoti.
Adresą atsiųsiu asmeniškai į paštą ;)

kukulis

Na kovo 23 sunkiai gaunasi pas mus ...  ::)

Bet balandžio 6 vis vien gal galėsim padaryti antrą susitikimą? :)

Silvija

Citatasunkiai gaunasi pas mus

bet gal gaunas, nors ir sunkiai? ;) Aš pasistengsiu bet kuriuo (kovą ar balandį) atveju.

Pilgrim

Balandžio mėn dar labai miglota, nors tikimybė nėra didelė