• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 03:24:44

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Kas yra nuodėmės?

Pradėjo Ganjah, rugpjūčio 04, 2016, 06:53:50

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

 :) Kol tu parašei savo kom., aš parašiau šitą:

Bet vieno suprasti negaliu - kaip pažinus Tiesą galima Ją neigti, Jai kenkti ir sąmoningai tapti Jos priešu? Šitam kontekste abejoju, kad Judas pakaltinamas (jis iki galo nebuvo pažinęs Kristaus)  :-\

Kaštonas

Sūnaus palaidūno plg.
Kol turi nevertini. Kai prarandi tada kitaip atrodo.

"Šitam kontekste abejoju, kad Judas pakaltinamas "
Aš tos pačios nuomonės.

Galiausiai. Judo problema ta, kad jis NEPATIKĖJO ATLEIDIMU.
Esant NEVILTYJE, kažin, ar jis ten viską prisiminė ką Jėzus kalbėjo?!

Silvija

Tai kad ir kiti apaštalai (išskyrus Joną, man taip atrodo) įtikėjo pilnai tik po Prisikėlimo.

CitataSūnaus palaidūno plg.
Kol turi nevertini. Kai prarandi tada kitaip atrodo.

Nuo prieštaravimo pažintai Tiesai, saugok mus, Viešpatie  [-O<

Kaštonas

"Tai kad ir kiti apaštalai  ..."

Dabar jau neprisimenu, kas, kur, kaip, ir kada?
Buvo klausimas, (gal tai mano paties klausimas ir maldos patirtis) kodėl "keturios Evangelijos"?

-Ne keturios Evangelijos.
- Tu, savo dabar rašai!

Silvija

Štai kaip  :-\

Citata- Tu, savo dabar rašai!

Imu suprasti, ką reiškia rašyti ikoną :)

Silvija

Klausimas: kodėl Jėzus savo Bažnyčią statė ant Petro, ne ant Jono?

Kaštonas

Gal todėl, kad aš galėčiau priklaupti (paklusti) Jo sprendimui?

Jn:15:16 Ne jūs mane išsirinkote, bet Aš jus išsirinkau ir paskyriau, kad eitumėte,...

Lk 7: 8 Juk ir aš, būdamas valdinys, turiu sau pavaldžių kareivių. Taigi sakau kuriam iš jų: 'Eik', ir jis eina; sakau kitam: 'Ateik čia', ir jis ateina; sakau tarnui: 'Padaryk tai', ir jis daro". 9 Tai girdėdamas, Jėzus stebėjosi juo ir, atsigręžęs į Jį lydinčią minią, tarė: ,,Sakau jums—net Izraelyje neradau tokio didelio tikėjimo!"

Augustas

Citata iš: Pilgrim  rugpjūčio 28, 2016, 14:53:00
Silvija,
pritariu tavo pasakymui, kad ne tuo tikslu buvo sukurtas žmogus.
tavo esmės pajauta yra labai puiki.
apskritai žmogaus tikslas nėra spręsti problemas (tas kurios minimos šio temos rėmuose)
nes jos išspręstos.

Taip, Tu teisus, Pilgrim'e, bet tai galioja tik šios temos rėmuose.

Tik nereikėtų pamiršti ir to, kad Dievas mums taip pat davė ir užduočių.  :-\

P.S.
Citata iš: Silvija  rugpjūčio 28, 2016, 15:55:17
Et, per anksti pasidaviau... :)

Ten Tu gerai parašei, tik gal nesupratai, kad tas mano paaiškinimas buvo nukrypimas nuo aptarinėjamos temos, nes reikėjo gerb. Ganjah'ui paaiškinti vieną dalyką. Tą dalyką, man atrodo, pavyko paaiškinti, ir dabar galime tęsti diskusiją (šios temos rėmuose) toliau.

