• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
gegužės 02, 2024, 16:40:55

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Bendruomenės susitikimai rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais

Pradėjo Diak. Tomas M., birželio 04, 2014, 00:39:14

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Citata iš: pijuss  rugpjūčio 25, 2014, 15:06:10
Gal kas norite važiuoti su manimi, yra trys vietos laisvos, kelionė nemokama, išvykstame iš Kauno ir grįžtame pagal susitarimą.

Tai kad norint eiti pėsčiomis, mašiną teks palikti, o kaip tada iš Šiluvos? Gal tikrai patogiau autobusu?

Tai man, kukuli, tik vieną vietą, jei galima ;)

kukulis

CitataTai kad norint eiti pėsčiomis, mašiną teks palikti, o kaip tada iš Šiluvos? Gal tikrai patogiau autobusu?

Būtent! :)

Šiandien per pietus tada skambinsiu ir užsakysiu penkias vietas: man ir mano dukroms 3 ir po to Tomui ir Silvijai :)


kukulis

Užrezervavau 6 vietas: man ir mano šeimai - 4, Silvijai - 1, Tomui - 1.

Diak. Tomas M.

Sekantis susitikimas: šiandien Rožinis Kauno Karmelitų bažnyčioje 17:30 val. Dalyvaus: kukulis ir Tomas M. :)

Ačiū labai už užsakytas vietas, kukuli!

Pilgrim


kukulis

Turbūt turėjo omeny autobuso užsakytas vietas :)

P.S.
Šiandien pamiršau nusiskusti, tai labai manęs neišsigąskit ;)

Silvija

Ačiū, kukuli, susitiksim sekmadienį! (nepamiršk tik tada nusiskust ;))

Diak. Tomas M.

Kukuli, arba atvirkščiai, nesiskusk, tai abu su barzdom būsim ;)

Ortodoksai sako, kad barzda vyrui suteikia tam tikrų dvasinių pranašumų :D

Silvija


kukulis

Žmona išvys iš namų už tokius dvasinius pranašumus :D

pijuss

Užsisakiau vietą autobuse. O kaip jus  surasti, pagal kokius ženklus?

Silvija

Trys dalyviai matomi nuotraukose :)

Tiesą sakant, aš dešimt metų pasenau  O:-) reiks turbūt keisti foto  :-\

pijuss

Bus labai sudėtinga pagal nuotraukas pažinti, nes mano regimoji atmintis praktiškai beveik neveikia....

Silvija

Vienas bus kątik nusiskutęs, kitas - su barzda, o trečia -  :-\ apsirengsiu ilgą juodą suknelę su kapišonu :) Pažinsi  ;)

pijuss

Tikiuosiu pavyks surasti. Kurie bus su barzda, visų iš eilės klausinėsiu, gal jūs..... Tomas, o kai baigsis barzdos, klausinėsiu visų moterų su ilgomis juodomis suknelėmis gal jūs...Silvija?
Gal žmonės nieko blogo nepagalvos.....?

arabele

Geros jums piligriminės kelionės malda būsiu su jumis. Žiūriu Kukulis visą šeimą piligrimais pavers šaunuolis sėkmės visai jūsų šeimai. Gaila kad viskas taip toli būtų arčiau gal susiderinčiau.

romis

Važiuoju ir aš (vienas), vietą autobuse turiu.......

Diak. Tomas M.

Mūsų ten tiek bus, kad galėsime visą "galiorką" užimti :D

O kauniečiams, jei yra galimybė, tikrai rekomenduoju kiekvieną trečiadienį 17:30 iki Karmelitų bažnytėlės nusigauti, Rožinio kartu su kukuliu pasimelsti - labai graži gyva grupelė.

Beje, manau kad jums jau laikas keltis į pagrindinę bažnyčios navą, nes naujam žmogui nelabai patogu prisijungti prie jūsų - toks labai didelio uždarumo jausmas, o pagrindinėje bažnyčios erdvėje kiekvienas gali lengvai prisijungti prie Rožinio, lengviau galima "prisijaukinti"naujus narius ;)

kukulis

Ačiū :)

Reiks paklausti ką galvoja klebonas ir kiti maldininkai dėl maldos vietos :)

Diak. Tomas M.

Šiandien 21 val. adoracija Švč. Sakramento bažnyčios koplytėlėje (buvęs kino teatras "Santaka" prie požeminės perėjos į senamiestį). Turėtų būti Tomas ir Varlytė. Ir aišku visi, kas prisijungs ;)