• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 28, 2024, 13:39:27

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


NAUJOJI AUŠRA MAR­CE­LI­NO IRA­GUI.

Pradėjo Kaštonas, balandžio 23, 2015, 09:44:05

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

"Toje MR laidoje vedėjas užduoda lygiai tą patį klausimą - ar ši knyga nenuves "į šoną". Aš dabar pabūsiu bandomu triušiu :)
"

Ačiū Silvija už MR nuorodą.
Ties 13 min vedėjas užduoda klausimą. Kunigas be išsisukinėjimų į jį atsako. Toliau nebeklausiau...


Pilgrim

Teologinių rekolekcijų - stovyklos apie Dievą, regimosios ir neregimosios Visatos Kūrėją preliminari programa šiek tiek skyrėsi nuo realios. Į New Age judėjimą buvo žiūrima truputį kitokiu negu įprastai kampu. Praktiniai momentai buvo pakankamai paliesti paskaitų metu Vytauto Didžiojo universitete ir ne tik

https://www.youtube.com/watch?v=Gk_Qq6ULiwg
ir dar yra DVD diskas, kurį galima rasti ir Lietuvoje - Culture jeune et ésotérisme , Discerner et choisir
http://www.laprocure.com/culture-jeune-esoterisme-discerner-choisir-benoit-domergue/9782848630878.html

sektantai  :-\ na jei žmonės stengiasi būtinai kasdien melstis ir į šv. Mišias ateiti dažniau nei sekmadieniais ... tai jie tikrai kažkokie nenormalūs  :D tikriausiai kokie nors sektantai ...  :-\
t. Marcelino yra daug kartų vedęs rekolekcijas Lietuvoje.

Silvija


Kaštonas


"sektantai  :-\ na jei žmonės stengiasi būtinai kasdien melstis ir į šv. Mišias ateiti dažniau nei sekmadieniais ... tai jie tikrai kažkokie nenormalūs  :D tikriausiai kokie nors sektantai ...  :-\
t. Marcelino yra daug kartų vedęs rekolekcijas Lietuvoje. "

:D

Varlė keliauninkė

Ir kai kas is cia kalbanciuju yra jose dalyvaves  :)

Silvija

Citata iš: Pilgrim  gegužės 16, 2015, 15:02:21
Įdomu ką tėvas Marcelinas pats atsakytų į šiuos komentarus  :-\

T. Marcelinas pripažįsta, kad tą knygą parašė greitai ir kiek sujauktai. Nuo 14:45 klausykite, kaip jis dabar mato tuos du "aš" mumyse:

http://www.marijosradijas.lt/component/mplayer/mp3_player.html?Itemid=36424

Silvija

Perskaičiau ir aš šią knygą ir dar dabar mano mintyse "dėliojasi mozaika". Skaičiau be išankstinio nusistatymo, bet turiu daug klausimų t. Marcelinui O:-). Vienas iš jų - dėl pozityvaus mąstymo, kuris taip pat būdingas New Age judejimui.

Bet noriu pridurti, kad ši diskusija - iš noro suprasti, o ne kaip nors "demaskuoti" knygoje išsakytas mintis.

Kaštonas

Pozityvus mąstymas visiems sveikiems būdingas, manau.

Tai puiku, kad kyla klausimai. O kaip be jų?!
O apie atsakymų būtinumą jau pati atsakei kitoje temoje. Atsakymai patys ateis :)

Varlė keliauninkė


Kaštonas

Ateis ateis. Visa laiką ateina.
Kita kartą net ir geresni nei tikimės.

Donatas

Citata iš: Silvija  liepos 08, 2015, 04:53:59
Vienas iš jų - dėl pozityvaus mąstymo, kuris taip pat būdingas New Age judejimui.

Evangelija ir yra geroji naujiena.

Kaštonas

Ego inkvizitorius gina savo tiesą '

Suaugusio žmogaus ego visada yra užprogramuotas. Jei suaugęs žmogus yra religingas ir gailestingas, jo ego bus užprogramuotas religij os. Toks yra ego inkvizitorius," visada pasiruošęs bet kokia kaina ginti savo tiesą..

Ego nėra blogas, jis paprasčiausiai yra nesąmoningas. Tačiau, kai žmonių gyvenimą kontroliuoja ego, gali įvykti didžiausių nelaimių. Ir tikriausiai niekas nepadaro jo tokio pavojingo, kaip tapatinimasis su tiesa, o labiausiai -su religine tiesa. Kiek neteisybių ir žiaurumų įvyko dėl religinės tiesos!

Ar tikrai tiesą gina inkvizitorius, kai šoka į mūšio lauką jos ginti? Tiesai nereikia gynybos. Tiesa visada lieka tiesa ... ji nesunaikinama, kad ir kas ką sakytų.

lnkvizitorius gina tik savo proto programą, o su ja -savo tapatybę. Nesąmoningai inkvizitorius krikščionybės slėpinį paverčia ideologija, su kuria susitapatina. Kai šia ideologija imama abejoti, jo ,,aš " pajunta pavojų ir puola gintis