• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 06:32:23

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 5 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"Bet važiuosiu per Prancuziją, tai visai norėčiau užsukti susitikti pasikalbėti su "Tėvas Juozapas - Marija Verlanas". Gal kas žinote kaip jį tiksliau rasti ir ar jis kalba angliškai? "

Filmuko pradžioje atrodo paminėtas ordino pavadinimas. Gali pabandyti susirasti internete.

Savu ruoštu galėčiau pabandyti jį surasti per "Krikščionišką gyvenimo bendruomenę" arba per "Gerojo samariečio bendruomenę" esančias Prancūzijoje. Kad tai daryčiau man reikalingas motyvas. Vardan ko tai darysiu!?

Donatas Banaitis

Tiek jau to, jeigu ten tokie sudėtingi keliai kad net motyvo reikia, tai gal pats jau kaip nors susirasiu. Galvojau gal kas žino, gal jis turi kokį internetinį puslapį ar pan.

p.s. Beje susisiekiau su vienu musulmonu draugu kuris gimė ir užaugo Maroke ir išpažįsta Islamą, dabar jis yra susituokęs su mano žmonos sese gimusia Lietuvoje (krikštyta) ir jie kartu gyvena Prancūzijoje, draugiškai, be karo ir su skirtingu kultūriniu pagrindu. "New age" matomai :) . Vaiko dar neturi, tai neaišku kurią kultūrą jis priims kai atsiras, nes planuoja. Taigi paklausiau kaip ten pas juos su Kalėdomis, sakė Maroko arabų Islamo kultūroje Kalėdų NĖRA. Bet tai čia tik Maroke aišku, kitur gal yra kitaip. Tad turbūt abu buvom teisūs šiuo klausimu. Būna ir taip.

Kaštonas

" kitur gal yra kitaip. Tad turbūt abu buvom teisūs šiuo klausimu. Būna ir taip."

Neturiu "po ranka" Korano. Tavo draugas nutylėjo arba sumelavo labai daug islamo mokymo.
Arabas yra nelygų islamas.
Islamas nelygų arabas.
Pvz. gali būti, ir taip yra- arabas krikščionis.
2 Pvz izraelyje, Nazarete,  arabas musulmonas ir arabas krikščionis puikiausiai sutaria.

Šis forumas ne tam, kad kalbėtume apie sekančią religiją. (gali rašyti privačiai)
Kad apie tai kalbėti turi pats turėti žinių ir patirties, o ne tavo draugas

Donatas Banaitis

"Pvz izraelyje, Nazarete,  arabas musulmonas ir arabas krikščionis puikiausiai sutaria."

Na va matai, pats pasakei. Galima gyventi po viena saule ir su skirtingais tikėjimais. Va čia jau man labiau patinka. Reikia kad ir daugiau žmonių apie tai sužinotų :)

Kaštonas

Donatai. Aš nepasakiau nieko naujo. Čia tik tau atrodo kažkokia naujiena.

kukulis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 14, 2016, 07:21:23
Donatai. Aš nepasakiau nieko naujo. Čia tik tau atrodo kažkokia naujiena.
:thumbup:

Iš tiesų "new age" nėra viskas  tai, kur kalbama apie vienybę ar draugystę; "new age", nors ir labai platus judėjimas, bet vis vien turi tam tikras ribas ir tam tikrą mokymą. Viena vertus jis pasišovęs "suvienyti" skirtingas relgijas, bet antra vertus verčia atsisakyti esminių krikščionybės dalykų.

Todėl tai, kad arabai musulmonai kai kuriose šalyse gerai sutaria su arabais krikščionimis - joks "new age" nuopelnas.

Silvija

Iš tiesų, kad diskusija vyktų temos ribose ir išlaikytų pagarbiai glaustą formatą keliu nuorodą į trumpą krikščionišką "Naujojo amžiaus" sąjūdžio vertinimą.

http://www.marijosradijas.lt/component/k2/9345-2014-06-12-17-20-laisvė-ir-atsakomybė.html?Itemid=436

