• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 29, 2024, 11:28:54

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kas kalbėjo per Jėzų ? (Mt 28, 19—20).

Pradėjo Andrius4, liepos 23, 2017, 04:09:07

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"O kas kalbėjo per Apaštalą Petrą?"

Nelygu kurioje eilutėje. Ane ;D

Andrius4

Apd 2,38    ir visur kitur, ir  nematau nieko čia jokingo

Kaštonas


Andrius4

Kaštone, jeigu nežinai ką parašyti, tai geriau nieko nerašyti. Kam tas žeminantis tuščiažodžiavimas?

Kaštonas

Apd 2, 38 Petras jiems atsakė: ,,Atsiverskite, ir kiekvienas tepasikrikštija vardan Jėzaus Kristaus, kad būtų atleistos jums nuodėmės, tada gausite Šventosios Dvasios dovaną.

kokios dovanos*:
1 Kor 12, 10 kitam – stebuklingus darbus, kitam – pranašavimą, kitam – dvasių atpažinimą, kitam – įvairių kalbų dovaną, kitam – kalbų aiškinimą.

Kai gausi dvasių skyrimo dovaną, tikriausiai neklausi to ....... klausimo "O kas kalbėjo per Apaštalą Petrą?"

****

"Kiekvienam suteikiama Dvasios apraiška bendram labui. " Bendram labui ty Bažnyčios labui. (tu ne bažnyčios narys)

****

Tema "Kas kalbėjo per Jėzų ?"

****
Taigi vienu klausimu trys loginės klaidos.


**********************

"Kam tas žeminantis tuščiažodžiavimas?" ir aš tavęs noriu paklausti to paties. Kam tas save žeminantis tuščiažodžiavimas?

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  liepos 31, 2017, 14:48:11
Apd 2, 38 Petras jiems atsakė: ,,Atsiverskite, ir kiekvienas tepasikrikštija vardan Jėzaus Kristaus, kad būtų atleistos jums nuodėmės, tada gausite Šventosios Dvasios dovaną.

Kaštone, kai pasikrikštysi vardan Jėzaus Kristaus, tada ir pakalbėsime apie Dvasios dovaną ir apie dvasų atpažinimą. O kol kas tik tuščiažodžiauji, žemindamas kitus.

Kaštonas

Tavo eilutėje sakoma:

Apd 2, 38 Petras jiems atsakė: ,,Atsiverskite, ir kiekvienas tepasikrikštija ...

Pirmiau atsiverskite, o paskui pasikrikštija.

Bet aš jau einu, jau einu...


kukulis

Manau pasakymas kad  kažkas per  kažką kalbėjo, yra įžeidžiantis to žmogaus atžvilgiu.
Tai kad šitas teiginys yra įžeidžiantis pademonstravau ant Keistuolio, kuris įsižeidė, kai paklausiau, kas per jį kalba.

Per kiekvieną žmogų kalba tas pats žmogus kuris kalba. Ypač Jėzaus Kristaus atveju, kuris yra tikras Dievas ir tikras žmogus.

Apie apaštalus galime daugiausia pasakyti, kad jie kalbėjo įkvėpti Šventosios Dvasios. Šitas pats netinka Kristui, kuris pats yra Dievas.



Kaštonas

"Apie apaštalus galime daugiausia pasakyti, kad jie kalbėjo įkvėpti...."


Matai kaip. O man, Petrui adresuotus žodžius kam priskyrei?

Silvija

Chebra, kai prisijungiate į diskusiją vėliau, malonėkite įsigilinti į tai, iš kur ji kilo.

Keistuolis

Citata iš: Pilgrim  liepos 31, 2017, 06:10:51
Citatanes jūs viens iš kito priimate garbę
nesuprantu šio tavo sakinio prasmės. Paaiškink kas ta garbė, tavo supratimu.

Matosi, kad Evangelijas dar neperskaitei!

Perskaitysi suprasi.

Silvija

Pastarasis komentaras yra siekimas pažeminti oponentą.

Kaltinimas, kad mes vieni iš kitų priimame garbę - taip pat.

Keistuolis

Citata iš: Silvija  rugpjūčio 01, 2017, 07:22:14
Pastarasis komentaras yra siekimas pažeminti oponentą.

Kaltinimas, kad mes vieni iš kitų priimame garbę - taip pat.
Tamstos pasisakymas yra Jėzaus Mesijaus mokymo pažeminimas (Jn. 5, 44)

Keistuolis

Citata iš: Silvija  liepos 31, 2017, 04:35:14
O tu mėgini? Jau vien tavo bandymai su "negražiais" portretais subjauroti patį Kristų ko verti... akivaizdus melas pasisakyme #29.
Moterie, kodėl tu tokia pikta?

