• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 25, 2024, 06:15:32

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


IŠGYDYK MANE, VIEŠPATIE MARCELINO I.REDÍN OCD.

Pradėjo Kaštonas, lapkričio 10, 2015, 03:37:32

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Kaštonas

,,KNYGŲ LENTYNOJE": MARCELINO I.REDÍN OCD. IŠGYDYK MANE, VIEŠPATIE

Jėzus pradėjo didį evangelizacijos darbą gydydamas savo laikmečio ligas. Šiais medicinos pažangos laikais dauguma kūno negalių yra pagydomos. Tačiau esant šiuolaikinio gyvenimo įtampai, vidinės negalios palieka vis skaudesnius padarinius. Žmogus vis labiau tampa dvasiškai ir fiziškai pažeidžiamas.

Marcelino I.Redín OCD knyga ,,Išgydyk mane, Viešpatie"padeda atskleisti kai kurių susirgimų priežastis, pataria kaip jų išvengti ir kaip, padedant Mesijui, juos gydyti.

Marijos radijo laidoje ,,Katalikų pasaulio leidinių" knygą pristato Vilniaus basųjų karmelitų pasauliečių maldos grupės narės Rita Alšauskienė ir Agnė Lastakauskienė bei kun. Kęstutis Rugevičius.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-07-08-marijos-radijo-knygu-lentynoje-marcelino-i-redin-ocd-isgydyk-mane-viespatie/47236

Kai žmo­gus ne­su­ge­ba pri­im­ti sa­vo kan­čios su dė­kin­gu­mu, jo li­ga ne­si­vys­to pa­gal Die­vo pla­ną. Pra­ra­dęs ra­my­bę ir džiaugs­mą, žmo­gus pra­ran­da pu­siau­svy­rą ir gy­ve­ni­mo pras­mę. To­kiu at­ve­ju li­ga jį su­gniuždo ir pa­laužia, nes ji at­ski­ria žmo­gų nuo Die­vo ir nuo ap­lin­ki­nių.Tuo­met li­go­nis už­si­da­ro ma­ža­me sa­vo pa­sau­ly­je, ku­ris yra pil­nas egoiz­mo ir sa­vi­gai­los, ar­ba abe­jin­gu­mo ir pa­to­gu­mo, ar­ba pyk­čio ir kerš­to. Kan­čia tai nė­ra ne­lai­mė. Ne­lai­mė – tai ken­tė­ti užsisk­len­dus sa­vy­je, ne­bū­ti nie­kam nau­din­gam, nežino­ti, ko­dėl ar dėl ko ken­ti.

Taip ken­čian­tis žmo­gus, no­rė­da­mas at­gau­ti svei­ka­tą, tu­ri pa­miršti pats sa­ve, at­si­ver­ti mei­lei, su­si­tai­ky­ti su gy­ve­ni­mu, at­leis­ti tiems, ku­rie yra jį įžei­dę, ir pri­im­ti ki­tų at­lei­di­mą.
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2010-06-22-marcelino-iragui-redin-ocd-isgydyk-mane-viespatie/46503