Silvija


Silvija

Man atrodo, visiems nepakenktų susipažinti iš esmės su šiuo reiškiniu, nes tai liečia (palies) visus mus. Dėl to nėra ko džiūgauti ir šio judėjimo atstovams, dokumentas įvardija grėsmę dėl numatomų daugybės neigiamų padarinių. Taupydami laiką verčiau sužinokime daugiau vieni apie kitus, o tada jau... susitikime :)

kukulis

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 13, 2016, 07:38:21
kukulis
"Dėl Vatikano komiteto. Niekur tokio neminėjau. Yra dviejų tūkstantmečių filosofų, mistikų ir šventųjų patirtis. "
Man įdomu kokia išmintimi tie "filosofai" rėmėsi keldami kryžių karus? Gal aš prastai išstudijavau tų "mistikų" parašytą informaciją, nu bet aš tikrai niekur neradau kur būtų parašyta, jog Kristus teigė jog tuos kurie manimi netiki eikit ir užkapokit kalavijų. Nu tikrai niekur neradau. Gal jūs kaip geriau susipažinę su Romos katalikų mokymų man tai paaiškinsit?

Gal galėtum nurodyti kuris katalikų šventasis kvietė eiti į kryžiaus žygį? Kiek iš viso žinai krikščionių šventųjų ir kiek jų raštų skaitei?
Tarybiniais metais ir apskritai pastaruoju metu, kai pradedama kalbėti apie krikščionybę, visi mato tik kryžiaus žygius. Ar tu manai, kad katalikybė ir krikščionybė apskritai vien sukasi apie kryžiaus žygius?

O ir patys kryžiaus žygiai nevienareikšmiškas dalykas. Islamas - labai karinga religija. Jeigu kažkurioje šalyje užpuolami žmonės, kertamos galvos verčiant išsižadėti tikėjimo, griaunamos bažnyčios, arba perkvalifikuojamos į mečetes. Klausimas: ką daryti, kai paprasta diplomatija jau nebeveikia? Beje šiais laikais stebime tą patį reiškinį.
Atsimink, kad osmanai savo laiku buvo užkariavę pusę Europos.

Ir vėl visa tai rašydamas patį islamą aprašau labai siaura prasme - tik iš karingosios jo pusės, nors, be abejo islamas yra ne vien tai. Tačiau lygiai tas pats būtų kalbėti apie krikščionybę atsimenant vien apie kryžiaus žygius. Kaip manai, kodėl Romos imperijoje buvo persekiojami ir naikinami krikščionys, tačiau galutiniame rezultate - be jokių kryžiaus žygių, visa Romos imperija priėmė krikščionybę ir paskelbė ją oficialia valstybės religija?

Ok, gal per daug parašiau, tuo labiau kad yra planas šitą temą rakinti, bet mačiau kad buvo neatsakytas klausimas, tai jaučiau pareigą atsakyti.

P.S.
Kad suprastum klausimo mastelį, pateiksiu statistinius duomenis. 
Įvardintų šventųjų turime virš 1700.
Kankinių, pagal istorinius šaltinius skaičiuojame dešimtimis tūkstančių.
Bažnyčios mokytojai, ir ryškūs šventieji kurie paliko kažkokių raštų - turime po kelis kiekvienam šimtmečiui, manau susidarytų arti šimto.

Dar kartą klausiu: ar nors vienuose iš tų raštų randama informacijos apie kvietimą eiti į kryžiaus žygį?
Vėl galima panagrinėti statistiškai. Kryžiaus žygiai vyko tam tikrais amžiais. Berods buvo du ar trys kryžiaus karai. Reiktų pažiūrėti kokie šventieji gyveno tuose amžiuose ir ką jie rašė. Tačiau statistiškai, šventųjų, kurie nors kažką galėjo ( tik galėjo, nes jų laikmetyje vyko tie karai, bet dar nereiškia kad kvietė į tuos karus ), ką nors rašyti apie tuos karus, būtų 300/2000 ~= 15 % .
Klausimas: apie ką rašė likę 85% ???

Donatas Banaitis

"Dar kartą klausiu: ar nors vienuose iš tų raštų randama informacijos apie kvietimą eiti į kryžiaus žygį?"

Va ir man įdomu kuo Ispanijos kongistadorai rėmėsi, kai nešdami kryžių nešė Biblijos mokymą per visą Pietų Ameriką? Kur jų niekas nekvietė ir jokios grėsmės Europai bei Krikščionybei dėl ten gyvenančių Indėnų nebuvo.