Kas tame #29. pasisakyme melagingo? Būtent Vatikano straipsnyje prieš keletą metų pamačiau tą baisų veidą šalia Turino drobulės atvaizdo pirmą kartą. Su prierašu, kad tas veidas yra Kristaus atvaizdo rekonstrukcija. Dabar to Vatikano puslapio neberadau. Bet jei labai reikalausi, paieškosiu archyvuos.

Vieno nesuprantu, kodėl pyksti ant manęs, lyg aš tą nuotrauką paskelbiau, o ne Vatikanas! Tu savo piktu pasisakymu vien patvirtini, kad krikščionys yra tiek pikti, jog tuoj suveda bet kokį jiems nemalonų faktą, prieštaraujantį jų nusistatymui (kaip jie sako tikėjimui), į nepagarbą ir neapykantą oponentams.

O jei šita nuotrauka ne Vatikano radijo paskelbta, tai aš buvau tiesiog suklaidintas, nes vis dar guli Vatikano serveryje.



Kairėje du atvaizdai iš Turino drobulės. Likusieji man nelabai simpatiški atvaizdai, greičiausiai Kristus. Nes į Turino drobulės atvaizdus jie tikrai nepanašūs. Ką aš žinau, ką tie ponai Vatikane išsigalvoja ir nematau tame mano kaltės!

P.S. Kad Vatikanas platina tokius nesimpatiškus atvaizdus, tai ir vėl kaltinsi už tai mane? O gal ir šis mano pasisakymas tavo manymu nepagarbus ar įžeidžiantis ką? Jei taip, iš anksto atsiprašau.

Silvija

Keistuoli, aš ne pikta (kažkodėl man atrodo, kad tai tu piktas :)), aš tik vykdau moderavimo pareigą, reaguoju į tamstos provokacijas, kurios sukelia ne diskusijas, o ginčą.

Štai ši nuomonė apie atvaizdo nesimpatiškumą, yra absoliučiai subjektyvi ir žiauriai netaktiška apkalbamo asmens atžvilgiu. Kas jis bebūtų.

Silvija

Citata iš: Keistuolis  rugpjūčio 01, 2017, 07:32:43
Citata iš: Silvija  rugpjūčio 01, 2017, 07:22:14
Pastarasis komentaras yra siekimas pažeminti oponentą.

Kaltinimas, kad mes vieni iš kitų priimame garbę - taip pat.
Tamstos pasisakymas yra Jėzaus Mesijaus mokymo pažeminimas (Jn. 5, 44)

Iš Jėzaus, jei Jis mums tai pasakytų, priimčiau. Iš tavęs - neprivalau, nes ne tu mano (mūsų) mokytojas. Pasikėlęs į mūsų mokytojus, pats pažemini Mokytoją, kuris kalba aktualiai !kiekvienam į širdį, nes mato, ar širdyje žmogus priima garbę iš kito žmogaus, ar nepriima. Tu to nematai ir negali spręsti.

Pilgrim

Keistuoli,
klausimas skambėjo - kas ta garbė, tavo supratimu.
ne apie tai kur kas kaip parašyta  ir kaip ten suprantama,
bet kaip tu supranti kas ta garbė apie kurią tu kalbi ?

Keistuolis

Citata iš: Pilgrim  rugpjūčio 01, 2017, 08:39:15
Keistuoli,
klausimas skambėjo - kas ta garbė, tavo supratimu.
ne apie tai kur kas kaip parašyta  ir kaip ten suprantama,
bet kaip tu supranti kas ta garbė apie kurią tu kalbi ?
Tai apie ką čia tamsta? Nesuprantu aš nieko.

Nors tikiuosi, kad jūs ir be manęs kaip nors patys išsiaiškinkite,
kas jums garbė, o kas negarbė, ką jūs priimate, ir ką ne.

O man atleisite, kad drįsau pacituoti tą Jėzų iš Nazareto.

Pilgrim

Citata iš: Keistuolis  rugpjūčio 02, 2017, 09:08:08
Citata iš: Pilgrim  rugpjūčio 01, 2017, 08:39:15
Keistuoli,
klausimas skambėjo - kas ta garbė, tavo supratimu.
ne apie tai kur kas kaip parašyta  ir kaip ten suprantama,
bet kaip tu supranti kas ta garbė apie kurią tu kalbi ?
Tai apie ką čia tamsta? Nesuprantu aš nieko.

Na apie tai kas tavo supratimu yra - garbė.
Tačiau kadangi tu apie tai nieko nesupranti, tai grįšk kai suprasi.

CitataNors tikiuosi, kad jūs ir be manęs kaip nors patys išsiaiškinkite,
kas jums garbė, o kas negarbė, ką jūs priimate, ir ką ne.
Žinoma mes išsiaiškinsime, bet kadangi tu nieko nesupranti tai
nesuprasi ką mes išsiaiškinsime.

CitataO man atleisite, kad drįsau pacituoti tą Jėzų iš Nazareto.
paprašysiu pacituoti ir tą kitą.