• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 18:29:26

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas


Donatas Banaitis

Šiame gyvenime tokios patirties dar neturėjau. Gal ateityje

Kaštonas


Donatas Banaitis

Pagal savo gyvenimo patirties ir visuomenės suformuotas taisykles su Krikščionišku priedėliu. Esu su jais apie tai kalbėjęs.

Kaštonas

o.

Ir ką jie tau darydavo kai tu nusižengdavai taisyklėms?

Donatas Banaitis

Bausdavo balsu sakydami kad esu blogas vaikas, sudarydami psichologinį spaudimą kad būktai jie manęs nemylės jei taip ir toliau elgsiuosi. Standartinis "Dievo baudėjo" nustatytas auklėjimo metodas paplitęs šiame pasaulyje. Daugiau apie šį proto programavimo metodą ir kaip iš jo išeiti galite sužinoti mano dokumentiniame filme.

Kaštonas


Donatas Banaitis

Kai jų paklausiau kodėl mane taip auklėjo, atsakė jog jie mane auklėjo taip kaip suprato geriausiai, nes juos taip auklėjo jų tėvai ir kitokio modelio jie nežinojo. Todėl jiems už viską atleidau ir dabar palaikau draugiškus santykius.
Juk vaikui yra sunku suprasti suaugusiųjų nustatytas taisykles, todėl yra labai lengva sutraumuoti jauną asmenybę per bausmę, kai dažnai vaikas net nesupranta ką blogo jis padarė kad jį dabar baudžia. Todėl išmokti atleidimo yra labai svarbu ką aš ir padariau studijuodamas Kristaus mokymą. Atleisk jiems, nes jie nesuprato ką jie daro.

Ačiū už klausimus.

p.s. Tikiuosi forumo moderatoriams neužklius kad mes nukrypome nuo pagrindinės temos ir pasinėrėme į psichologines analizes, man smagu padiskutuoti, bet tai galima atlikti ir per asmenines žinutes neužimant forumo erdvės.

Kaštonas

"studijuodamas Kristaus mokymą. "
Ne Donatai.
Elgiesi (tavo tėvai taip pat elgėsi)taip kaip supratai, o ne tai ko mokė. Taip pat jei būtum atleidęs nebūtų šios temos.

"Standartinis "Dievo baudėjo" nustatytas auklėjimo metodas paplitęs šiame pasaulyje. "
Ir šitai netiesa. Tai tik tavo vaikystės patirtis.

"O "New age" yra žmonės kurie masto ne pagal senas nustatytas taisykles, bet atneša naują mastymo modelį kad suteikti pasauliui daugiau pasirinkimo laisvės."
New age, Donatai, yra visų razinu KRATINYS sujungtas demono pinklėmis. Pastatyk jus du metams į viena kambarį, pats pamatysi. Kiekvienas jūsų turės savo "mąstymą".
Koks buvo žmogus prieš 2000 metų prigimtimi jis nesikeičia.

Resume. Neturi ką pasauliui duoti apart to filmuko:(

"Tikiuosi forumo moderatoriams neužklius kad mes nukrypome nuo pagrindinės temos."
Moderatorius jau tavęs buvo klausęs.
Pagal forumo taisykles(kiek pamenu jas) tavo temos čia neturėjo būti.

Donatas Banaitis

Kiek kontraversiška, bet įdomi nuomonė. Kuri tiesiogiai prieštarauja tam ką aš pasakiau.

"Pagal forumo taisykles, kiek pamenu jas, tavo temos čia neturėjo būti"

Skyrelis vadinasi sudėtingi pokalbiai kur galima paanalizuoti kontraversiškas tiesas, maniau kad tai tiks kontekste.

Ačiū už komentarą

Kaštonas

"per asmenines žinutes neužimant forumo erdvės."
Žinoma Donatai, asmeniškai galima, taip net geriau.

"Skyrelis vadinasi sudėtingi pokalbiai kur galima paanalizuoti kontraversiškas tiesas, maniau kad tai tiks kontekste."
Įst:5:32   Klausykite ir vykdykite, ką Viešpats Dievas jums įsakė; nenukrypkite nei į dešinę, nei į kairę.
Ką nori paanalizuoti?!

kukulis

Na iš šitos diskusijos matau du pagrindinius skirtumus tarp krikščionybės ir Donato išpažįstamo mokymo.

1) Donatas mano, kad mes paklūstame "Dievui baudėjui", nors mūsų požiūriu tai klaidingas krikščionybės supratimas; čia galime apie tai padiskutuoti.

2) Donatas mano, kad savo jėgomis gali kažką pakeisti pasaulyje, remdamasis beasmenio dievo parama, nes moka/žino kai ką, kas jam padės tai padaryti.
Tuo tarpu krikščionys tiki, kad viską galime nuveikti tik per Kristų, o be jo negalime padaryti nieko. Ir darydami viską per Kristų, kartais turime daryti ir tai kas mums sunku  arba tai, ko galime iš karto nesuprasti, o ne dėl to, kad žinome kažko daugiau nei kiti žmonės.
Kodėl taip yra, irgi galime čia padiskutuoti.

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 13:53:33
"per asmenines žinutes neužimant forumo erdvės."
Žinoma Donatai, asmeniškai galima, taip net geriau.

"Skyrelis vadinasi sudėtingi pokalbiai kur galima paanalizuoti kontraversiškas tiesas, maniau kad tai tiks kontekste."
Įst:5:32   Klausykite ir vykdykite, ką Viešpats Dievas jums įsakė; nenukrypkite nei į dešinę, nei į kairę.
Ką nori paanalizuoti?!