"Klausimas: apie ką rašė likę 85%"

Nepaisant karų juk buvo taika. Tai matomai ir raštai buvo atitinkami, kad tai taikai palaikyti. Ačiū Dievui (o gal raštininkams)

"Ok, gal per daug parašiau, tuo labiau kad yra planas šitą temą rakinti"

Aš čia irgi buvau dar kelis lapus prirašęs, bet deja "kad diskusija vyktų temos ribose ir išlaikytų pagarbiai glaustą formatą"
šiokia tokia dalis mano vėliau pateiktų argumentų buvo ištrinta. Kaip kad dar vienas Bažnytinės išminties pavyzdys kas lietė žmonių deginimus ant laužo bandant išsiaiškinti "apsėstas" jis ar ne. Jei "apsėstas" tuomet piktoji dvasia išeis, jei nebuvo "apsėstas" tuomet mirė geras žmogus, tegu ilsisi ramybėje. Ir tose procesijose turėdavo dalyvauti visas kaimas, bei tai palaikyti, jei nepalaikysi tuomet esi "apsėstojo" sąjungininkas.

p.s. Kun. Arūnas Peškaitis savo pranešime:
http://www.marijosradijas.lt/component/k2/9345-2014-06-12-17-20-laisvė-ir-atsakomybė.html?Itemid=436
gan gerai viską apibūdino, tik pamiršo paminėti, kad tai didžiausiai "New age" judėjimo grupei "Free Masons" (Laisvieji Mūrininkai) priklauso ir aukšti Vatikano sluoksniai, bet tai jau kita istorija...

Varlė keliauninkė

1. Konkistadorai rašoma su "k".
2. Senovės Mesopotamijoje Dievui aukodavo vaikus. Kaip auką už save. Tiksliau - vietoje savęs. Ir Kūrėjui tai labai nepatiko. Todėl ST žydams buvo liepta išnaikinti tas tautas. Bet jie to nepadarė, deja. Nepaklausė Dievo (užtai ir vargsta dabar.. ką gali žinoti :))
3. Pietų Amerikoje buvo aukojama dar žiauriau. Nemanai, kad konkistadorai turėjo panašią misiją?
4. Ir kaip tokie išmintingi njueidžininkai nepasidomi religijos istorija?

Dėl Vatikano hierarchų sklando begalė mitų. Na ir kas? Nejaugi rimtai įsivaizduoji, kad krikščionių Bažnyčioj visi tobuli (kaip forumiečiai pvz :))))?

Donatas Banaitis

"Todėl ST žydams buvo liepta išnaikinti tas tautas. Bet jie to nepadarė, deja. Nepaklausė Dievo"
"Nemanai, kad konkistadorai turėjo panašią misiją?"

Va čia jau man tuomet truputį sunku sutikti su tokia Dievo pasaulėžiūra. Beje man įdomu kaip tas Dievas jiems viską liepė? Jei per balsą galvoje, tai tuomet aš tokių balsų verčiau pasisaugočiau. Jei tai buvo interpretuojama pagal kažkokius tai ženklus ar pan. na tuomet galiu tik tiek pridurti kad kiekvienas interpretuojama kaip jam atrodo tinkama.

4. Ir kaip tokie išmintingi njueidžininkai nepasidomi religijos istorija?

Istorija kurią užrašė, tie kurie patys išmintingi Bažnyčios "filosofai"? Šią perskaičiau, bet taipogi perskaičiau ir alternatyvią, kuri buvo rašoma netų kurie laimėjo karus, o tų kurie tuos karus pralaimėjo. Ir dar tų, kurie viską stebėjo iš aukščiau iš žino visą tikrąją tiesą, kaip viskas buvo, nes viską nufilmavo ir turi visus įrodymus, kas ką darė ir kokiomis intencijomis tai darė. Nes mes turime technologijas kurios kurios užrašo viską kaip viskas buvo iš tikro. Nuo žmogaus minčių iki veiksmų, bei po to jų pasekmių. Ir stebėjome šią planetą nuo pat jos sukūrimo.

"njueidžininkai"

Lietuviškas naujadaras :)

"Dėl Vatikano hierarchų sklando begalė mitų. Na ir kas?"

Va kai kas, nes mes turime priėjimą ir prie visų dokumentų, kas kokiems klubams priklauso, ką tie klubai planuoja ir kokiais tikslais tai planuoja. Bei tokių kaip Vatikano antspaudu uždėto dokumento kuriame parašyta jog dar keli metai prieš JAV "nepriklausomybės deklaracija" tuo metu dar net "oficialiai" neegzistavusi JAV, jau yra paverčiama į privačią korporaciją priklausančią Vatikanui, bei Britų karališkai šeimai. Va kai ateis tinkamas laikas ir visi šie dokumentai bus parodyti per nacionalinę televiziją, kas po kol kas dar neįmanoma, nes ji yra valdoma to paties Elito klubo. Va tuomet mes galėsime diskutuoti kas čia sako tiesą, o kas meluoja. Ir tuomet jau jokie "advokatai" nepadės nuo atsakomybės už savo veiksmus išsisukti. Kaip kad milijoninės Vatikano investicijos tam kad užglaistyti savo vis išlendančius pedofilijos skandalus.

