• Welcome to TavoRankose.org - katalikiškas diskusijų forumas. Please login or sign up.
 
balandžio 27, 2024, 16:40:57

Naujienos:

Kokie šaunūs yra ištikimi VIEŠPATIES žmonės!
Būti su jais man didžiausias malonumas. Ps 15 (16) - 3


Dokumentinis filmas "Jeruzalė - iššūkis vienybei"

Pradėjo Silvija, gruodžio 27, 2015, 10:23:27

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Silvija

Niekur taip neatsiskleidžia visi bendrabūvio būnant skirtingais privalumai ir trūkumai, kaip gyvenant kartu nedidelėje teritorijoje. Todėl labai svarbu išgirsti tuos, kurie turi gyvos TO patirties ir ne iš tolo stebėdami vertina, bet gyvai dalyvaudami tame bendrumo siekime diena iš dienos, kasdien.


https://youtu.be/dHM41bmdLyM

Mes, deja, Karalystei kurti pasirenkame pasaulio siūlomus metodus, kai tuo tarpu TAI yra Šventosios Dvasios darbas. Mums sunku būti Šv. Dvasios įrankiais, bet būtent kai jais būname, tą akimirką ir kuriasi Karalystė. Velykų dieną Dievas sukūrė kūriniją iš naujo. Niekas nesikeis, jei nebus tos dvasinės plotmės, kuri mus persmelkia ir skelbia žmonių giminės vienybę, kada aš esu VIENA su visais žmonėmis. Galiu eiti į gilią bendrystę su kitu žmogumi, nes esu iš to paties molio, t.y. pagal Dievo paveikslą. O visa kita - kultūros, kalbos, civilizacijos, istorijos vingiai - jau yra papildomi dalykai. Bet pirmiausia mes esame VIENA.