• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 13:04:15

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


New age "tiesa" kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, balandžio 09, 2016, 09:19:03

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Visa Tiesa yra mūsų Viešpats Jėzus Kristus, tik Jis yra pasaulio Išganytojas. Pažinkime Jį ir Jis padarys mus laisvus.

Garbė Dievui - Tėvui ir Sūnui ir Šventajai Dvasiai, kaip buvo pradžioje, dabar ir visados, ir per amžius. Amen.  [-O<

Donatas Banaitis

Sutinku kad Kristus yra didis mokytojas, bet tikrai ne vienintelis, juk šis pasaulis yra matęs tikrai labai daug gerų mokytojų, kaip kad Bhuda ar Krishna. Kurie gal ir kitokiais metodais, bet mokė to paties dar prieš Kristų ir jų pamokos buvo taipogi labai svarbios. Man asmeniškai viskas kas mokina mylėti Dievą, bei vieniems kitus yra lygios bendruomenės ir turėtų bendromis pastangomis, vieningai siekti pasaulinės taikos, bei gerovės.

p.s. Mano žiniomis ta pati siela buvo inkarnavusi kaip Krishna ir vėliau kaip Kristus.

vida

Tai jeigu yra tau , Donatai,  didesnių mokytojų, o Kristus tik vienas iš jų , ko gero su katalikais nesusikalbėsi.

Silvija

Jėzus Kristus yra Alfa ir Omega, Taigi - pradžia ir pabaiga, prieš visus amžius gimęs iš Tėvo: Dievas iš Dievo, šviesa iš šviesos, tikras Dievas iš tikro Dievo; gimęs, bet ne sukurtas, esantis vienos prigimties su Tėvu. Per jį visa yra padaryta. Ir Jis nėra vien mokytojas, o visi kiti mokytojai neverti Jam atrišti kurpių dirželio.

Donatas Banaitis

Citata iš: vida  balandžio 11, 2016, 05:28:54
Tai jeigu yra tau , Donatai,  didesnių mokytojų, o Kristus tik vienas iš jų , ko gero su katalikais nesusikalbėsi.

Bet aš bandau, nes tikiu žmonėmis bei jų nuoširdumu sau, bei kitiems. Ir tikiu kad nepaisant skirtingų požiūrių visi galime gyventi harmonijoje, tereikia tolerancijos vienas kitam, juk mus visus vienija meilė Dievui, nesvarbu per kokį jo pranašą, bei meilė vieni kitiems, juk visi gyvename vienoje planetoje.

Ačiū už komentarą

Silvija

O man atrodo, kad ne vien tai tavo tikslas, kitaip nebūtumei dėjęs nuorodų į savo "mokslą", o kvietęs meilei ir taikai pasaulyje, kam beje mes neprieštaraujame :)

Kadangi esame katalikų forumas ir kitokio mokslo negalime čia propaguoti, tavąsias nuorodas šalinsim.

Kaštonas

"Bet aš bandau, nes tikiu žmonėmis bei jų nuoširdumu sau, bei kitiems. "

Kaip tavo bandymas pasireiškė realybėje?

Donatas Banaitis

Per bendradarbiavimą su žmonėmis siekiant bendro tikslo t.y. suvienyti pasaulį su meile Dievui, vieni kitiems, bei pasauliui. Kaip kad ir dabar su jumis draugiškai bendrauju. Bei imantis konkrečių veiksmų kurie yra plačiau išdėstyti mano dokumentikoje.

Ačiū už klausimą.

Kaštonas

Mano dokumentikoje kitoks bendradarbiavimo planas. Tavo dokumentika prieštarauja.

Ką darom?

Donatas Banaitis

Išmokstam susitarti, surasdami bendrą vienijantį tašką. pvz. Aš myliu Dievą ir tu myli Dievą. Galime pradėti nuo to.

Kaštonas


Donatas Banaitis

Esu susipažinęs su šia literatūra ir už tai remiuosi ja savo dokumentikoje, ką darau ir su kitais informacijos šaltiniais su kuriais esu susipažinęs per daugelį metų studijų. Na bet iš tikro meilei juk nereikia taisyklių. Taisyklės yra sukurtos proto. Juk meilė turi eiti iš širdies, o ne iš knygų pagal taisykles su išimtimis.

Kaštonas

Nesusipažinęs. Paprastas pvz. jei būtum susipažinęs ar sakytum, kad tu esi tarpgalaktinis ufonautas. Jėzus = avataras....
Galėčiau užduoti kontrolinius klausimus. Nu bet tačiau.