Kas tie mes jums kyla klausimas? Lietuviškai dar yra mažokai apie tai informacijos (ką aš noriu pakeisti) bet kitomis kalbomis galite apie mus pasiskaityti:

Angliškai:
Starseeds
Indigo children
Crystal children

Rusiškai:
Дети индиго
Кристальные дети

Va kai daugiau apie mus pasiskaitysite ir suprasite kad mūsų šioje planetoje yra milijonai. Va tuomet galėsite teigti kas čia "demono" apsėstas, žmogus kuris sako junkimės, gerbkime ir mylėkime vieni kitus, juk gyvename vienoje planetoje, tai gali išmokime susigyventi. Ar kažkas kas girdi balsą kuris jam liepia išnaikinti kažkokią tai tautą, nes "Dievui" tai nepatiko.

"Nejaugi rimtai įsivaizduoji, kad krikščionių Bažnyčioj visi tobuli (kaip forumiečiai pvz :))))?"

Va būtent, aš tokios iliuzijos jau seniai nebeturiu (nors kažkada turėjau), ir užtat ir dalinuosi savo žinia, kad pasaulis nėra tobulai sukurtas, ir kad viskas greitai pasikeis, nori to žmonija ar ne, nes šis noras atėjo iš aukščiau, iš daug aukščiau negu iš balso kuris sako jog tik Biblijoje yra tikra "tiesa", bei liepia išnaikinti kažkokią tai tautą, nes "Dievui" kažkas nepatiko.
Ir aš nenoriu nei čia jūsų "tikėjimo" išmėginti, nei jūsų "bažnyčios" sugriauti, mano tikslas yra dalintis informacija, kad žmonės turėtų galimybę plėsti savo akiratį, o ne nugyventi visą savo gyvenimą tik vieną knygą perskaitę, nes visa kita gali būti "šėtono pinklės".

Ir faktas kad mane cenzūruojate panaikindami mano nuorodas raudonai užrašydami "panaikinta kaip klaidinanti informacija". Greitai nebebus kasdienybė, nes žmonės nori žinoti tiesą, ir jie tą galimybę gaus. Ir dabar jau gali pažiūrėję mano dokumentiką kurią galima surasti youtube pavadinimu: 

Laikas nubusti ir prisiminti. Visa tiesa kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

p.s. Mano žiniomis daugelis krikščionių girdi balsą iš labai piktos nežemiškos drakoniškos asmenybės vardu "Jahvė". Šis piktas ir žiaurus drakonas turi labai blogų ketinimų žmonijos atžvilgiu. Bet kai ateis laikas ir jį sutvarkysim. Dar reikia visų pirma karmos valdovus surikiuoti truputį :)

Ačiū už dėmesį.

Varlė keliauninkė

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
Va čia jau man tuomet truputį sunku sutikti su tokia Dievo pasaulėžiūra.
Mažuti, Dievas neturi jokios pasaulėžiūros. Vienintelis Jo žvilgsnis į pasaulį yra Meilė.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
kiekvienas interpretuojama kaip jam atrodo tinkama
Bažnyčioje (ir kitose religijose) taip nėra, nes yra mokytojai ir mokymas. Nebent čia tu apie save kalbi.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
Istorija kurią užrašė, tie kurie patys išmintingi Bažnyčios "filosofai"?
Keista, kad nežinai, jog religijos istorija yra mokslas, o ją tyrinėja ne filosofai, o mokslininkai, kurie nebūtinai yra religingi.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
mes turime technologijas 
Turit bet slepiat:)
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
Va kai ateis tinkamas laikas ir visi šie dokumentai bus parodyti
Vadinasi jokios prasmės dabar apie tai diskutuoti. Grįši čia su šituo klausimu, kai turėsi ką parodyti.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 06:15:26
faktas kad mane cenzūruojate
Kaip galima necenzūruoti užhipnotizuoto ligonio, rašančio tam bile kad rašyti, neturinčiam nei faktų, nei įrodymų, nei normalių argumentų, nesiremiančiu visos žmonijos patirtimi ir istorija, o tik savo asmenine hipnotine "patirtimi" ir savo interpretacijomis.?

