• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
kovo 28, 2024, 22:38:11

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Liga, išbandymas - prakeikimas ar palaiminimas?

Pradėjo Nieko nežinau, rugsėjo 14, 2012, 17:31:09

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Eugenijus

Buvo toks Lietuvoje žinomas kunigas, mėgęs sakyti pamokslus apie kančios didybę ir prasmę, kol pats nepapuolė ligoninėn. Pasikankinęs ligoninėje, jau pamokslų apie kančią nebesakė. Sakydavo, kad "Dievas pagrasė man pirštu".

kukulis

Čechovo apsakyme "palata Nr. 9" tai pagrindinė apsakymo mintis. Kuomet daktaras per daug nesirūpindavo savo pacientų buitinėmis sąlygomis, sakydamas, kad vis vien niekas neturi prasmės, nes visi galiausiai numirs. Tačiau kai pateko pats į tą izoliuotą palatą, tai tomis sąlygomis neišgyveno nė paros, ir tik tai patyręs pajuto gėdos jausmą dėl savo ankstesnio kietaširdiškumo.

Dar panašus pasakojimas buvo apie stoikus ir cinikus senovės Graikijoje. Vienas filosofas svarstydavo, ar pasaulis tikras ar ne, kol einant gatve jį užpuolė šuo, kuris gerokai jį apkandžiojo ir dar kurį laiką vijosi, kol jam pavyko nuo to šuns ištrūkti. Po šio įvykio filosofas nusprendė, kad vis dėl to gyvenimas yra tikras :)

vida

Berods rašiau, kad kai paprašiau (Santariškėse)  maldos vienuolės už savo sergančią dukrą , atsakymas buvo toks- aš pati sergu.
Supratau- melstis reikia man už ją ir už dukrą. Beje, retai meldžiuosi už visus ligonius. Nors už vieną jauną nepažįstamą šeimą ( nežinau kokia problema) , bet kiekvieną vakarą( kol dukra gulėjo ligoninėje ) dalyvavau mišiose ten esančioje koplyčioje ir mačiau tookį skausmą ir ašaras abiejų tėvų , kad už juos nepaliaujamai meldžiuosi. Tikiu , kad Viešpats bus gailestingas ir išklausys maldas.

Silvija

Balandžio 5-ąją pas Viešpatį iškeliavusios Bangos liudijimas:

(...)Kai nuo skausmo tamsu akyse, kartoju paprastą maldą: ,,Prašau, priimki tai už Siriją"... Tikėjimas, kad tai svarbu ne tik mano pasveikimui, padeda ištverti. Ir netgi skausmas tuo momentu palengvėja... Tik meilė visa ištveria.

http://nebijokvezio.lt/kancios-iprasminimas/skausmo-aukojimas/

Donatas

Tešviečia jai amžinoji šviesa...
Kai žmona gimdė pirmą vaiką, sakė jog yra gimdymo namuose labai maloni gydytoja, nors gimdyti teko ne su ja, tačiau kažkodėl Banga užstrigo atmintyje. 
Tuo metu man tikėjimas ir Dievas dar nerūpėjo; tačiau dabar suprantu, kad Dievas veikia per jį mylinčius žmones.