Tai nenuoširdu, mele nėra draugystės nei bendrystės. ( ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia)

Donatas Banaitis

Va čia jau yra vieta diskusijai, nes jūsų informacijos šaltiniai ir mano nesutampa. Bet tai nereiškia kad kažkas yra melas, jei tai nėra paminėta jūsų informacijos šaltiniuose. Aš irgi ankščiau galvojau kad reikia remtis tik vienu informacijos šaltiniu, tuomet bus tvarka, bet kuo daugiau skaičiau, tuo labiau pradėjau suprasti, jog visi religiniai informacijos šaltiniai kalba apie tą patį tik vienas kitą papildydami t.y. meilę Dievui. Tad mano išvada: mylėkim ir būkim mylimi.

p.s. mano informacijos šaltiniai teigia jog Žmogus kurį jūsų informacijos šaltiniai vadina Jėzumi iš tikro turėjo kitą vardą kuris buvo Jeshua-ben-Joseph. Kas verčiasi kaip Jeshua Jozepo sūnus. Tad Kristus man yra labiau priimtinas terminas. Kuris irgi yra šiek tiek pakeistas per vertimus iš Graikų kalbos, kas yra Kristos. Kas Vedose yra aprašoma kaip analogas Krishnai ir buvo aprašyta 3000m dar prieš Kristui ateinant ir parašant naująjį testamentą.

"Jėzus = avataras" man yra analogas iš jūsų literatūros Jėzus yra dievo sūnus.

Malonu diskutuoti.

Kaštonas

https://lt.wikipedia.org/wiki/Religija
remkis.

Beje nepamiršk, kad tavo informacijos šaltinis - prisiminimai. :ashamed:
"remiantis mano asmeniniais prisiminimais susigrąžintais per hipnozę,"

Donatas Banaitis

Prisiminimai kurios man patvirtina kiti žmonės per kitus informacijos šaltinius, tai parašiau pirmame savo poste.

Religijos apibrėžimas man yra suprantamas, bet ačiū už priminimą

Ačiū už komentarą

Kaštonas

Įkėliau ne todėl, kad tu nežinai. Įkėliau todėl, kad internete gali surasti pvz. Kad Leninas buvo avataras. :D
(į datas pasižiūrėk, jei jos tavo prisiminimams ką nors sako)

Donatas Banaitis

Taip yra daug informacijos šaltinių teigiančių skirtingus faktus. Su tuo tikrai sutinku, bet tai nereiškia kad viską reikia imti už gryną, už tai visada reikia atsirinkti.
P.s. fakto kad Leninas buvo avataras dar neteko girdėti.

Ačiū už atsakymą ir humorą

Kaštonas


Donatas Banaitis

Taip, tiesa yra tai kuo tu tiki, nes tai remiesi kažkokiais tai informacijos šaltiniais. Tai gali būti kitų skelbiamas jų patyrimas arba tavo paties asmeninis patyrimas. Kai tu kažką žinai, nes tai prisimeni kaip kad pvz. vakar ėjau į parduotuvę pirkti duonos, tuomet tau nereikia tuo tikėti, nes tu pažiūri į vakar pirktą duoną dabar esančią tavo duoninėje ir tau nekyla jokių abejonių. Bet pavyzdžiui jei bandai prisiminti kaip prieš metus tu ėjai į parduotuvę pirkti duonos, tu žinai kad tai yra tiesa, bet deja niekam negali to įrodyti, nes akivaizdu kad ta duona jau seniai yra suvalgyta. Kitas dalykas kai kažkas kitas tau sako kad jis prieš metus ėjo pirkti duonos į parduotuvę ir tuomet parašė apie tai knygą. Akivaizdu kad įrodymų apie tai jis nebeturi, bet paskaitęs jo knygą apie jo kelionę į parduotuvę, tuomet tu gali sau asmeniškai nuspręsti juo tikėti arba ne. Žinoma kur kas lengviau yra tuo tikėti, kai kiti tau tai patvirtina, nes matė tą žmogų einant į parduotuvę.
Tai yra kaip aš suprantu kas yra tiesa.

O jei kalbant apie tai, ką aš žinau kas yra tiesa, tai yra kad kažkada mano siela laisvai galėjo keliauti po visatą, na o dabar štai esu čia šioje planetoje iš kurios "nėra išėjimo" nes "mokslininkai neranda mastančios gyvybės įrodymų visatoje" kas yra melas.

Ačiū už klausimą