Vaikų darželis.. Nesuprantu kodėl moderatoriai nerakina šitos temos..

Augustas

CitataVaikų darželis.. Nesuprantu kodėl moderatoriai nerakina šitos temos..

O kam rakinti šią temą? Juk ji ir taip yra atskiroje skiltyje, kuri tam tikslui ir skirta. Tegu dėsto savo požiūrį, kaip ir kiek nori. Kodėl mes turėtume jam trukdyti tą padaryti?  :-\

Donatas Banaitis

"Mažuti, Dievas neturi jokios pasaulėžiūros. Vienintelis Jo žvilgsnis į pasaulį yra Meilė."
Meilė - išnaikinkit tą tautą? Matomai mūsų požiūris į meilės sąvoką stipriai skiriasi. Aš meilę suprantu kaip sąjungą su Dievu bei vienas kitu.

"Keista, kad nežinai, jog religijos istorija yra mokslas, o ją tyrinėja ne filosofai, o mokslininkai, kurie nebūtinai yra religingi."
Kurių dauguma priklauso tam pačiam "Laisvųjų mūrininkų" klubui.

"Bažnyčioje (ir kitose religijose) taip nėra, nes yra mokytojai ir mokymas"
Būtent ir kiekviena religija tuos pačius ženklus pagal savo mokymą interpretuoja skirtingai, verta susimastyti kuri tai daro teisingiausiai. Plaukit leiskit spėsiu, jūsų manymu tai yra Romos katalikai.

"Vadinasi jokios prasmės dabar apie tai diskutuoti. Grįši čia su šituo klausimu, kai turėsi ką parodyti."
O bet aš turiu, prašau pasakyti temą ir aš jums duosiu nuorodą į su tai susijusius straipsnius, bei dokumentinius filmus, kur viskas yra labai gražiai išdėstoma, bei parodo tuos faktus patvirtinančius įrodymus. Šios dokumetikos yra kuriamos žmonių kurie tikrai nori žinoti tiesą, o ne aklai tiki tuo kas jiems buvo pasakyta. Žinoma viskas yra anglų kalboje, ten kur daugiausia to veiksmo ir vyksta. O čia turime ir truputį Lietuviškos diskusijos :)

"Turit bet slepiat:)"
O, bet mes tikrai neslepiam. Tiesiog vien sprendžiant iš reakcijų sulauktų iš šio forumo dalyvių matosi žmonijos sąmonės pasiruošimo lygis, tad dar nesinori per stipriai žengti į priekį, nes nėra noro būti sudegintam ant laužo, nes turi teleskopą ir gali pamatyti jog Žemė sukasi aplink saulę, o ne saulė aplink Žemę.

"Tegu dėsto savo požiūrį, kaip ir kiek nori"
Sutinku, leiskit žmonėms išsišnekėti, juk čia tik diskusija ir jums nėra ko bijoti, juk Dievo ginti nereikia ir jei aš klystu tiesa greitai išaiškės. Tad visai nebūtina įžeidinėti "Kaip galima necenzūruoti užhipnotizuoto ligonio". Beje tokių "užhipnotizuotų ligonių" kaip aš labai smarkiai daugėja, gal čia kokia masinė liga? gal šėtonas stiprėja? o gal tiesiog jau laikas sužinoti tiesą. Na aš suprantu žinoma kad tiesa gali būti skaudi, bet deja taip jau yra ir kažkas tai turi pasakyti. Ir šį kartą taip jau nutiko kad tai buvau aš. Kitą kartą bus kažkas kitas, nes faktas kad mūsų labai stipriai daugėja yra nenuginčijamas ir jau dabar Vatikanui neužtektų egzorcistų kad mus visus nutildyti.

"Vaikų darželis.."
Iš jūsų reakcijų į mano elementarius komentarus, tikrai susidaro toks įspūdis.

Ačiū už konstruktyvią diskusiją, be įžeidinėjimų. Man labai patinka kaip diskutuoja kukulis, atlieka faktų analizę ir daro išvadas. 