Pilgrim

Citatakodėl Jėzus savo Bažnyčią statė ant Petro, ne ant Jono?

statė ant abiejų.
Po Kristaus kryžiumi stovi du mokiniai.
Hierarchinė (įstatymo, Senojo testamento, Mozės ir pranašų) bažnyčia (simbolis-Petras), bendruomeninė (caritatyvinė, Naujojo testamento, evangelinė) bažnyčia (simbolis-Jonas).
Jėzus atiduoda Marijos globai bažnyčią per Jono asmenį (simbolį).

Citatadavė ir užduočių.  :-\
užduočių ?  :-\ o gal kvietimų ...

Kaštonas

"statė ant abiejų."
12
Stato.

(765  Savajai bendruomenei Viešpats Jėzus padovanojo struktūrą, kuri išliks tol, kol karalystė bus visiškai atbaigta. Pirmiausia Jis išsirinko dvylika ir jų vadu paskyrė Petrą.171 Atstovaudami dvylikai Izraelio giminių,172 jie yra naujosios Jeruzalės pamato akmenys.173 Dvylika174 ir kiti mokiniai175 ne tik dalyvauja Kristaus pasiuntinybėje, Jo valdžioje, bet ir dalijasi Jo likimu.176 Visais tais veiksmais Kristus savo Bažnyčiai deda pamatus ir ją stato.)

Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 29, 2016, 05:14:48
Ps Liuciferis bus išganytas laikų pabaigoje. Dievas myli ir jį.
Ar tikrai tuo tiki? Tai prieštarauja Šventiems Raštams, kad liuciferis bus išganytas. Nes jeigu taip butu, tuomet visi turėtu buti išganyti laikų pabaigoje. Tada kam Dievas įšaukinėja savus iš šio sugedusio pasaulio? Raštai sako, kad liuciferis,( kuris yra velnias ir ta sena gyvate), bus įmestas į ugnies ežerą(tai antroji mirtis, visiškas sunaikinimas) ir visi tie kurie nusekė juo irgi bus įmesti į ugnies ežerą. Ir ar nėra parašyta: 
(Mt 12: 32) Jei kas tartų žodį prieš Žmogaus Sūnų, tam bus atleista, o kas kalbėtų prieš Šventąją Dvasią, tam nebus atleista nei šiame, nei būsimajame gyvenime.
Ar šėtonas nekalba prieš Šventąją Dvasią? ir visi tie kuri nusekė ji ir dar kurie nuseks? Kaip tuomet šėtonas  gali buti išganytas? Ar Dievas eis Pats prieš Savo žodį?

Kaštonas

"Tada kam ...."
Greičiausiai tam, kad Jo paklaustum.
Mt:16:3   ir rytmetį: 'Šiandien bus lietaus, nes rausta apsiniaukęs dangus'. Veidmainiai! Jūs mokate atpažinti dangaus veidą, o laiko ženklų- ne.

".... Dievas į įšaukinėja savus iš šio sugedusio pasaulio? "
Vakaro maldoje, turime tokią stotelę.
Po sąžinės peržvalgos, dėkojimas.
Surask bent du (manau rasi ir 22) dalykus už ką nori šiandiena dėkoti Dievui. Pvz tris mėn. taip.
Tada ateik vėl iškelk tą klausimą.


Andrius4

Citata iš: Kaštonas  rugpjūčio 29, 2016, 14:07:15
Mt:16:3   ir rytmetį: 'Šiandien bus lietaus, nes rausta apsiniaukęs dangus'. Veidmainiai! Jūs mokate atpažinti dangaus veidą, o laiko ženklų- ne.
Kadangi taip jau drąsiai pacitavai ta citatą, tai gal ir pasakysi, kokiame laike mes gyvenam? Ar jau  figmedžio šaka suminkštėjo ir ar jau sprogsta lapai? Ar jau turime pasaulyje tapati, kaip buvo Nojaus dienomis, arba Loto dienomis Sodomoi ir Gomoroi? Tad kurioje dienoje mes gyvename? Kurioje valandoje?