Tenorėjau kad žmonės turėtų galimybę pasižiūrėti mano sukurtą dokumentiką ir pakomentuoti ar argumentuoti kokias nors ten dėstomas mintis iš Krikščioniškos perspektyvos

Ačiū už bendradarbiavimą

kukulis

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 10, 2016, 14:05:16
Tenorėjau kad žmonės turėtų galimybę pasižiūrėti mano sukurtą dokumentiką ir pakomentuoti ar argumentuoti kokias nors ten dėstomas mintis iš Krikščioniškos perspektyvos

Ačiū už bendradarbiavimą

Kalbėsiu labai sąžiningai, nors galiu pasirodyti grubus ir būti iš tiesų neteisus.

Man emociškai labai labai atstumiantis tavo filmas Donatai. Gal tai mano tokia gyvenimiška patirtis, bet visi tie paveikslėliai, dėstymo tonas ir fonas mane vimdo.

Gal tai mano asmeniniai trūkumai. Atsiprašau. Bet dėl to bendradarbiauti negalėsiu.


Kaštonas

@Tenorėjau kad žmonės turėtų galimybę pasižiūrėti mano sukurtą dokumentiką ir pakomentuoti ar argumentuoti kokias nors ten dėstomas mintis iš Krikščioniškos perspektyvos@

ištraukomis žiūrėjau.
medžiaga kaip ir visos new age medžiagos.
Prireiks kažkiek mėnesių ir metų tau dėstyti kodėl yra taip ne kitaip.

Paskui ateis sekantis žmogus ir vėl apie tai kalbėsim nuo pradžių. Taip kiekviena karta.

Paprasčiau sulaukti tavęs kol išsisemsi. Ty sulaukti kol suprasi jog filmuko ideologija neužpildo vidinės tuštumos.
Tada pats Jo ieškosi.

Donatas Banaitis

Citata iš: Kaštonas  balandžio 10, 2016, 14:11:55

Paprasčiau sulaukti tavęs kol išsisemsi. Ty filmuko ideologija neužpildo vidinės tuštumos.


Atsakysiu į visus klausimus tol kol bus klausiančių.

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 14:10:41
Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 10, 2016, 14:05:16
Tenorėjau kad žmonės turėtų galimybę pasižiūrėti mano sukurtą dokumentiką ir pakomentuoti ar argumentuoti kokias nors ten dėstomas mintis iš Krikščioniškos perspektyvos

Ačiū už bendradarbiavimą

Kalbėsiu labai sąžiningai, nors galiu pasirodyti grubus ir būti iš tiesų neteisus.

Man emociškai labai labai atstumiantis tavo filmas Donatai. Gal tai mano tokia gyvenimiška patirtis, bet visi tie paveikslėliai, dėstymo tonas ir fonas mane vimdo.

Gal tai mano asmeniniai trūkumai. Atsiprašau. Bet dėl to bendradarbiauti negalėsiu.

Ačiū už išsakytą nuomonę

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 14:01:54
Na iš šitos diskusijos matau du pagrindinius skirtumus tarp krikščionybės ir Donato išpažįstamo mokymo.

1) Donatas mano, kad mes paklūstame "Dievui baudėjui", nors mūsų požiūriu tai klaidingas krikščionybės supratimas; čia galime apie tai padiskutuoti.

Mano nuomone mes visi turėtume mylėti dievą, bei vieni kitus ir nekaltinti kitų už esamas klaidas. Dievo baudėjo konceptas yra išgalvotas apie ką pasakoju savo dokumentikoje.

Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 14:01:54
2) Donatas mano, kad savo jėgomis gali kažką pakeisti pasaulyje, remdamasis beasmenio dievo parama, nes moka/žino kai ką, kas jam padės tai padaryti.
Tuo tarpu krikščionys tiki, kad viską galime nuveikti tik per Kristų, o be jo negalime padaryti nieko. Ir darydami viską per Kristų, kartais turime daryti ir tai kas mums sunku  arba tai, ko galime iš karto nesuprasti, o ne dėl to, kad žinome kažko daugiau nei kiti žmonės.
Kodėl taip yra, irgi galime čia padiskutuoti.

Sutinku kad Kritus yra galios ir meilės šaltinis ir tikrai pripažįstu jį kaip didį mokytoją.

Kaštonas


Donatas Banaitis

Taip tikrai turiu milijoną ar net daugiau klausimų, bet kad juos visus išnagrinėti gal kada sukursime atskirą temą, po kol kas likime ties forumiečių nuomone apie mano dokumentiką.

Ačiū už supratingumą

nf

Citata iš: Donatas Banaitis  balandžio 10, 2016, 14:14:35


Citata iš: kukulis  balandžio 10, 2016, 14:01:54

1) Donatas mano, kad mes paklūstame "Dievui baudėjui", nors mūsų požiūriu tai klaidingas krikščionybės supratimas; čia galime apie tai padiskutuoti.
Dievo baudėjo konceptas yra išgalvotas apie ką pasakoju savo dokumentikoje.

Donatai B. , gal galėtum konkrečiai pasakyti, kas tą "Dievo baudėjo" supratimą mokina, nes kukulis aiškiai parašė jog krikščionybė to nemokina, tik tu taip galvoji jog mokina.

Donatas Banaitis

Daugelis žmonių kurie nėra patyrę Dievo meilės jį kaltina dėl savo gyvenimo nesėkmių, būktai kur tu buvai kai mano automobilį vogė, už ką mane taip baudi su šia liga ir pan. Iš ko gaunasi "dievo baudėjo" teorija kas yra melas sugalvotas piktų žmonių su labai blogais ketinimais, nes Dievas visus myli vienodai nepriklausomai nuo rasės, tikėjimo, ar gyvenamosios vietos, apie ką ir pasakoju savo dokumentikoje.   

Ačiū už klausimą