Kaštonas

,
p.s. Mano žiniomis daugelis krikščionių girdi balsą iš labai piktos nežemiškos drakoniškos asmenybės vardu "Jahvė". Šis piktas ir žiaurus drakonas turi labai blogų ketinimų žmonijos atžvilgiu. Bet kai ateis laikas ir jį sutvarkysim. Dar reikia visų pirma karmos valdovus surikiuoti truputį :),,

,, Aš meilę suprantu kaip sąjungą su Dievu bei vienas kitu.,,

Nueik bent į vikipedija pasižiūrėk kas yra JAHVĖ.
Apie kokią konstruktyvią diskusiją galima kalbėti?!



Varlė keliauninkė

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 09:02:33
Aš meilę suprantu
Tai žmogaus supratimas, t.y. žvilgsnis nuo žemės į dangų, o Dievas žiūri iš Dangaus į žemę (Iz 55,9). Todėl nesupranti, normalu - mažas vaikas irgi nesupranta kodėl tėvas jį baudžia už neleistiną poelgį.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 09:02:33
Kurių dauguma priklauso tam pačiam "Laisvųjų mūrininkų" klubui.
Konkrečiai gali, pavardėm?
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 09:02:33
jūsų manymu tai yra Romos katalikai.
Nevisai. Visi krikščionys, tikintys Kristų.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 09:02:33
nėra noro būti sudegintam ant laužo,
hmm.. Kristus galvojo priešingai. Gal noro ir neturėjo, bet vistiek leidosi nukryžiuojamas. Tik tokiu būdu išgelbėdamas sielas.
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 09:02:33
gal šėtonas stiprėja?
Būtent.

Dėl įžeidimo aš žinoma atsiprašau, ir dėl įžeidimų ateityje, nesu švelni ar pakanti jjokiems teroristams, net virtualiems. "Ligoniu" pavadinau, nes tokių apsėstų daug mačiau Vasaros gatvėj :P

Donatas Banaitis

"mažas vaikas irgi nesupranta kodėl tėvas jį baudžia už neleistiną poelgį."
Kaip jau ankščiau minėjau, "Dievo baudėjo" koncepcija su kuria aš deja nesutinku. Nes Dievas man yra meilė ir bausmė čia nieko dėta.

"Konkrečiai gali, pavardėm?"
Apie bažnyčios susidėjimą su Free Masons, bet įspėju ten vienas bišopas pašneka labai griežtai, tad laikykitės tie kurių tikėjimas nėra stiprus, ir šiaip ten tame video gan tokius keistus vaizdus dadėjo tai net nežinau ar visiems patiks (Angliškai):
http://beforeitsnews.com/religion/2014/02/freemasonry-in-the-vatican-illuminati-involvement-and-a-list-of-members-2463890.html

Konkretaus sąrašo apie istorikus neradau šiuo metu, bet čia labai geras sąrašas padalintas į dvi dalis, nes labai ilgas. Kuriame galima rasti visų rūšių šios organizacijos atstovų, nuo kunigų iki prezidentų. Ir visa šita informacija yra vieša, tik kažkodėl per žinias apie tai nekalba, įdomu kodėl? Žinoma reikia suprasti kad ši organizacija nėra galutinė, bet gan gerai perteikia sąmokslo prieš žmoniją mastą.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Freemasons

"Nevisai. Visi krikščionys, tikintys Kristų."
Tai vienykitės.

"bet vistiek leidosi nukryžiuojamas"
Na čia jau buvo jo misiją, ne mano. Už ką aš jį labai gerbiu, nes praeiti tokią patirtį nebuvo lengva.

"Dėl įžeidimo aš žinoma atsiprašau"
Atleidžiu, ir be ritualinių ceremonijų, tiesiog atleidžiu :)

"nesu švelni ar pakanti jjokiems teroristams, net virtualiems."
Aš irgi, tiek kad gal mūsų teroristo sąvoka kiek skiriasi.

Ačiū už diskusiją, gal mano pateikta medžiaga jums truputį pakeis požiūrį į mane, bei visą šią situaciją. O gal ir ne :)

Varlė keliauninkė

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 17, 2016, 11:07:35
Ačiū už diskusiją, gal mano pateikta medžiaga jums truputį pakeis požiūrį į mane, bei visą šią situaciją. O gal ir ne :)
Prašom, o situacija kaip buvo beviltiška taip ir liko. Ją aš matau šitaip "Niekas negali ateiti pas mane, jei mane pasiuntęs Tėvas jo nepatraukia" (Jn 6, 44). Melsk Tėvą, kad tave patrauktų prie savęs. Gyvuok, džiaugsmingai.