• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.

balandžio 22, 2021, 19:23:13

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3

Paskutiniai įrašai

Puslapiai1 2 3 ... 10
1
Balandžio 27 dieną (antradienį) įsikurs Centrinės Europos jėzuitų provincija, kuriai priklausys ir Lietuvos bei Latvijos jėzuitai.

Kokie pokyčiai laukia jėzuitų, jų bičiulių ir bendradarbių? Kokie kyla iššūkiai, susiję su tarptautiniu jėzuitų bendradarbiavimu? Ko galima pasimokyti iš istorinės jėzuitų jungimosi patirties?

Kviečiame Jus drauge leistis į naują istorijos etapą ir pasikalbėti apie būsimus pokyčius su jėzuitais Antanu Saulaičiu, SJ, Aldonu Gudaičiu, SJ, prof. Irena Vaišvilaite, poetu ir vertėju Antanu Gailiumi ir istoriku dr. Liudu Jovaiša. Pokalbį moderuos Lukas Ambraziejus, SJ.

Susitikime balandžio 27 d. (antradienį), 19.00–20.30 val.

Vakaro pradžioje parodysime 30 min. filmą apie naująją provinciją.

Renginys bus transliuojamas per jėzuitų ,,Facebook" paskyrą ir Lietuvos ir Latvijos jėzuitų ,,YouTube" puslapį:
https://www.facebook.com/jezuitai.lt/live
https://www.youtube.com/c/LietuvosirLatvijosjėzuitai
2
Bendros diskusijos / technical advisor
Last post by smith09 - balandžio 15, 2021, 04:19:15
This part incorporates the arrangement method for Canon Inkjet Printer by means of ij.start.cannon and pre-prerequisites prior to continuing with the arrangement interaction. It likewise comprises of the means to introduce the Canon Printer Driver through ij.start.cannon.

McAfee Activate
McAfee Activate
Webroot Login
office.com/verify
Norton Setup
Mywifiext.net Login
BullGuard Internet Security
SBCGlobal Email Login
Garmin.com/express
AOL Mail
Cash App Account
PayPal Account
Bitdefender Login
Netgear Login
123.hp.com/setup
Belkin Extender Setup
Amazon Prime Login Account
TomTom Update
my.avast.com
Amazon Prime Login
Canon Printer Driver
www.Webroot.com/safe
Norton.com/setup
McAfee Login
3
Naujienos, renginiai / Nuotolinė ekskursija po Vilnia...
Last post by Otilas - balandžio 08, 2021, 10:47:02
Ar esate kadanors susimąstę: kaip būtų įdomu kadanors pasižvalgyti po gerai pažįstamos bažnyčios vidinius koridorius, užlipti į varpinę, prisiliesti prie vargonų, nusileisti į rūsį..?
O gal įdomu būtų sužinoti vieno ar kito daug kartų matyto paveikslo reikšmę bei istoriją?

Tada turime jums gerą naujieną. Balandžio 10 dieną 15 val. siūlome nuotolinę ekskursiją po Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčią kartu su Lietuvos jėzuitų istorijos ekspertu dr. Liudu Jovaiša ir jėzuitu t. Eugenijumi Markovu, SJ.

