• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 16:39:10

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Roma - mieli namai

Pradėjo Silvija, lapkričio 21, 2017, 15:35:26

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija


Donatas

Aš kaip besotis per vieną vakarą prarijau.

Augustas

Aš irgi per vieną vakarą prarijau. :) Kažkaip Autoriai moka rašyti lengvai ir patraukliai.

Silvija

Jų patrauklumas dėl liudijimo tikrų dalykų, atsitikusių kelyje į Dievą ir su Dievu.

Man asmeniškai brangus šis jų pasidalijimas. Norėtųsi daugelį citatų pasiūlyti ir į forumo Sunkius pokalbius, nes niekas iš katalikų taip gerai neatsakys katalikybės oponentams, kaip patys, perėję visą sunkų atsivertimo kelią, mūsų broliai protestantai. Pavyzdžiui, štai šis autorės  žvilgsnio kampas apie garbinimą/šlovinimą:

Niekaip negalėjau suprasti, kodėl atrodė, jog katalikai garbina Mariją, nors Marijos garbinimas buvo aiškiai Bažnyčios [RKB] pasmerktas. Staiga supratau: protestantai garbinimą apibūdino kaip giesmes, maldas ir pamokslus. Taigi, kai katalikai giedojo giesmes Marijai, prašydavo jos maldoje ir pamokslavo apie ją, protestantams tai atrodydavo kaip garbinimas. Tuo tarpu katalikai garbinimą supranta kaip Jėzaus Kūno ir Kraujo auką, ir jie niekada nebūtų aukoję Marijos ar Marijai.