kukulis

Dievas gal ir myli Liuciferį, bet mums jo mylėti tikrai nereikia :D

Kaštonas

Na man pasirodė pakankamai suprantamai parašiau. Atsiprašau.
"Dievas  išaukinėja savus iš šio sugedusio pasaulio"
Tai toks ir laikas. :D

Ty kai  Dievas tave "įšaukinės"" iš šio sugedusio pasaulio"  nes Jis" nugalėjo šį pasaulį"
Tada jam dėkosi
(pvz 3mėn. x 22 = 1980 kartų)
Daugoka?!
Šiandiena manau, kad tai yra apsčiai. Tada turėsi kita laiką. :)

Nu iki, direktoriau.


Kaštonas

"Dievas gal ir myli Liuciferį, bet mums jo mylėti tikrai nereikia :D"

Niekada nesakyk niekada :DD

Saulius

Silvija rašė: "Bet vieno suprasti negaliu - kaip pažinus Tiesą galima Ją neigti, Jai kenkti ir sąmoningai tapti Jos priešu? Šitam kontekste abejoju, kad Judas pakaltinamas (jis iki galo nebuvo pažinęs Kristaus)"

Nesakau, kad Judas nepažino Tiesos, - greičiausiai jis buvo per gudrus, kad norėtų pažinti Tiesą.
O kaip Liuciferius - šviesos nešėjas, ar ir jis nepažino Tiesos?
Tik žinome, kad jis nesutiko tarnauti dulkei, kuri vadinasi žmogus. Ar jam bus atleista? Gal reiktų klaust: ar jis pajus gailestį ir ar atgailaus...  per sunkūs klausimai.

Grįžtant prie temos, nuodėmės pasekmė yra mirtis, bet yra dar antroji mirtis minima Apreiškime Jonui  Apr 20,14 ir Apr21.
Ką reiškia antroji mirtis? visiškas sunaikinimas?

Kaštonas

"Ką reiškia antroji mirtis? visiškas sunaikinimas?"

Manau reiškia, kad žmogų įdėjo į karstą.
ar tai bus "visiškas susinaikinimas ar "Nugalėtojas nenukentės nuo antrosios mirties'" (Apr:2:11) priklauso nuo pasirinkimo, gal?

Andrius4

 Kaštone, Dievas visais laikais įšaukinėjo savus. Todėl tai nėra laiko ženklas. Visi laikai turėjo savus laiko ženklus ir Dievo žodį tam laikotarpiui. Ir mūsų laikotarpis yra paskutinis ir beje trumpiausias. Ir deja šiomis dienomis jau turime Nojaus dienas ir Sodomos ir Gomoros dienas. Ir visa tai liudija dienų pabaigą ir antra Kristaus atėjimą pasiimti savo nuotakos. Ir artėjanti baisu suspaudimo laikotarpį. Tad nedelskime ir pasirūpinkime aliejaus savo žibintams, nes Jaunikis jau čia pat.

P.S. pirmoji mirtis, kai miršta šitas kūnas, pats žmogus nemiršta. Nes jis yra sukurtas pagal Dievo paveikslą. Kai aš žiūriu į tave Sauliau, aš nematau tavęs, o matau tik tavo padangtę. Tikrasis tu esi viduje. Esi siela, mirus šiam kūnui, siela nemiršta. Ji keliauja į paskirta jai vieta. Kas į pragarą, kas į dangaus karalystė. Tačiau tos sielos kurios yra pragare, jos bus sunaikintos. Visas pragaras bus sunaikintas, taip sako Raštai.

Kaštonas

"Ir mūsų laikotarpis yra paskutinis ir beje trumpiausias. "
:thumbup: Dar esi toje sektoje?
Darykis išvadas.

"P.S. pirmoji mirtis, kai miršta šitas kūnas, pats žmogus nemiršta."
,,Palik mirusiems laidoti savo numirėlius, o tu eik ..!" (Lk:9:60)