Ekskursija bus transliuojama per jėzuitų, šv. Kazimiero ir šv. Jonų feisbuko puslapius, taip pat per Lietuvos ir Latvijos jėzuitų YouTube puslapį.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/198481945037474/
4
Bendros diskusijos / Ats: Susipažinkime! Skyrelis s...
Last post by Kaštonas - kovo 14, 2021, 16:31:07
Labas, prisijungęs.
5
Naujienos, renginiai / Ats: Gavėnios rekolekcijos „S...
Last post by Lukas - kovo 14, 2021, 04:16:10
Čia pavėlavau patekti, į šias rekolekcijas. Nuostabus čia jūsų tinklapis, kiek nuorodų, kiek gerų temų, diskusijų ir t.t.
 Supasaulėjau, sumaterialėjau, paskendau rūpesčiuose, tapau užsidaręs vienišas tikintis, matau ir jaučiu kad reikia "lįsti iš tamsos" ir nuolankiai tyliai dalyvauti,mokytis ir keliauti su krikščionimis, kad užpildyti sielos tuštumą.
6
Naujienos, renginiai / Ats: Seminaras "dėl Tavo žodži...
Last post by Lukas - kovo 14, 2021, 03:58:59
Užsiregistravau, paskutinę minutę suspėjau, ačiū už nuorodą. Jūsų dėka būsiu ne tik vienišas klausytojas, o jau ir dalyvis.
7
Dvasinio meno ir muzikos klubas / Ats: Ivairūs muzikos kūriniai
Last post by Lukas - kovo 13, 2021, 11:52:18
Puikių kūrinių radau, įdomu kodėl kai kurie ištrinti?
8
Bendros diskusijos / Ats: Susipažinkime! Skyrelis s...
Last post by Lukas - kovo 13, 2021, 04:57:00
Laba diena,labas vakaras.
Esu vienišas katalikas tarp drungnų arba netikinčių asmenų. Liūdna,kad neturiu giliai tikinčių,arba bent kurie domisi,kad turėčiau su kuo bent retkarčiais pabendrauti.
  Visas mano asmeninis ryšys su Dievu ir su tikinčiaisiais yra tik per Marijos radiją arba internetas: youtube ir kiti internetiniai resursai. Gyvo bendravimo neturiu. Čia su jumis bus toks pat virtualus ryšys. Bet man labai reikia tikėjimo žinių, taikių diskusijų, gilinimosi į tikėjimo Tiesas. Čia yra ir mano daug kaltės, kadangi dirbu keliuose darbuose, turiu pareigą išlaikyti šeimą, dukra studentė Vilniuje ir 9 metų sūnus.Nemažai turiu įsipareigojimų, bet su Dievo pagalba viskas vyksta sklandžiai.
 Šiuo metu esu gerbėjas (fanas) Marijos Valtortos regėjimais. Taip pat esu fanas s. Faustinos, šv.Pijaus iš Petrielčinos ir daug kitų Dievui pasišventusių žmonių. Pavyzdžių kuo sekti turiu pakankamai.
 Tai toks bus trumpas mano prisistatymas. Norėčiau prie jūsų prisijungti, kaip prie bendraminčių bendrijos, kad nesijausti vienišas, užsidaręs su savo pamąstymais krikščionis.
9
Naujienos, renginiai / Gavėnios rekolekcijos „Surast...
Last post by origenas - kovo 07, 2021, 10:14:51
Kviečiame į Gavėnios rekolekcijos internetu ,,Surasti gyvenimą tarp dorybių ir nedorybių" su kunigu Mindaugu Malinausku SJ.

Susitikimai per ZOOM:
Kovo 12 d. (penktadienis): 18.30-21.00
Kovo 13 d. (šeštadienis): 10.00-12.30 ir 15.00-17.30

Susitikimų metu vyks bendra malda, mokymas; meditacija su vadovavimu; pasidalinimas grupelėse (tiems, kas norėtų).

REGISTRACIJA ZOOM nuorodai gauti iki kovo 12 d. (penktadienio) 15 val.

Informaciją apie šį renginį tai pat galite rasti ir Facebook'e
10
Naujienos, renginiai / Seminaras "dėl Tavo žodžio užm...
Last post by Dorotėja - vasario 28, 2021, 14:31:33
Kviečiame į paskutinį trijų seminarų ciklo ,,Dėl tavo žodžio užmesiu tinklus..." Lk 5, 5 susitikimą ,,Kur slepiesi, žmogau?"

Seminaro metu kalbėsime po kokiomis kaukėmis ir ką slepiame nuo žmonių ir Dievo?

Programa vyks nuotoliniu būdu, ,,Zoom" aplinkoje.
Susitikimų pradžia 18.30
Vakaro trukmė iki 2.15 val.

Daugiau informacijos čia.
Registracija į seminarą čia.
Puslapiai1 2 3 ... 10